Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus 7T Pro - слухове, спецификации, коментари
#1

При OnePlus вече стана традиция след обявяването на оригиналните устройства, да представят след известо време и техните подобрени версии. По предварителна информация и седмото поколение на популярната марка няма да бъде изключение -  в китайската социална мрежа Weibo вече се появи прототип на OnePlus 7T Pro.

[Изображение: 777697dde85ead69fd6e986559e8de1f-full.jpg] [Изображение: 0f825a3bc1109f2fb61048e74572fb02-full.jpg]

Въпреки калъфа, някои от характеристиките на неговия дизайн изглежда вече са ясни.  Очаква се устройството да получи дисплей с извити ръбове и относително тънки рамки, каквито има и OnePlus 7 Pro. Въпреки че все още няма снимка на задната страна на смартфона, както е прието в повечето случаи, се очаква, че и новият модел ще бъде оборудван с тройна основна камера, както и предшественика му. По предварителни спецификации OnePlus 7 Pro ще бъде оборудван с процесор Snapdragon 855 Plus, до 12GB RAM, по-голяма батерия с функция за безжично зареждане, както и Android 10. Очаква се смартфонът да получи ъпгрейд и на двете камери. Вероятно OnePlus 7T и OnePlus 7T Pro ще бъдат представени на 29 октомври и ще бъдат представени на 1 ноември, но тази информация все още не е потвърдена официално от производителя. По отношение на разходите, OnePlus обикновено увеличава цените си с $20-30 за всеки следващ модел. Това означава, че OnePlus 7T Pro може да започне в $699 в САЩ, докато стандартният OnePlus 7T може да струва и над €579 в Европа.

Източник: >>>>>>>

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • BGDropche
Цитирай
Аксесоари
#2

ONEPLUS 7T Pro Leaks in by WEIBO User:

[Изображение: 9a7c7cf3e298.jpg]

[Изображение: 8e08bcd49831.jpg]

 
Цитирай
#3

OnePlus 7T Pro може да се появи на 15 октомври.

[Изображение: 5d11e491f0159db0a9ed1e434d15032c-full.png]

 
Цитирай
#4

Изтекоха рендери и спeцификации на OnePlus 7T Pro и OnePlus 7T Pro MCLAREN EDITION

[Изображение: cdfb5470266d.jpg]

Performance:
Octa core (2.94 GHz, Single Core + 2.42 GHz, Tri core + 1.8 GHz, Quad core)
Snapdragon 855 Plus
6 GB RAM
Display:
6.67 inches (16.94 cm)
1440×3120 px, 515 PPI
Fluid AMOLED
Camera:
48 MP + 16 MP + 8 MP Triple Primary Cameras:
Dual LED Flash
20 MP Front Camera
Battery:
4100 mAh
Warp Charging
USB Type-C port

 
Цитирай
#5

ONEPLUS 7T CASE:

[Изображение: d3c9d987dbcffe932fe3705e7003d49a-full.jpg]
[Изображение: 5c9136002a76e9057ebca75acbb83922-full.jpg]

 
Цитирай
#6

Изтекоха спецификации на OnePlus 7T Pro и 7T :

[Изображение: 4f383abc267f7d4a205e01619851cd0f-full.jpg]

 
Цитирай
#7

Глобалната премиера на новата серия смартфони OnePlus 7T ще бъде на 10 октомври, а събитието ще се състои в Лондон от 18 часа.

Източник: >>>>>>

 
Цитирай
#8

OnePlus показа как ще изглежда 7T. Изпълнителния директор на OnePlus Пийт Лау сподели снимки, които показват наличието на тройна основна камера, поставена в кръгла зона. Камерата е оборудвана с 48MP сензор с 26mm оптика (f/1.6), 16МР сензор с улраширокоъгълна 117mm леща и 12МР сензор с 2х телефото обектив (51mm, f/2.2). От устройството очакваме още 90Hz дисплей и чипсет Snapdragon 855+. Стъкленият панел е с матова повърхност и с металически блясък.

