Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Проблем с разархивирането на субтитри
#1

При свалянето на субтитри от замунда,файлът е архивиран.при опит да го отворя ми изписва това 

,,Грешен или неизвестен формат на архива /storage/emulated/0/Download/stranger_things_season_3_complete_bg_subtitles(subsunacs.net).zip,, 

Програмата с която се опитвам е ,,RAR,, и с други съм пробвал и не става.

(2019-08-01, 16:39:01)manislav87 написа:  При свалянето на субтитри от замунда,файлът е архивиран.при опит да го отворя ми изписва това 

,,Грешен или неизвестен формат на архива /storage/emulated/0/Download/stranger_things_season_3_complete_bg_subtitles(subsunacs.net).zip,, 

Програмата с която се опитвам е ,,RAR,, и с други съм пробвал и не става.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#2

Свали си от гугъл маркета 7zipper. Той разархивира всичко попринцип. Ако и с него не става значи файла е повреден или несвален докрай.

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#3

И с него пробвах,не става.файлът е свален.когато пробвам от друг телефон се отваря без проблем
Цитирай
#4

Същият файл ли прехвърляш на другият телефон или се сваля на другото устройство на ново?

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#5

От друг телефон свалям същите субтитри и се разархивират,а на моя не се отварят

Да не е проблема в телефона,някакви настройки да се направят?
Цитирай
#6

Не вярвам да е до настройки на телефона. По скоро за мен е проблем при свалянето при теб. Най вероятно не сваля целият файл, а когато архива е непълен не разрешава да се разархивира

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Аз не сещам за някоя настройка ограничаваща по някакъв начин архивите. Ако има такава и някой я знае надявам се да каже. Опитай да изтриеш zip файла и да го свалиш изцяло на ново. Както казах за мен не е свален целия друга причина не виждам. Предвид че на друго устройство се отваря архива свален от същото место не е проблема в него. Опитай и да рестартираш апарата понякога бъгват.

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#7

Пробвай да го прекръстиш на нещо елементарно преди разархивиране, subs.zip примерно.
Цитирай
#8

Смених браузъра и и се разархивират,явно проблемът е при свалянето
[-] 1 потребител изказва благодарност на manislav87 за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#9

Супер намерил си решението. Явно наистина не е бил свален файла като хората.
П.С. Добро сериалче и аз го гледсм ама още не съм стигнал до него изчиствам другите натрупани които следя.

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)