Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Надрано стъкло от нищото?!?
#1

Здравейте! Горд собственик съм на SGS8 , но днес се случи нещо странно, имам драскотина на дисплея около 1,2см, появи се от нищото.. преди време е падал не е имало проблеми сега го оставих на дюшек имаше няколко песачинки от плажа (нищо фрапиращо) и се надра... Има ли някакви начини да го оправя без да се налага да сменям стъклото? Благодаря предварително!
Цитирай
Аксесоари
#2

Съжалявам, че ще те разочаровам, но едва ли има нещо по-лошо от песъчинки за екрана ти. Луканка да режеш на него няма да има драскотина, но 1 песъчинка да ти влезе и да задере си дотам. Има трикове за поправяне на драскотини, според моя опит нищо не работи.

Sent from my Samsung Galaxy S 10 plus using Tapatalk
Цитирай
#3

Благодаря за отговора! Наистина е доста здраво стъкло, но явно "Ахилесовата му пета" е пясък... Sad Натрапчиво е и дразни окото.. не смятам, че протектор ще го скрие.. очаквах някой чалъм, life hack, защото в крайна сметка не е много дълбоко, но явно няма. Ще се доверя на опита Ви!
Цитирай
#4

Истината е, че тия горили са смях. Никога не съм го носил в джоб, с нещо друго. Винаги го слагам на повърхност по гръб и екрана ми е надран в горния десен ъгъл. Честито на печелившите Smile

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай
#5

Затова вече на последния ми телефон си сложих стъклен протектор. Предните ми телефони нямаха, живея на морето, доста месеци ходя на плаж, използвах wallet case, като се затвори и няма протектор и вътре има песъчинки става мазало, но досега не ми дремеше, вече порастнах и смятам да си пазя телефона Като цяло навсякъде влиза пясък и не е хубаво с какъвто и кейс да си трябва да се държи прибран и да не се излага, влизал ми е и в говорителите пясък, пак не е приятно. Телефоните и плажа не се разбират добре общо взето.

Sent from my Samsung Galaxy S 10 plus using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Luciana Bella за това мнение:
  • mtk07
Цитирай
#6

А за къв че. ти е телефон на плажа?!  Rolleyes
Цитирай
#7

Чакам обаждания днес, рожденник съм.. и си подарих супер подарък..
Цитирай
#8

Аз си нося един стар за плажа, даже има в него предплатена карта и като изключа основния съм прехвърлил към тая карта да звъни. Иначе пясък по телефон е ужас, не че и на очилата не им разказва играта де..

Sent from my MIX 2 using Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай
#9

Колеги, дали според вас с течен протектор ще се оправят нещата?
Цитирай
#10

Няма оправия надраскан екран. Свикваш или слагаш протектор, който ще го прикрие поне на допир.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на gurcayy за това мнение:
  • mtk07
Цитирай
#11

Ако не е много дълбока драскотината, слагаш протектор с течно лепило което се пече с УВ светлина. Правих го на приятел с надран с9+ и стана идеално.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на SpLiT за това мнение:
  • mtk07
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)