Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Здравейте колеги, искам да попитам какво мислите за дадения модел тъй като намерих доста оскъдна информация за него и се чудя дали си заслужава за подарък. Попринцип бюджета е до макс 400лв и се търси добро аудио през слушалки и добър екран.
Цитирай
Аксесоари
#2

Според мен, телефона е чудесен дори и за повече от тези пари. Чувал съм как свири на безжични слушалки и мога да кажа, че е страхотен по отношение на медията си и не само.

Изпратено от моят P20 Pro с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S10/SM-G973F
[-] 1 потребител изказва благодарност на vaskojj за това мнение:
  • stanchev36
Цитирай
#3

Благодаря ти колега за информацията. Другият ми въпрос е по-скоро от любопитство и е дали този модел ще получи 9.0 Pie.
Цитирай
#4

Не съм сигурен. Имам стара инфо. и това, което съм чел, е че ще има. Аз обаче мосля, пе няма да получи официално.

Изпратено от моят P20 Pro с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S10/SM-G973F
[-] 1 потребител изказва благодарност на vaskojj за това мнение:
  • stanchev36
Цитирай
#5

Ако приоритета е музика, може би.
Стар чипсет, екран с висока резолюция и малка батерия, нищо не би ме накарало да го ползвам.

Вечния бетатестер!
Цитирай
#6

Откъм екран е супер. Аудиото на хартия трябва също да е отлично. Чипсета е стар, да, но за тези пари е много добре. Според мен, въпроса е дали си струва да се купува точно този модел към днешна дата. Батерията му е слабичка и е със стар Андроид. Иначе е и стабилно водоустойчив. Ако се купува - имай предвид, че има версии с 32 и 64 GB памет, като първата може да се пропусне автоматично.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#7

Попринцип телефонът ще е за подарък и се чудя, кои би бил най-подходящия модел. Попринцип максимумът е 450-460лв.
Цитирай
#8

Здравейте колеги, едно въпросче в крайна сметка се насочих към Lenovo Z6 Lite като най-удачен вариант. Според мен е доста прилично моделче от алито за около 160$. Видях, че процесора му е Snapdragon 710 с голяма батерия 4000mah и според мен е доста добър конкурент на редми ноут 7 в този ценови клас.
Цитирай
#9

Не знам как им е подръжката на Леново, преди година-две беше ужасна.

Вечния бетатестер!
Цитирай
#10

ЛГ и ъпдейти са 2 неща рядко свързани заедно. Освен това ако е OLED дисплей има голям риск от Screen Burning. Ако има офиц. гаранция не е проблем щото ще го оправят, ама през Алиекспрес...
Лизно аз в средния клас винаги бих предпочел ЛГ. Но с официална гаранция. На Леново, Хуавей и другите китайци всичко под флагман е свързано с много много компромиси - камера , дисплей...

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#11

Аз за тези пари си купих Redmi Note 7 и за момента доста приятно работи, батерията държи много и вади не лош звук от слушалки (няма такива в комплекта обаче) камери сглобка, единствено като минус е че е доста голям и в началото малко разместени идват нещата в MIUI докато настроиш...Galaxy a40 също е доста приятен на тези пари
Цитирай
#12

В крайна сметка след повече от месец чакаме Lenovo-то дойде, така че ще го пробвам преди да го подаря. Относно първото ми впечатление от моделчето е доста пъргавата му работа като за телефон от този клас, но в крайна сметка за тези пари смятам, че е добре, а и се надявам че Snapdragon 710 с 4GB RAM няма да бъдат малко за ежедневни задачи. Big Grin
Цитирай
#13

Тука Lite в името доста подвежда. Някои марки го слагат на ниския клас, а в случая това Леново си е стабилен среден клас. И аз го загледах Z6 Lite като характеристики и на хартия ми хареса. Успех.
Цитирай
#14

Вчера пробвах Lenovo-то и мога да кажа, че за тази цена почти няма аналог като ми излезе общо 149$ с доставката и единствения минус (за който се сещам) е, че най-вероятно няма да получи 10ката, но за тези пари определено си заслужава.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)