Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с MI A2
#1

Появи се следния проблем. Когато някой ме набира, телефона звъни, но екрана остава черен. Трябва да го отворя с пръстов отпечатък да светне и след това да плъзна отгоре на долу, за да видя кой ме търси...ако някой има идея какво бих могъл да направя, ще му бъда благодарен.
Цитирай
Аксесоари
#2

След рестарт не се ли оправя? Провери си настройките на известията при заключен екран.

XIAOMI A2
Цитирай
#3

Според мен това нещо е свързано с текущия ъпгрейд на Андроид. При мен , след последната версия, при приключване на разговор телефонът не засветва екрана с отдалечаване на устройството от ухото и трябва да отключвам телефона за да мога да затворя разговора. Преди нямах този проблем.
Цитирай
#4

Влез в настройките на phone. Поради някаква причина е забранено известието на приложението.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Google Pixel 6a
Цитирай
#5

(2019-08-13, 11:10:10)Tre Fill написа:  Според мен това нещо е свързано с текущия ъпгрейд на Андроид. При мен , след последната версия, при приключване на разговор телефонът не засветва екрана с отдалечаване на устройството от ухото и трябва да отключвам телефона за да мога да затворя разговора. Преди нямах този проблем.
Това е друг проблем, но май с последния ъпдейт го оправиха (поне при мен през последните няколко дена не се е появявал).

XIAOMI A2
Цитирай
#6

(2019-07-24, 07:48:08)ivan_vazov написа:  Появи се следния проблем. Когато някой ме набира, телефона звъни, но екрана остава черен. Трябва да го отворя с пръстов отпечатък да светне и след това да плъзна отгоре на долу, за да видя кой ме търси...ако някой има идея какво бих могъл да направя, ще му бъда благодарен.
Колега намерихте ли решение на този проблем ? Имам приятел със същия проблем и няма оправяне . След хард ресет същата история ..
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)