Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем при свързване с компютър
#1
Sad 

Използвам MiPCSuite и не се свързва с телефона. Някой да има идея
Цитирай
Аксесоари
#2

да. Не ползвай PC Suite.
От андроид 6 нагоре английската версия не работи.

Или ползвай китайската или кажи какво точно искаш да синхронизираш, че да намерим алтернатива.
Тези неща с PC Suite-овете са отживелица. Вече има облаци, локални бекъпи, които можеш по Wireless да си пратиш към компютъра..
Кабелът се ползва предимно за зареждане и флашване
Цитирай
#3

Искам да прехвърлям снимки и клипове от телефона на компютъра и някоя и друга програма към телефона
Цитирай
#4

За прехвърляне на файлове не ти трябва програма просто свързваш с кабел телефона и компютъра и при самото свързване гледаш какво изписва на екрана на телефона. Най горе ще изпише зареждане през usb натискаш го, после от долу ще ти даде опция прехвърляне на файлове пада се средната, натискаш пак и вече ще виждаш на компютъра паметта на телефона и картата памет
[-] 2 потребители изказват благодарност на esil2 за това мнение:
  • dedo pop, suffer
Цитирай
#5

Благодаря! Стана така.
Цитирай
#6

При мен понякога пропада връзката с рутера, изведнъж изчезва трябва да изключа wifi и да го включа отново. Възможността за проблем с рутера я изключвам, с телефона на жената проблем няма с предишния ми телефон също не съм имал проблем
Цитирай
#7

Моя пък не може да даде нет на компа с кабела и не мога да влезна в телефона да си прехвърля на компа снимките някакви идеи?

Xiaomi redmi note 9s
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)