Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със синхронизация на Google Photos
#1

От 4 дена Google Photos не иска да синхронизира снимките ми. Само се врътка горе индикатора, но не качва нищо. 
После изтрих ъпдейтите на програмата и я обнових от маркета, като това чисти всичко, кеш и данни.
И пак нищо не става.
   

Знам, че не е от програмата, защото другият ми телефон се синхронизира. 
Някакви предложения?
Вие имате ли такъв проблем?

Остана само хард ресет на телефона, но изобщо не ми се прави.
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз пък с gmail имам подобен проблем Постоянно показва, че се синхронизира и бута батерията, а в същото време писмата се получават. Ограничил съм го. Та може и гугъл да са омазали нещо, защото се получи след последният ъпдейт...
Цитирай
#3

На колко устройства си логнат с проблемния акаунт, колега?
Цитирай
#4

На 2. Но само на нокиата стана този проблем. Даже  махнах акаунта на другото устройство, защо и без това там не ми е чак толкова важно да го имам.
Но пак същото. Няма оправия.
Тази сутрин е пак така. Продължава да се опитва да ми изкара снимките и нищо.
А ми е важно да си върна снимките, имам ценови листи, фактури и много други снимани документи.

   

Ето какво изписва и извън програмата.

В крайна сметка го форматирах и всичко се оправи. Добре, че направих бакъп на всичко.
Цитирай
#5

Е, не, предавам се. Появиха се снимките, всичко започна точно, качиха се нови и без да пипам абсолютно нищо в настройките и пак се бъгна тъпата програма. Не иска да ъплоадва нищо. Сега ако изчистя кеша и паметта, няма да ми се появят като предния път.
За първи път попадам на такава ситуация.
Цитирай
#6

Оправи ли се проблема колега?И аз имах подобен проблем от няколко дена и днес се оправи  сам
Цитирай
#7

Не, днес пак пробвах. Нищо не качва. Само се врътка индикатора.
Цитирай
#8

Да не разводнявам темата, но днес при мен изчезна папка Snapseed със 43 снимки. В папка фотос ги нямам оригиналите и не мога да ги възтановя.
Някой да се блъскал с такива приключения. Държа изключен Photo Backup, но явно ще го пусна. В папка Snapseed седяха всички снимки, но с инфо 0кб.
И изведнъж ичезнаха. Незнам кешове на приложения кофти качване към облака и дали не е само изчистило уж качените снимки.

:: respect
Цитирай
#9

Да не пускам нова тема, но има ли как Гугъл фотос да синхронизира само снимките, които са в телефона т.е. тези които съм изтрил да се изтриват и от облака. Пример от днес - направил съм над 100 снимки, качили са се в Гугъл, от тях 15 са ок, другите съм ги изтрил от телефона, но не се махат сами от Гугъл. Тъпото е, че като трия от там и ако случайно махна снимка, която я има на телефона я трие и от него.

Sent from Spacex's Starlink test facility.
Цитирай
#10

Трябва да го настроиш да не се качват автоматично,и която снимка не ти хареса си я триеш от телефона и после си качваш само хубавите.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)