Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Покупка на a50 или а70 ?
#26

(2019-07-23, 12:38:32)Dancho92 написа:  В крайна сметка купих Mi9 t. Някой знае ли откъде да си купя screen protector за този телефон?
Провери тук : тап

 
Цитирай
Аксесоари
#27

Чета и за сетен път се убеждавам, че хора със смехотворен опит от samsung изказват мнения! През последните доста години минах през galaxy Y, SIII mini, SIV mini, A3 2016, A52016, S9 .Всеки от тези телефони се държеше безупречно. Всеки е използван от моето семейство по минимум 3 години. всеки е продаден на старо и още се ползва! Сега съм с А70 заедно с дъщеря ми и нямам думи! Безупречен във всяко отношение! Избрах А70 пред А50 заради по-голямата (4500мАh) батерия , по-големия дисплей и 4К video ! Готов съм да оборя всеки, който си мисли , че само флагманските серии на samsung стават за нещо! Всичко опира до грижата, вниманието и познанията за даденото устройство! Успех на всички фенове на Samsung!

Samsung Galaxy Tab S6 Lite, Samsung Galaxy S23+
[-] 6 потребители изказват благодарност на kalinkov за това мнение:
  • anatol06, BGDropche, felipe_massa94, Lenux, NaniG, startx
Цитирай
#28

Не всички имат твоя опит колега.
Иначе също не съм съгласен с начинът, по който протече тази дискусия.
Предлагането на други марки и модели трябва да е обосновано със съответните обективни плюсове и минуси за всичките предложени марки и модели.
1. На хартия
2. Лични впечатления

Аз прочетох само хаотични предложения, сблъсък на марки, цени, бъгове.
По този начин можем само да объркаме човека, вкарвайки го в още по-голяма дилема. Тъкмо беше свел избора до 2 модела.
До 500лв има много предложения. В зависимост от предпочитанията на "клиента" всеки модел би бил подходящ в някаква ситуация. Лошото е, че на много места "пробутват" неподходящи модели на неразбиращите, без да знаят изобщо какво си търси човек, с цел да си изпълнят таргета..

Така наречената фенщина не помага на хората при избора им, а само ги кара на друго място да си направят проучването.
Честито на колегата! Дано остане доволен от избора си.
[-] 3 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • kalinkov, Lenux, NaniG
Цитирай
#29

@Dancho92 според мен ако търсиш голям дисплей, по-добра камера и по-добра батерия, си вземи по-големия Samsung Galaxy A70, но ако търсиш по-евтин Samsung Galaxy A50 ще е добре, а ако искаш и други, Xiaomi redmi Note 7 е добър вариант, но все пак ти си знаеш кой софтуер ти харесва най-много.
Сега видях, че вече си взел, все пак честито.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#30

Ми той човека вече си е купил телефон.
Цитирай
#31

Колегата направи правилния избор според мен.
Избрал е телефон с по добра батерия от А70 (въпреки,че е с 500mAh повече), по дълга поддръжка, по добра камера дори има съпорт за (1080p@960fps), по добро ppi и Corning Gorilla Glass 5, а не като при А70 Corning Gorilla Glass 3.
Процесора е 8nm вместо 11nm като в А70, GPU-то е по добро и така нататък.
Като минуси няма microSD карта, фаст чарджинга не е 25w, а е 18w.
Горе долу т'ва е цените са еднакви просто единия телефон предлага доста повече за сметка на 1-2 неща.

Така, не че се заяждам, но го правя заради всички защитници на ниските класове самсунг дето говорят колко са добри за парите си тези телефони.
Искам да прочетете мнението на хората притежаващи телефона ето тук само на тази 12-та страница
https://forum.androidbg.com/showthread.p...00&page=12
По специално мнения #279,#280,#281,#282,#287

Искам сега вие защитниците да влезнете в темите за Mi 9T и да прочетете от какво се оплакват хората.

И после ми кажете колко са добри ниските класове на самсунг.
И после пак ми кажете,че залъгвам колегите с други марки телефони,
Еми нормално като за тия пари има нещо по добре и работещо защо не ?!

