Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Инсталиране на теми от други източници
#1

Здравейте,

Моя телефон е Redmi 5 Plus MIUI 10 ver.10.2.3.0 андроид 8.1, избрах регион Сингапур, Хонконг или Индия и проблема е един и същи. Касае се за създаването на дизайнерски акаунт на http://designer.xiaomi.com/ с цел да мога да прилагам теми от трети страни или мои собствени. Направих си такъв акаунт и след един или два дни ми върнаха отговор, че акаунта е потвърден, но за съжаление все още като вляза в приложението теми не ми позволява да инсталирам теми от други източници / в телефона съм със същия акаунт /. Съобщението за грешка е: error: download auth rejected 412 /Теми от други източници не се поддържат/. За това пробвах с изброените по-горе региони, но проблема си остава един и същи /Приложението Теми е с последна версия 1.5.0.3/. По форумите прочетох, че трябва да използвам приложение, като Theme Swap (formerly My Themer)-Theme & Wallpapers, Mi Rape или Theme Editor For MIUI, но резултата от използването на тези три приложения, е че темите се активират, но след около час, два се връща темата по подразбиране и така всеки път най-много през два часа трябва да се активира темата, която желаем.
Моля някой да помогне има ли начин да се заобиколят тези ограничения и да мога да си инсталирам моя тема, която желая, като се има в предвид че моя телефон не е рутнат.
Благодаря предварително.

Антон Тодоров
Цитирай
Аксесоари




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)