Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Moto g6 play сензор за близост
#1
Exclamation 

Здравейте, значи на кратко счупих телефона си точно там около сензора за близост и сега всеки път когато съм в обаждане телефона загасва и докато отсреща не ми затворят не може да се включи по никакъв начин,не мога да пусна високо говорител и т.н..прерових целия гугъл не намерих така и така от къде мога да изключа този сензор да не работи изобщо и да си спирам и пускам екрана в обаждане през пауър бутона...Ако някой може да помогне бих бил много благодарен.
П.с нямам желание да дам 100лв за ремонт на телерон от 200 при положение че скоро ще купувам нов.
Цитирай
Аксесоари
#2

Не може да се изключи. С натискане на Power бутона по време на разговор не светва ли екрана?

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#3

Не светка точно това е проблема искам да намеря начин да светка защото иначе телефона ставя абсолютна тухла, не може да избираш когато говориш там натиснете 1 за еди кви си услуги и т.н...Когато някой не вдигне и по 5 мин. чакам да свърши гласовата поща... Абе превръща се в абсолютна тухла
Цитирай
#4

Ами няма как да се сърдиш на телефона, който е счупен, че не работи както трябва в това състояние.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#5

Ясно, така и така ще взимам нов но просто ми беше интересно дали има начин този сензор да го спра, но да явно няма, все пак оставям темата отворена ако някой случайно някой със същия проблем ако е намерил решение да го каже Smile
Цитирай
#6

Можеш да настроиш телефона да приключва разговор, когато натиснеш power бутона.

Изпратено от моят Moto G (5S) Plus с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

Има го като опция да, но в месенджер Вайбър и т.н няма такава опция:/
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)