Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus 7T Pro - слухове, спецификации, коментари
#26

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=98057 Пиши и тук, защото тази тема е за слухове.
Като цяло няма как хората да правят разлика, тези, които използват хубави телефони с OLED екран, няма кой знае каква разлика от техните и твоя, а тези, които не ги интересуват телефоните, не знаят и какво е 90hz. Но като цяло е добър телефон, на мен ми харесва.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#27

(2019-11-03, 18:41:56)hazART написа:  https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=98057 Пиши и тук, защото тази тема е за слухове.
Като цяло няма как хората да правят разлика, тези, които използват хубави телефони с OLED екран, няма кой знае каква разлика от техните и твоя, а тези, които не ги интересуват телефоните, не знаят и какво е 90hz. Но като цяло е добър телефон, на мен ми харесва.
Моя грешка, видях че човекът беше питал и затова отговорих тук. Като цяло от хората, които забелязоха 90те hz единия е с s10 от 2 месеца. Така че дори хората с хубав телефон с OLED могат да направят разлика, но предполагам най-вече геймърите, а не т.нар. "average customer". Другия е с HTC One (M8) (2014).
Аз бях с LG G2 (2013), но с Lineage OS 17 (android 10), вървеше доста гладко, когато нещата се кешират в рамта и не се налага презареждане. Може би очакванията и реалността леко се смесиха за мен и след като 7Т Pro върви гладко без лаг, както и се очакваше (и както всеки по-нов телефон), не успях да усетя разликата в честотата, докато не свикнах с нея и погледнах друг телефон. Но все още съм на мнение че 90те херца са прехвалени от reviеwer-ите.

LG G2 32 GB -> OnePlus 7T Pro (Haze Blue) 8GB / 256GB
[-] 1 потребител изказва благодарност на Lone Wolf за това мнение:
  • da3
Цитирай
#28

Продажбите на OnePlus 7T Pro McLaren Edition започват на 5 ноември, в 12 часа на обяд българско време на сайта на компанията: https://www.oneplus.com/bg/7t-pro-mclaren?from=head

 
Цитирай
#29

На Mobile World Congress 2020 OnePlus 7T Pro получи престижната наограда в категорията "Най-добрият смартфон": http://news.mydrivers.com/1/674/674416.h...ce=ixbtcom

 
Цитирай
#30

OnePlus 7T се обзаведе с опция да записва 960 k/s и 4K видеоклипове на ултра-широка камера. Тези нови режими на видеозапис са добавени в отворена бета версия на Oxygen OS  за OnePlus 7T и 7T Pro. За повече инфо - Тук

 
Цитирай
#31

Нов ъпдейт за 7Т с майския пач за сигурността[Изображение: 1a0ff89cae34a4a3050dd375edef6625.jpg]

Sent from my OnePlus 7T using Tapatalk
Цитирай
#32

При мен го няма все още
Цитирай
#33

Пробвай с Oxygen updater.

Sent from my OnePlus 7T using Tapatalk
Цитирай
#34

Изпробвах няма го все още ти с Европейска версия ли си ? И да те попитам колко SoT правиш с едно зареждане?
Цитирай
#35

С китайска версия съм, HD1900. Иначе сота е различен. До 9 часа само на wi-fi, до 7 часа смесена употреба, и около 6 часа само с 4G. Това ми е рекорда, но е почти изцяло на wi-fi.[Изображение: f3ce3b4a771a8b2858c2aded352b8bb5.jpg]

Sent from my OnePlus 7T using Tapatalk
Цитирай
#36

Аз съм с европейска версия и повече от 5ч не мога да напрсвя.
Цитирай
#37

5 часа при каква употреба? Ако е само на 4G и ако го товариш повечко, може и да издържи само 5 часа... То си зависи и от яркост на дисплея, тема и т.н. Аз съм на автоматична яркост, с тъмна тема, изключил съм ram boost, тъй като според мен дърпа повече ток с него. Иначе други акробатики не правя, всичко ми е включено.

