Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Как да инсталирам стабилен Ром на Mi 9t Pro
#26

(2019-08-07, 08:24:09)suffer написа:  като пуснеш тула няма да иснталираш нищо - само ще видиш какъв списък с ромове ти дава като си мине проверките. Ще преценим  после
Ето какво получих от xiaomitool v2... Какво следва сега има ли варианти за нещо нормално което да не прецака телефона?
В официален Xiaomi rom ми излиза китайски стабилен 10.3.16.0 PFKCNXM
В къстъм ром ми излиза Xiaomi.eu стабилен, който ми се вижда същия като версия 10.3.16.0 PFKCNXM
Може би този за Европа поддържа и други езици или нямам идея каква е разликата... Въпроса е кой ще върши работа за мен, ще има ли Google play и ще се ъпдейтва ли за напред като нормален телефон ?


Прикачени файлове Миниатюри
               
Цитирай
Аксесоари
#27

от видяното (където не пише Global stable) бих препоръчал телефонът да се използва с xiaomi.eu


Kутията на телефона на китайски ли е?
Защото вероятно е k20 Pro и.. тъй като за европа няма официално преставяне и ром ще се държи най-добре с ЕУ ромът, базиран на китайския ром
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Aft3rsh0k
Цитирай
#28

(2019-08-08, 08:04:30)suffer написа:  от видяното (където не пише Global stable) бих препоръчал телефонът да се използва с xiaomi.eu


Kутията на телефона на китайски ли е?
Защото вероятно е k20 Pro и.. тъй като за европа няма официално преставяне и ром ще се държи най-добре с ЕУ ромът, базиран на китайския ром
На китайски е кутията.
• Това като го включа просто му давам да инсталира ЕУ версията и то си прави инсталацията само ли (снимка на подходящия ли ром е това)?
• Трябва ли да правя нещо друго, че не съм на ясно?
• Това, че ми пише, че е отключен означава, че няма да има проблем и ще си работи след инсталацията и няма да има нужда от повторно отключване?
• След това би трябвало да си има всичко и да си работи и получава ъпдейти при евентуални такива?
• Google play?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#29

да. това му даваш. то ще си го свали и инсталира.
По-добре е стабилната версия, освен ако не искаш седмични ъпдейти.
Италианецът се е погрижил много добре да работи програмката. Ползвал съм я още от първата версия
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Aft3rsh0k
Цитирай
#30

(2019-08-08, 09:29:06)suffer написа:  да. това му даваш. то ще си го свали и инсталира.
По-добре е стабилната версия, освен ако не искаш седмични ъпдейти.
Италианецът се е погрижил много добре да работи програмката. Ползвал съм я още от първата версия
Благодаря много, при първа възможност ще пробвам дано няма проблеми и всичко да тръгне! Страхотен форум благодаря за търпението и съжалявам за глупавите си въпроси... Първия ми допир с Андроид и все още не разбирам много неща ?
[-] 1 потребител изказва благодарност на Aft3rsh0k за това мнение:
  • Friz
Цитирай
#31

Ами лошото е, че и до марка опират нещата и при всяка си има специфични неща, които биха могли да откажат редовия потребител.
Най-важното е, че е с отключен буутлоудър телефона и който Ви/ти го е продал Ви/ти е направил услуга. Иначе щеше да има допълнително чакане и тестване с програми
Цитирай
#32

(2019-08-08, 10:04:20)suffer написа:  Ами лошото е, че и до марка опират нещата и при всяка си има специфични неща, които биха могли да откажат редовия потребител.
Най-важното е, че е с отключен буутлоудър телефона и който Ви/ти го е продал Ви/ти е направил услуга. Иначе щеше да има допълнително чакане и тестване с програми
Аз въобще не знаех, че няма официална гобал версия и като видях Глобал ром го поръчах! Чак след това разбрах, че е не е както трябва и някой нещо е пипал, за да вървят нещата! Надявам се сега като сложа стабилен ром вече всичко да е наред от към сигурност и ъпдейти!
Цитирай
#33

Ще стане ли митула да му инсталира xiaomi.eu без twrp?

Xiaomi mi note 3 6/64>Redmi note 7> nova 5t>>samsung s 23 ultra 8/256 black.
Цитирай
#34

(2019-08-08, 10:16:48)hsgrgs написа:  Ще стане ли митула да му инсталира xiaomi.eu без twrp?
Аз не разбирам, има ли какво да се обърка след като се тегли през тула и е официално?
Цитирай
#35

(2019-08-08, 10:16:48)hsgrgs написа:  Ще стане ли митула да му инсталира xiaomi.eu без twrp?
Самия тул ще сложи TWRP
Цитирай
#36

(2019-08-08, 10:45:30)suffer написа:  Самия тул ще сложи TWRP
Ето какво ми излиза, да продължа ли напред или? Ако нещо се бъгне има ли вариант да се оправи след това?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#37

Ами то си пише:
Ще провери дали има инсталирано TWRP и ако няма - ще сложи.
Процедурата само ще инсталира TWRP+Xiaomi.eu
Нито една от стъпките не заключва буутлоудъра или не чупи фастбуут, така че телефонът може да бъде възстановен в случай на "бъгване"
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Aft3rsh0k
Цитирай
#38

@Aft3rsh0k няма проблеми за телеграма, но не мога да ти отговоря на ЛС, затова пиша тук
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Aft3rsh0k
Цитирай
#39

Здравейте, искам да изкажа огромни благодарности на @suffer ! Благодарение на него успяхме да махнем стария ром и да сложим стабилен! Не се отказа до последно въпреки, че аз не разбирам много, водеше ме стъпка по стъпка и ми обясняваше всичко търпеливо! Сега ползвам стабилна версия от xiaomi.eu на Redmi K20 Pro!
Респект за помощта и търпението!


Прикачени файлове Миниатюри
       
[-] 4 потребители изказват благодарност на Aft3rsh0k за това мнение:
  • redsys, suffer, svencho, valentyno
Цитирай
#40

Можеш да сложиш и последния от xiaomi.eu. Аз съм с 9.8.8 и андроид 10. Перфектен е!

Xperia 1 V
ОТ ОГЪНЯ НА ЧУЖДАТА ОМРАЗА ОСТАНА САМО ПЕПЕЛТА. НАШАТА ЛЮБОВ Е ВЕЧНА,ВИНАГИ ЩЕ ИМА ЦСКА!
Цитирай
#41

Може да не иска ъпдейти всяка седмица
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Aft3rsh0k
Цитирай
#42

Разбира се. Само отбелязвам,че телефона работи стабилно и с тази версия. Приятен ден!

Xperia 1 V
ОТ ОГЪНЯ НА ЧУЖДАТА ОМРАЗА ОСТАНА САМО ПЕПЕЛТА. НАШАТА ЛЮБОВ Е ВЕЧНА,ВИНАГИ ЩЕ ИМА ЦСКА!
[-] 1 потребител изказва благодарност на geopit за това мнение:
  • Aft3rsh0k
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)