Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

WiFi Analizer да показва колко време са работили !
#1

Привет! от седмица съм със андроид телефон. От 5 години ползвам Виндоус телефон и не мога да намеря приложение като на виндоус фон "WiFi Analyzer от
‪Matt Hafner‬"

https://www.microsoft.com/store/productId/9NBLGGH33N0N


което ми показва колко време са работили "Вай Фай - ите"  [Изображение: HzXTxpN.png]
Повече от 30-тина минах от гуг плей, показват на колко метра съм от точките за достъп реклами за кредити и някои даже фазите на луната. Но от колко часа и колко минути са UP! не. Едно намерих дето ми показа колко време е работило това на което съм вързан, но другите не и ако са с пароли как да се вържа и да разбера колко време са работили. Кабелната рестартира оптичния модем сутрин рано към 6 и така си ги следя дали са го рестарт или са забравили. И на съседите следях колко време са им работили рутерите от конкурентни доставчици и дали няколко дена без рестарт имат проблеми Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Ти изглеждаш сигурен, че е ъптайм това време, на мен ми се вижда съмнително да е това. На снимката всичкиъе са с по малко време, аз моя рутер не го рестартирам, не зная някой познат да го прави, та предполагам, повечето хора също не се занимават с такива ръкоделия. По-вероятно е да показвама лийс тайма на дхцо сървъра, което пък няма никаква логика да ти показва ама ...
Цитирай
#3

Ами ето скрийн шот от сега  -
1-вото и третото са си мои и аз си ги рестартирам и от вчера до днес времената са си така.
2-рото е оптичния модем на кабелната и те го рестарт ват сутрин и то си е така.(рестнали са го към 6 сутринта.
4-тото е съседско и не са го видно.(На друг доставчик е и нямат навика сутрин да ....)


[Изображение: raLWa6l.png]
Цитирай
#4

До колкото прехвърлих в нета, има 2 времена които се следят, едното е ъптайм на ап-то, другото е ъпъайм на клиент, т. е. показва ъптайм от времето на последния закачен клиент. И двете настройки са са доста специфични и се ползват от админи, ако наистина показва това, трудно ще намериш ап който да го прави. В сайта на твоя яп има доста обяснения, но баш за това инфо не пише нищо.
Гледам ти шота и се чудя, как показва ъптайм на АП което е аут оф рендж?

При мен на единия рутер апа показва ъптайм, но само за неговите клиенти.

[Изображение: 3617d683fdccdcea91899ad013d64b2e.jpg]
Цитирай
#5

(2019-07-21, 09:51:31)tolostoi написа:  Гледам ти шота и се чудя, как показва ъптайм на АП което е аут оф рендж?
 По време на шота излезе от рендж. Преди това си го видя и сканира, просто съм на закрито и това ми е далече..... Но успя да го види и сканира.
Цитирай
#6

Ето след близо 4 дена шот . Д-линка не съм го рестартвал от тогава, оптичния модем си го рестват всяка сутрин.
Значи добре си показва работното време на аксес поинта (рутер и пр.)
И няма намиране в Гугли плай стора подобно нещо Huh

[Изображение: pIjpgS0.png]
Цитирай
#7

Аз така и не разбирам желанието ти да знаеш кога се е рестартирал твоя рутер и този на съседа  Rolleyes С какво това ще ти помогне с нещо? Работи ли? Работи. За какво ти е да знаеш такива подробности?

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#8

На Лумията 950 ми поспря почти всичко И Фейсбук, мессенджер, Инстаграм и доста други соц. мрежи.
И питам аз тук защото това просто си работи там а тук ми липсла.
Няколко години в Виндовския форум ни изкарваха идиоти че ползваме Вин Фоне.
За Андроид имали всичко и всяко - Минавайте няма да жалите! Е аз съм много доволен от Xiaomi Mi 9Т много шустро работи и фейсабука и инста и ВК и ОК И фацемесенджера и реклами си гледам и ми пълнят мозъка с нечистотии.
Просто втора седмица се ровя с Г.плай.Стора и  греда.
            "Малко знаеш - по добре спиш.
            ПО! Малко знаеш по тъп ставаш."
Та не ми се много спи!
Цитирай
#9

Абе , човек , ти на какво си ?!?
Цитирай
#10

(2019-07-23, 15:16:07)BisVal написа:  Абе , човек , ти на какво си ?!?
?????

Big Grin Big Grin Big Grin
Цитирай
#11

Чета те и се чудя : ти Дебил ли си се родил или си посещавал по-специални курсове?
Цитирай
#12

Дали не се отклоняваме от темата твърде много?

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#13

Благодаря за помощта!
Цитирай
#14

Може просто никой разработчик, да не е направил приложението му да показва въпросната информация.
За компютър с уиндоус може да ползваш това WifiInfoView. Показва много информация за всички мрежи в обхват, включително и търсеното от теб.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)