Sent from my OnePlus 7T using Tapatalk
Цитирай
#38

Постоянно включен блутут яркост почти през целият ден на макс и само на 4г. Това с рам бууста не съм го пробвал .
Цитирай
#39

Китайската версия получава ъпдейтите малко по-рано от Европейската версия...споко скоро ще дойде, до седмица максимум

Някой да е пробвал да рутва без рекавъри ?

Oneplus 5T, 7T, 9Pro  ✓11 
Цитирай
#40

(2020-05-29, 20:33:56)c0mm3n7 написа:  Китайската версия получава ъпдейтите малко по-рано от Европейската версия...споко скоро ще дойде, до седмица максимум

Някой да е пробвал да рутва без рекавъри ?
Всъщност китайските версии с флашнат Oxygen os получават ъпдейт по същото време като и европейската версия. Руут без рековъри ще стане с буутване на пачнат boot.img, но до следващ рестарт на телефона. Би трябвало да може и да се флашне за постоянно.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай
#41

(2020-05-29, 20:21:12)yordan4002 написа:  Постоянно включен блутут яркост почти през целият ден на макс и само на 4г. Това с рам бууста не съм го пробвал .
Е, с яркост на макс е нормално.

Изпратено от моят HD1900 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#42

Е да, а твоя от къде си го купил и колко ти излезе като не е европейска версия?
Цитирай
#43

От България с не голяма разлика от Китай и по-ефтин отколкото в офишъл сайта на ОР Smile 1039лв за 256GB версия мисля, че е добра цена нали Smile по едно време беше даже на промоция 999лв Smile

Oneplus 5T, 7T, 9Pro  ✓11 
Цитирай
#44

Именно, точно за 1039 лв го взех от един бг сайт. Уж с гаранция, ама да не се налага, че е малко тип гаражен сервиз, хахах...

Изпратено от моят HD1900 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#45

хах дано, аз моя го взех от англия в деня на премиерата му там и ми излезе 550 паунда, но мога да ползвам и официялен сервиз да не се стига до там :Д
Цитирай
#46

Ако си го взел от същия сайт не е гаражен Wink и човека си разбира от работата, имам много приятели които са си взели от там телефон и са доволни много

Oneplus 5T, 7T, 9Pro  ✓11 
Цитирай
#47

Някаква старозагорска фирма беше май. Човекът, с който говорих, ми се стори стабилен, не знам, може и да са точни. Бяха бързи и коректни, единия ден поръчах, и на другия телефонът беше при мен...

Изпратено от моят HD1900 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#48

Да, Старозагорска е, аз съм Заралия и ти казвам не е измислен, човека е стабилен и разбира много, сервиза всичко е негово така, че не се притеснявай, както казах имам колеги които си вземат от него и приятели така, че доказал се е и оценката му в пазарувай е готова пред мен даже му върнаха телефон купен преди седмица, защото нещо не му харесваха

Oneplus 5T, 7T, 9Pro  ✓11 
[-] 1 потребител изказва благодарност на c0mm3n7 за това мнение:
  • whitehart
Цитирай
#49

След последния ъпдейт. Доста приличен резултат, дори като чисто нов в началото не можеше да стигне 500 000, това ми е рекорда засега. 855 plus си е съвсем актуален процесор дори и в 2020-та, телефоните с 865 правят само с по 40-50 хиляди точки отгоре. А и определено се подобри живота на батерията, вчера приключих деня с 9 часа sot. Още една добра черта на OnePlus - ъпдейтите им действително подобряват устройството, а не са само за отчитане на дейност.[Изображение: 63f942ee8db1f6146bf27e53f27b90be.jpg]

Изпратено от моят HD1900 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на whitehart за това мнение:
  • ganchev
Цитирай
#50

С 10.0.11 ли си ?

Oneplus 5T, 7T, 9Pro  ✓11 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)