[Изображение: a6b933eb04784ac5a567026a2eb113cd-full.png]

[Изображение: dc42777534c1d8e8837f29bdc785a523-full.png]
Източник: >>>>>>

 
Цитирай
#9

OnePlus Live Launch:

 
Цитирай
#10

Вчера официално бе представен новия OnePlus 7T, който прави някои интересни подобрения спрямо своя предшественик. Устройството предлага  6.55" AMOLED дисплей с резолюция 2400 х 1080 пиксела, който не само има вграден сензор за отпечатъци, но поддържа и честота на опресняване от 90Hz. На борда си има чипсет Snapdragon 855+, който включва малко по-висока тактова честота, и предлага 8GB RAM и 128-256GB памет за файлове. Основната камера е тройна, но в конфигурацията има някои разлики. Отново откриваме 48МР f/1.6 главен сензор (Sony IMX586), но телефото камерата вече е с 2х приближение и ползва 12МР сензор с по-светла f/2.2 бленда. Ултраширокоъгълната камера остава непроменена (12МР, f/2.2), но се е сдобила с нов макрорежим за снимки от разстояние 2.5 см. OnePlus 7T работи с Android 10. Батерията отново е с капацитет 3800mAh, но вече поддържа подобрена технология за бързо зареждане при 30W, която позволява достигане на 70% за половин час. Продажбите на смартфона в САЩ започват на 18 октомври на цена от 599 долара.

Източник: >>>>>>

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • BGDropche, vovalinder
Цитирай
#11

OnePlus 7T vs iPhone 11 vs Samsung S10 Camera Test.

 
Цитирай
#12

OnePlus 7T vs OnePlus 7 vs OnePlus 6T vs OnePlus 6 - Battery Drain Test.

 
Цитирай
#13

7Т pro кога ще го представят?

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#14

(2019-10-03, 14:16:24)Gosho223 написа:  7Т pro кога ще го представят?
По предварителна информация - в средата на този месец: https://www.gizmochina.com/2019/10/03/on...d-october/

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Gosho223
Цитирай
#15

OnePlus обяви ново събитие и на него най-вероятно ще бъде представен именно 7T Pro. В текста към публикацията се споменава за „серията OnePlus 7T“, което означава, че ни очаква поне още едно устройство в нея. Очакваното събитие ще е утре, на 10 октомври в Лондон: https://twitter.com/OnePlus_UK/status/11...60/video/1

 
Цитирай
#16

Oneplus 7T PRO MCLAREN EDITION - официални рендъри:

[Изображение: 9004f42f0911897c338f3133032ef1a7-full.jpg]

 
Цитирай
#17

Вчера OnePlus официално представи две нови версии на обявения по-рано смартфон OnePlus 7T - OnePlus 7T Pro и OnePlus 7T McLaren. OnePlus 7T Pro се отличава от стандартния 7T със своя двойно извит дисплей, който е с 6.67" диагонал, AMOLED панел и Quad HD+ . Екранът на OnePlus 7T Pro е без рамки, а селфи камера - 16 МР е изнесена в изскачащ отгоре механизъм, а не в ноч. На борда си разполага със Snapdragon 855+, както и с 8 GB RAM и 256 GB памет. OnePlus 7T Pro разполагат с тройна основна камера с 48 МР главен сензор, 8 МР с телеобектив и 16 МР със супер широк обхват. Новият модел Pro добавя 3-кратно оптично приближение с втората камера и OIS за нея. Батерията има капацитет 4085 mAh.

OnePlus 7T Pro – OnePlus 7T Series Launch Even:


Версията McLaren, която се базира на модела 7T Pro, е с характерния оранжево-черен корпус и конфигурация с 12 GB RAM и 256 GB вградена памет.
OnePlus 7T Pro ще се продава за 759 евро и излиза на 17 октомври. Европейската цена за OnePlus 7T е 599 евро и ще бъде наличен също на 17 октомври. Цената на OnePlus 7T McLaren е 859 евро и излиза в Европа на 5 ноември.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • GH0STFACE
Цитирай
#18

OnePlus 7T Pro - Ревю:

 
Цитирай
#19

Излезе Google Camera 7.0 с новия режим на астрофотография. За повече инфо, както и арк за сваляне: https://www.gizmochina.com/2019/10/17/in...me-xiaomi/

 
Цитирай
#20

Вчера ми пристигна 7Т Pro Haze Blue. Няма меню на български в слючай че на някого му пука. Други забележки нямам.

LG G2 32 GB -> OnePlus 7T Pro (Haze Blue) 8GB / 256GB
[-] 2 потребители изказват благодарност на Lone Wolf за това мнение:
  • airbus, Kn0cK3r
Цитирай
#21

(2019-10-22, 20:14:25)Lone Wolf написа:  Вчера ми пристигна 7Т Pro Haze Blue. Няма меню на български в слючай че на някого му пука. Други забележки нямам.

Тъй като ми предстои смяна на телефон съм се спрял на този или Pixel 4XL или Pixel 3XL. 
Та събирам преки впечатления от притежателите тези телефони. Има ли смисъл да давам почти 1000 лв повече за 4XL. Телефона го използвам предимно за работа, интернет, 2-3 messenger-a, не малко имейли, снимки от време на време, игри не, Facebook не.
Благодаря предварително за всяка информация относно модела и мнения.
Цитирай
#22

(2019-10-23, 16:39:41)versus_13 написа:  Тъй като ми предстои смяна на телефон съм се спрял на този или Pixel 4XL или Pixel 3XL...
Кой телефон/таблет да избера?