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
[-] 2 потребители изказват благодарност на Legend за това мнение:
  • BGDropche, Dancho92
Цитирай
#32

(2019-07-24, 10:14:15)Legend написа:  Колегата направи правилния избор според мен.
Избрал е телефон с по добра батерия от А70 (въпреки,че е с 500mAh повече), по дълга поддръжка, по добра камера дори има съпорт за (1080p@960fps), по добро ppi и Corning Gorilla Glass 5, а не като при А70 Corning Gorilla Glass 3.
Процесора е 8nm вместо 11nm като в А70, GPU-то е по добро и така нататък.
Като минуси няма microSD карта, фаст чарджинга не е 25w, а е 18w.
Горе долу т'ва е цените са еднакви просто единия телефон предлага доста повече за сметка на 1-2 неща.

Така, не че се заяждам, но го правя заради всички защитници на ниските класове самсунг дето говорят колко са добри за парите си тези телефони.
Искам да прочетете мнението на хората притежаващи телефона ето тук само на тази 12-та страница
https://forum.androidbg.com/showthread.p...00&page=12
По специално мнения #279,#280,#281,#282,#287

Искам сега вие защитниците да влезнете в темите за Mi 9T и да прочетете от какво се оплакват хората.

И после ми кажете колко са добри ниските класове на самсунг.
И после пак ми кажете,че залъгвам колегите с други марки телефони,
Еми нормално като за тия пари има нещо по добре и работещо защо не ?!
От кога А серията за по 700-800 лв (1200 за А80)станаха нисък клас телефони! Само развалихте темата!

Samsung Galaxy Tab S6 Lite, Samsung Galaxy S23+
Цитирай
#33

@Legend, четем и други теми и вчера четох и как един твой съмишленик мина през някакви мъки да си флашне европейски ром, за малко да си брикне телефона, и на края се оказало, че европейския ром бил много по-зле от китайския.
Та дай да им дадем още някоя година време на китайците да се научат как се прави и софтуер, че един телефон колкото и добър да е няма ли добре написан софтуер, *би го. Друг е въпроса колко е добър и хардуера, ама айде това да не го взимаме под въпрос.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#34

@ivan_vylka Абе и аз чета в темата, за S10 дето писах преди малко че половината ти колеги правят factory ресети и тн. Ама нищо не помагало за сега. Така че моля, моля. На Global Eu и Xiaomi EU им няма нищо в крайна сметка колегата реално не си брикна телвфона, а си го флашна нали?

Точно пък самсунг никога не са имали софтуер, там всичко е боза.

@kalinkov темата е приключена принципно и проблема е разрешен както пише и в заглавието не знам какво се опитвате да докажете все още ако А50/70 не са нисък клас това говори още по зле за тях.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#35

А70 може би си заслужава повече от А50, първия обаче не съм го ползвал, това е само субективното ми мнение. И вече се замислям за замяна с друг телефон, не чета темите за другите марки, но май ще направя някой бартер в скоро време.
Цитирай
#36

Предлагам модератора да заключи вратата на темата, преди Xiaomi терористите да са я разбили хептен Big Grin

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай
#37

(2019-07-27, 16:20:23)Legend написа:  @ivan_vylka  Абе и аз чета в темата, за S10 дето писах преди малко че половината ти колеги правят factory ресети и тн. Ама нищо не помагало за сега. Така че моля, моля. На Global Eu и Xiaomi EU им няма нищо в крайна сметка колегата реално не си брикна телвфона, а си го флашна нали?

Точно пък самсунг никога не са имали софтуер, там всичко е боза.

@kalinkov  темата е приключена принципно и проблема е разрешен както пише и в заглавието не знам какво се опитвате да докажете все още ако А50/70 не са нисък клас това говори още по зле за тях.
 
Много ми е интересно как навсякъде казват, че А70 е среден и малко над средния клас смартфони, но вие (хората които плюят А70, а едно 80% от тях нито са работили с него, нито са го виждали) решават, че е нисък клас? На всички ни стана ясно, че сте маниаци на тема китайци, но да сравняваш смартфон за 350-400 лв със смартфон за 900 лв и да казваш, че и двата са нисък клас е странно...

Sony Xperia M4 Aqua --> Vernee Mix 2 --> Samsung Galaxy A70
[-] 1 потребител изказва благодарност на felipe_massa94 за това мнение:
  • kalinkov
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)