Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Влага в USB порта за зареждане
#51

Почвам да се чудя мили хора, кой може да подменя телефона. Сервизът или Samsung?
Цитирай
Аксесоари
#52

Зависи какви са им отношенията
Булграм (които сервзират и Самсунг) ми подмениха Сони-то при тях , след одобрение от Сони
Телефона беше купуван от техноверига
Цитирай
#53

Телефонът е занесен за ремонт. Очаквам становище на сервиза. Помолих да бъде заменен. Вписаха молбата, но да видим какво става.
Цитирай
#54

До ден два ще има някакъв резултат.
Цитирай
#55

ще видим, жената каза, че идвали за по 3 ремонта в първия месец.
Днес ще отида при оператора ми да питам за iphone, като ще продължа с искането за подмяна.
Цитирай
#56

Възможно е, но на дали е масова практика. Познавам хора с С10+ и не се оплакват, всичко е до късмет и бройка.
Цитирай
#57

Със сигурност е така. Междувременно трябва да си избера втори телефон и клоня към Note 10+ или Iphone XS.
За момента клоня към Iphone, но ако от Samsung проявят човещина и заменят телефона ще си купя Note 10+.
Ще Ви ъпдетна при получаване на отговор.
Цитирай
#58

iPhone XS освен за стабилност и редовни ъпдейти, което е много важно, няма превъзходство пред Samsung Galaxy Note 10+.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#59

Да видим какво ще стане с подмяната.
Цитирай
#60

Че каква е драмата с ъпдейтите на Note10+
Ежемесечни
Плюс две големи обновявания и след тях поне още година пачове за сигурност
Ябълката ще получи повече от големите , но масово хората купуващи такива телефони не ги ползват повече от 2-3 години
Но XS не е модел сравним с Note , нека излязат новите след месец
Цитирай
#61

В сврвиза ще направят каквото им е инструктирано от Самсунг за съотв. проблем. Но първо трябва да идентифицират проблема. Замяна не се иска от сервиз а от търговеца. Но търговеца първо ще те прати в севриза. Има си проблеми за който се предписва замяна, ако ремонта е твърде усложнен и не си струва. Няма значение дали си в БГ или в Германия. Всички официални гаранционни сервизи работят по инструкции от Горе. Но и да го отворят и затворят, всичко ще е ок. Ще си е като нов. Самсунг си имат квалифицирани и подбрани кадри и оборудване.
Но едновременно да зареждаш безжично(загряване) , ползваш Джи Пи Ес ( още загряване ) и в колата предполагам все пак го грее слънце ( и още загряване ) си е бързо и мъчително убийство за съвременен смартфон.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#62

Най-кофти е да се яви дефект, който се проявява от време на време или т.н. трудно установим дефект. При видимите с просто око дефекти е лесно. Съгласен съм с горният пост, че замяна на телефон се извършва само след доклад от сервиз. Няма как търговеца да си решава ето така, кой телефон ще се сменя и кой не. Не си мислете, че Самсунг ги боли дали ще заменят един телефон повече или по-малко. Въпроса е принципен и всяко едно действие трябва да се базира на някаква процедура. Понякога печелят хора с минимални проблеми, но проявили се за първи или втори път за модела. В такива случай веднага телефона се взима от производителя за тестове в тяхна среда за установяване на проблема и избягване на подобен в бъдеще. Мисля, че автора на темата би трябвало да има вече някакъв резултат от сервиза, или ще има такава в понеделник най-късно. Те там на този телефон няма кой знае какво да му мислят, ако подлежи на ремонт то той се извършва в рамките на 30 минути.
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivanov_km за това мнение:
  • ivkos
Цитирай
#63

Какво само говориш глупости!Айшита е много по чуплив от Сам!Аз съм почнал отS1 и до седмицата проблеми не съм имал!!!

Samsung Galaxy s24Ultra5G 1TB
Цитирай
#64

Здравейте,

Все още нямам информация за телефона.
Предполагам не са го видяли още.
Относно подмяната всичко зависи от Samsung и търговеца. Точно в германия T mobile подменя телефони при най-малкото оплакване.
Относно iphone, наистина са несравними...
Ще пиша като имам повече информация.

