Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Брикнат (може би) Red Mi note
#1

Здравейте на всички останали във форума в отпускарското време. Един бърз въпрос: бъгна се тел. на съпругата( Red Mi Note 4G - сток Ром, купуван от емаг) - показва само логото на Ми за около минута и след това се рестатртира пак до логото. И така непрекъснато. През рекавърито нищо не става - и фактори ресет му давах и всички други опции минах и нищо. Голяма борба да му инсталирам нещо друго с разни методи и май съм му сложил Ром за 3G версията, защото сега не може да влезе във фастбут режим (powor и vol - бутоните)- излиза някакво сервизно меню на китайски, което е за тестване на екрана, камерата, и т.н. Рекавърито е вече версия 2.0.1 и от там нищо не става. Мога ли в къщи да го съживя или направо да се обаждам на Be6i4?
Цитирай
Аксесоари
#2

Щом има recovery МОжеш да опиташ да го закачиш за Ми флаш Про и да видиш дали през рекавъри няма да приеме ром.
Не е нормално, че е изгубил фастбуута.
Две сим карти или само една е, че са различни модификациите?
Цитирай
#3

Ако е с отключен боотлоадер можеш да ми инжектираш twrp
И оттам лесно
Цитирай
#4

На тези модели нямаше заключени буутлоудъри
говорим за 2014-та година горе-долу.
Но е възможно да има EDL.
Redmi 2 имаше
Цитирай
#5

телефона е двусимовата версия и имам съмнения че съм опитал да му сложа РОМ за едносимовата. За буутлоудъра не знам какво е положението - не е пипан както си дойде от емаг. Слагането на ново рекавъри звучи като възможно решение. Продължавам с четенето как точно да стане - проблема е че не се свързва и разпознава от компютъра.
Цитирай
#6

Според мен това ти е играта:
https://4pda.ru/forum/index.php?showtopi...ry50846391

Tespoint И в този режим флашваш стоковия ром
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • rossenboy
Цитирай
#7

На момента с разглобяването до основната платка и ме изгуби за играта Smile Ако това е решението отивам на сержиз, все пак и те са хора, и те трябва хляб да ядатSmile.
Цитирай
#8

Ами.. ти си преценяваш. В случая не се изискват особени умения освен отвертка и пинцети.
Иначе и аз избягвам да разглобявам телефони, но за тестпойнт съм правил изключения. Все пак не ти е капсулован задния капак и реално имаш достъп до болтчетата.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)