Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Nokia 3.2
#1

Някой колега има ли с такъв телефон.Имам го от ден,и бих го препоръчал на хора търсещи евтин телефон и адски добра батерия.Моят вариянт е 2рам на 16 гб ,но има опция картата памет да се комбинира с вътрешната,тогава повечето приложения се записват там.Колкото до батерията,до сега не съм имал телефон с толкова издръжлива батерия.Ще приложа и снимки,все още ми е на 1 заряд телефона.Въпреки,слабите параметри,телефона върви добре.Като недостатък намирам автоматичното регулиране на светлината,затъмнява си когато не трябва или обратното.Слушалката е доста силна,чува се доста добре.За камерата,зле си е,предполагам едно редми 5а ,ще снима по-добре.Някой ако го интересува този модел,да пита.Това е за сега от мен.[Изображение: 318db69dcab36d48da39aad9f0b16c23.jpg][Изображение: bda9a5f6fe70056e87fbc8061e7a69c1.jpg][Изображение: d8b89de100c9ff884cf4ddc904cc079b.jpg][Изображение: 524ad9612ad37892173ef08d3bac7591.jpg]

Изпратено от моят Nokia 3.2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравей,аз го взех на жената и е много доволна.Но има един проблем - въпреки,че има карта памет 32гб вътрешната памет се пълни много бързо и трябва през ден да влизам да трия кеша на приложенията .При теб как е положението с паметта ?

Xiaomi redmi note 7   4/64
Цитирай
#3

Направи ли я като вградена памет,сд картата ? Защото и при мен се пълнеше,но съвсем малко.И ми оставаха около 2-3 гб свободни,от вътрешната памет.

Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

Направил съм я още като и го взех .

Xiaomi redmi note 7   4/64
Цитирай
#5

Ами ,честно казано нямам син и на идея..

Изпратено от моят MI 8 Lite с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

Имам абсолютно същият проблем с паметта.
+Че не иска да се свърже с една фитнес гривна
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)