Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Предложения за Smart Watch
#1

Здравейте, досега не съм ползвам такъв вид джаджа и съм голям мераклия да се сдобия с един такъв часовник и се надявам вие да ми дадете правилните предложения. Нуждите ми са главно да получавам известия от приложенията като основните които ползвам са Facebook, Messenger, Viber, Instagram и ще съм още по доволен ако получавам по подробно какво е написано в съобщението, като и само това от кого е също би било достатъчно. Второто ми изискване е да може да си избирам различен облик на самия часовник защото дизайна е от значение. Екстри като измерване на пулс и тем подобни също би било хубаво да ги има. Устройството с което ще ползвам часовника е Iphone 6S, а бюджета ще е около 300 лева (+,-). Може би критериите ми са доста за парите които разполагам за това може да отпадне някое от тях също и да стигнем до вариант втора употреба (ще очаквам мнения и за такъв вид покупка на такова у-во). Благодаря на отзовалите се.

Samsung S23 Green 256GB
Iphone XS Silver 256GB
Xiaomi Poco X3 6/128GB
Iphone 6S 32GB Space Gray
LG G2 16GB Black
Цитирай
Аксесоари
#2

Щом си с iphone най-добре си вземи apple watch. Естествено ще търсиш втора ръка до тези пари има доста в олекса. Просто с него ще ти се показват максимално от известията. Виж ако беше с андроид телефонче трябваше да търсиш нещо с wear os, но в твоя случай грабвай една ябълка и си свиркай.

А ако държиш да е нов, не знам как се понасят различните часовници с iPhone и ще те излъжа какво точно ще получаваш като известия, но всичко друго, което искаш ще го имаш. Примерно може да погледнеш ticwatch направо в техния сайт. Също huawei също имат моделче, на което батерията му карала доста GT се води, но специално с андроид не получаваш всичко от известията, както примерно би получил с един часовник с wear os, a с apple идея си нямам как ще е.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#3

Погледнах apple watch но не намерих нищо читаво за тези пари. Погледах xiaomi amazfit bip и коментарите за него бяха доста впечатляващи за цената и възможностите му, но не знам как ще е с ios. Като цяло ми се ще да е нещо дори по евтино от това което съм посочил като цена понеже не знам колко ще ми допадне като у-во а евентуално ако е нещото което ми допадне и от което имам нужда ще отпусна достатъчно бюджет за да взема нещо мн по добро. Мислих си дори и вариант за гривна и ако може да споделите от бюджетните марки кои си заслужава. Всичко свързано с тези дажаджи ще ми е много полезно.

Samsung S23 Green 256GB
Iphone XS Silver 256GB
Xiaomi Poco X3 6/128GB
Iphone 6S 32GB Space Gray
LG G2 16GB Black
Цитирай
#4

Bip-а имаше известни проблеми, докато го свържа с айфона(6s plus). След ресет на часовника и на телефона, нещата се получиха. Работи коректно, тези неща които си изброил ще ти работят. Но с постоянно вкл. Bluetooth на телефона, се приготви за 20-30 процента по-малко време на автономна работа на телефона. А батерията на часовника ще забравиш кога си я зареждал за последно - работи средно около месец с едно зареждане. Часовника при свързване с андроид телефон няма абсолютно никакви проблеми, свързва се веднага, работи идеално, само че телефона трябва да ти е на английски език, за да ти излиза име на викащия на часовника.

Изпратено от моят Moto G (5S) Plus с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

От гривните виж Honor band 4 или 5 и Xiaomi mi band 4. Поне не са скъпи. Пробвай пък ако не ти върши работа продаваш и мислиш за нещо друго
Цитирай
#6

Аз съм със Samsung Gear S3 Frontier. Ползвам го с iphone SE и нямам абсолютно никакви проблеми. Получавам си всички известия от социални мрежи и чат приложения. Даже не знам какво ще спечеля в повече ако го ползвам с андроид телефон.

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
[-] 1 потребител изказва благодарност на atheros за това мнение:
  • ganchev
Цитирай
#7

Набиране директно от часовника.
Отговаряне на съобщенията, а не само четене. 
Снимка на човека, който те търси на дисплея на часовника. 
Синхронизиране на Health данните между часовника и телефона, допълвайки се помежду си и още доста подобни неща.
Аз също ползвах Gear S2 първо с iPhone и след това със Samsung и разликите бяха много.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#8

Huawei Watch GT e перфектен за тебе щом не те засяга да се говори през него или да пишеш на някого през часовника батерията е брутална няма за какво да се хванеш ъпдейти идват всеки месец. Когато те търси някого ти показва кой е можеш да му зарваряш съобщенията можеш да си ги четеш направо от него.

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#9

(2019-08-06, 13:44:53)ivan_vylka написа:  Набиране директно от часовника.
Отговаряне на съобщенията, а не само четене. 
Снимка на човека, който те търси на дисплея на часовника. 
Синхронизиране на Health данните между часовника и телефона, допълвайки се помежду си и още доста подобни неща.
Аз също ползвах Gear S2 първо с iPhone и след това със Samsung и разликите бяха много.
Това го може и Gear S3.В Телеграм, Месинджър може да се отговори от часовника без проблем. Със сигурност може и от другите социални приложения, но аз ползвам тези двете. Също и може фа да се говори от часовника без проблем и да се набира и ако има запазена снимка на контакта и тя се показва.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#10

Става въпрос, че когато ползваш часовника с iPhone, а не с андроид телефон, тези функции липсват.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#11

Извинявам се. Не съм разбрал, че за това става въпрос.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#12

За сега се спрях на Amazfit Bip и на Huawei Watch GT но мисля да са втора ръка

Samsung S23 Green 256GB
Iphone XS Silver 256GB
Xiaomi Poco X3 6/128GB
Iphone 6S 32GB Space Gray
LG G2 16GB Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)