Здравейте,

Дефектна е била "платката" или централната платка, като са подменили всичко по телефона каза момичето.
Нереална история просто. Дано от Samsung да ми съдействат.
Цитирай
#65

Аз все още не разбирам защо Samsung трябва да ти подменят телефона?
Цитирай
#66

При положение че телефона е отремонтиран защо трябва да ти съдейства Самсунг !?
Цитирай
#67

(2019-08-19, 08:55:08)ruslan4oo написа:  Здравейте,

Все още нямам информация за телефона.
Предполагам не са го видяли още.
Относно подмяната всичко зависи от Samsung и търговеца. Точно в германия T mobile подменя телефони при най-малкото оплакване.
Относно iphone, наистина са несравними...
Ще пиша като имам повече информация.

Здравейте,

Дефектна е била "платката" или централната платка, като са подменили всичко по телефона каза момичето.
Нереална история просто. Дано от Samsung да ми съдействат.
Ами с това твоята драма приключи. Ползвай си със здраве телефона защото той си е на практика нов. Сменено ти е дъното и батерията гаранция, имаш си гаранция за запазен IP68. Ремонта както видя стана в рамките на два работни дни. Сигурен съм, че няма и следа по интервенция по телефона.
Цитирай
#68

Здравейте,
Взех телефона, надран е протектора, други следи няма.
Не носели отговорност за протекторите. Не е сменена батерията, само платката.
Аз продължавам с искането си за замяна на телефона.
Моля без въпроси, отдавна помолих да не се СПАМИ.
Цитирай
#69

Сигурен ли си за батерията?
Цитирай
#70

Момичето каза, сменена е платката, на протокола пише "сменена платка".
Логично би било да пише сменена платка и батерия.
тъпото е, че сега, ако не го подменят трябва да дам и 20 лв. за протектор заради това, че телефона, който ми е продаден е дефектен....
Цитирай
#71

Момент...приеха телефона, в сервиза, с калъф?

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай
#72

Секунда....... S10+ пристига с оригинален протектор, който беше надран в сервиза.
Цитирай
#73

Повече от ясно е, че Самсунг няма да Ви подмени телефона с нов защото телефона е отремонтиран в законоустановения срок и работи коректно след ремонта. Учудвам се, че батерията не е сменена, допускам, че е подменена но не са го отразили в сервиза, по-точно в протокола. Както и да е батерията на вашия телефон си е била изправна и при нов телефон и да се смени с нова е все тая. Сега за надрания протектор не знам това влиза ли в задълженията на сервиза да го пази. Можете да отнесете въпроса към Самсунг България заради надрания протектор пък да видим поне как ще отговорят. Да се върна за подмяната, никъде Самсунг не е твърдял, че при какъвто и да било дефект телефона директно ще се сменя с нов. При Епъл до колкото знам това условие важи само за първата година от гаранцията, ако дефектира през втората то телефона подлежи а ремонт от оторизиран сервиз. Ако сервиза издаде протокол за смяна, разбира се телефона се подменя с нов. Да наистина много е неприятно нов телефон да дефектира, да се отваря и ремонтира но за това никой не е застрахован.
Цитирай
#74

Здравейте,

Да, при Apple, освен, че подменят за много по-малки дефекти, а не ремонтират имат и опция да платиш 30% от телефона и да ти го заменят с нов.
Според сервиза не е тяхно задължение да пазят протектора. В момента комуникирам със Samsung по по-важен въпрос от този протектор и сме към финала.

Както стигнахме до заключение:
2. При възникване на повреда, задълженията на Samsung са:
- Да приведе дефектното изделие в съотведствие с догоговора за продажба, в рамките на законовият срок.
- Да подмени дефектиралото изделие по свое усмотрение.

ще дам по-точен отговор може би в утрешния ден.
хейтъри, животът е хубав, особено когато всичко завършва в полза на потребителя.
Цитирай
#75

Изпълнили са си задълженията по гаранцията няма какво повече да се иска.
Относно протектора аз съм за това да бъдат длъжни при надраскване/отлепяне по тяхна вина да бъде заменен и върнат на собственика както са го приели.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)