Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Стабилен Андроид 9 - 10.4.1.0
#1

Здравейте, днес стана въпрос за този ъпдейт.
Явно са започнали да го пускат и в стабилен вид.
Който получи 10.4.1.0 може да каже как е.
При мен основната разлика беше тъмния режим и screen time менюто

източник: https://www.techindeep.com/xiaomi-mi-6-a...ally-47159
Цитирай
Аксесоари
#2

Ахааа, сега погледнах и пише Андроид 9. А питах кога ще има в другата тема, ужас. При мен обаче е 10.4.2.0 Може би за това забелязвам известен лаг на някой приложения, май ще трябва да му дам фабрични настройки, м, какво е мнението ви?
Иначе освен това Screen time, виждам и Emergency SOS и Explore new features, които мисля, че преди ги нямаше?
Май и когато някой пише в месинджъра, горе се появява още един символ, който за мен е паразитен.
[-] 1 потребител изказва благодарност на MapTo_D за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#3

Смени типа известия на Андроид. Сега вероятно е MIUI
Цитирай
#4

Типа е андроид, е за това горе в ляво говорв, едното ми е излишно, ама се появява...

П.П. След връщането на фабрични настройки, лага, който имаше изчезна и машинката си е все едно е от магазина. Пу-пу.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#5

Много реклама излиза в youtube?! При всяко влизане в приложението и някакви реклами тръгват, предложения да си инсталирам някакви приложения? Уж съм с рут, имам adaway, но не помага особено, при Орео-то ги нямаше тия неща.

П.П. Вече работи wireless display, до сега имах проблеми с връзката с моя телевизор.
Цитирай
#6

Освен всичко хубаво, има и едно лошо. След като ъпдейтнах ОТА батерията започна да пада стремглаво. Изкарах така десетина дни и му направих хард десет. Нищо не се промени. Батерията едвам изкарва до края на деня. Чудя се дали да повторя ресета

xiaomi 13
Цитирай
#7

Дръж го една нощ на самолетен режим, за да разберем дали е процес или е от мрежите
Цитирай
#8

И аз съм го свалил последния ъпдейт, но не съм го инсталирал...
Точно от това се притеснявам - батерията Sad

Sent from my MI 6 using Tapatalk

OnePlus Nord
T-Mobile HTC HD2; SE Neo; Galaxy S2; Moto G ; Nexus 4, Xiaomi Mi4; Huawei P9 lite (dual), Xiaomi Mi6
Цитирай
#9

Инсталирах го, не забелязвам промяна при батерията. Иначе вчера имах драма сутринта - гледам ъпдейт 200-300 мб, свалям и почвам актуализацията и греда. Дава съобщение, че не може да разархивира актуализацията и до там. Някакси все пак телефонът стартира, но отказва да включи wifi, само мобилните данни вървят. Чистих кеш, трих запаметени мрежи, рестартирах, нищо.
Междувременно пак ми излезе съобщение за актуализация, този път 1,3 гб. Добре че имах толкова останали в мобилните данни, та дръпнах и инсталирах новия ъпдейт и сега всичко е ок.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)