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • versus_13
Цитирай
#23

И аз вече съм с oneplus 7t pro blue 8/256. Засега изглежда и работи отлично.

Oneplus 9 Pro 12/256
Цитирай
#24

И аз обмислям покупката на 7T в Англия е 550 паунда ма не знам как стой гаранцията.
Цитирай
#25

(2019-10-23, 16:39:41)versus_13 написа:  Тъй като ми предстои смяна на телефон съм се спрял на този или Pixel 4XL или Pixel 3XL. 
Та събирам преки впечатления от притежателите тези телефони. Има ли смисъл да давам почти 1000 лв повече за 4XL. Телефона го използвам предимно за работа, интернет, 2-3 messenger-a, не малко имейли, снимки от време на време, игри не, Facebook не.
Благодаря предварително за всяка информация относно модела и мнения.
Извинявам се за късния отговор, забравих да влизам в този форум. Батерията е малко по-зле от колкото очаквах. Издъжа по 2 дни от които 7-9 часа екран, оставил съм го на auto switch и разбира се 90hz. Не виждам разлика между резолюциите, както и в батерията не е особено голяма между FHD+ и аuto. Също така нивата на яркост са ми сравнително ниски 20-50% през повечето време през деня и 0% вечер и тъмна тема на всякъде. Знам че не звучи никак лошо, но не го ползвам толкова много - youtube vanced, chrome, viber, mx player (гледам филми/аниме често). Като цяло очаквах 8-10 екранни часове с моя usage. Но stand by времето е доста по-добре от колкото очаквах, през ноща с включен wi-fi пада само 2-3%. 

За камерата нямам никакви забележки. С gcam цветовете са малко по-добри.
Аудиото е добро, както говорителите така и на слушаки (с dongle) и bluetooth. 
Бързото зареждане наистина е много бързо. (знам че звучи тъпо, но трябваше да го кажа Rolleyes )

90-те херца не ги забелязва всеки. До момента от хората които знаеха за тях 2 от 5 ги забелязоха, а останалите които не знаеха не им направи впечатление. Аз лично също не ги забелязох, но сега като свикнах с тях и погледна друг телефон (iphone 7+, s10) наистина ги виждам да лагват, но окото бързо свиква и спира да се забелязва. 

От ревютата хората не изглеждат особено впечатлени от pixel 4. Дори се връщат към 7 Pro.

Build quality-то изглежда на високо ниво, но включения пластмасов протектор беше отвратителен. Пръстите не се хлъзгат добре и привлича прах. Предварително си бях поръчал MOCOLO tempered glass UV screen protector, доста по евтин е от white stone domе, върши работа и става за Т версията също. Точно за него има видео как се инсталира. Около 15 лв в aliexpress. Инсталацията е малко кофти, трябва да почистите много добре екрана, аз използвах светкавицата на стерия телефон и го чистих 40 минути, изпозлвах включените стикери като dust remover, сложих един на говорителя както правят на клипа. Излях UV лепилото, сложих протектора, но не се разпространяваше в горния ъгъл, затова леко повдигнах телефона(не се препоръчва) и се разля и там. Започна да капе от страни и го забърсох с кърпа, след това го "изпекох" с включената UV лампа. По време на този процес, забелязох нещо което ми приличаше на изгорял пиксел, но се виждаше само под UV лампата, след като бях готов и включих телефона, се оказа че е прашинка. За щастие трудно се забелязва и то само на бял фон. 

Използвам официалния Nylon bumper case, определено е по-добър от включения прозрачен, но мисля скоро да го земяна с dbrand grip или rhinoshield solidsuite когато станат налични. Гледах клипове за тях(за 7 Pro) и имат по-добра защита. 

Също така си поръчах официален кабел 150см, (50 лв, ужас)  защото винаги имам проблем с пречупване на кабелите. Плосък е и се усеща доста гумен, ако ме разбирате какво имам предвид, такаче трудно се пречупва. Докато този който идва с телефона е стандартен(с поддръжка на warp естествено) кръгъл и е по-стегнат(не толкова гумен), лично според мен би изкарал по-малко време от другия, затова и не го ползвам за момента.

Няма български като системен език, ако някой го интересува. Клавиатурата е gboard, такаче към нея може да се добави и ще може да пишете.

LG G2 32 GB -> OnePlus 7T Pro (Haze Blue) 8GB / 256GB
[-] 3 потребители изказват благодарност на Lone Wolf за това мнение:
  • da3, Tranquila, versus_13
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)