Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Изключване на мобилни данни
#1

След последните 2 ъпдейта телефона си спира сам мобилните данни след като се заключи сам екрана или аз го изгарся . По този начин не получавам известия за нищо , а ги получавам когато му светна екрана или го отключа . 
Сега обаче не съм сигурен дали аз не съм направил нещо по настройките за да се случва това или наистина е някакъв бъг. Дразнещо е защото ако някой ми е писал нещо напримен на месенджъра ще разбера чак когато си взема телефона . 
Някой има ли подобен проблем и ако може да сразним настройките данеби случайно аз нещо да съм при прецакал пак .

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
Аксесоари
#2

В настройките на батерията


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 3 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • hapi6, IoPetrov, Miro2210
Цитирай
#3

Много благодаря Насе . Изключително полезен за пореден път . Беше на изключване след 5 мин . Незнам дали аз съм го направил или се е променило след ъпдейтите по някакъв начин . Сметката с бирите за почерпка ти се увеличава Smile
Ако има как маркирай темата като разрешен проблем .

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на hapi6 за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#4

За съжаление, никъде при мен не откривам тази функция. Нито при батерията, нито при заключения екран.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
#5

Настройки - батерия и произоводителност - захранване ( излиза менюто за оптимизация на батерията ) - настройки на батерията ( горя в дясно ) - изключване на мобилни данни , когато устройството е заключено

4 опции - 5 , 10 ,30 мин и никога . моя поради някаква причина (може и аз да съм го направил и да не помня) беше на 5 мин . сега е на никога така моб. данни ще са постоянно включение .

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на hapi6 за това мнение:
  • IoPetrov
Цитирай
#6

Благодаря много, ориентирах се.

Имам сходен проблем с гмейл и всяко друго приложение за поща. На Леновото сигнализира веднага, щом получа съобщение, а тук сигнализира чак като събудя телефона. Сложих всякакви разрешения да няма оптимизация на батерията, но полза никаква.

Не знам дали в тази настройка опциите трябва да са чекнати или не. Т.е. ако не искам да ограничавам мобилните данни, какво трябва да е там?


Прикачени файлове Миниатюри
   

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
#7

най вероятно да от там . точно тази настройка спира мобилния трафик в определено време след заспиването му

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на hapi6 за това мнение:
  • IoPetrov
Цитирай
#8

Да де, ама при мен е на Никога и пак го има този проблем.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
#9

Виж в настройките на самите приложения на пощите или в настройките за известията да не са ограничени по някакъв начин

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на hapi6 за това мнение:
  • IoPetrov
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)