Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Влага в USB порта за зареждане
#76

До колкото знам, сервизът не носи отговорност за фолия. стъкла (отпред, отзад), калъфи и тем пободни работи. Това, че Самсунг са го сложили не значи, че тези правила са променени в сервизирането. Реално те са привели дефектното у-во в съответствие с договора (замени ли са дънната платка) ако телефона работи както би трябвало да работи не виждам проблем.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

Цитирай
Аксесоари
#77

Много интересно как някой си ми казва какво да искам и какво да не искам.
Моля съжденията вкъщи пред кинескопа. Smile
Цитирай
#78

Хубаво е да почнат да носят такава отговорност защото наистина е много неприятно след подобен ремонт да си вземеш телефона от сервиз и да ходиш да се занимаваш с смяна на протектор.

Иначе за недоволствата на автора всеки иска по един чувал с пари ма няма.
Цитирай
#79

Даже си е условие по принцип в сервиза да си махнеш протектора ако има такъв и да го предадеш без него. Така че за това няма как да се претендира.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#80

Условие както им е удобно на тях.
Протектора няма да бутне Самсунг ако се погрижат да предават телефона в вида в който е получен особено когато е обслужен гаранционно.
Става въпрос че е неудобна практика да излезеш от официален сервиз и да тръгнеш отново по сервизи и магазини.
Цитирай
#81

Не е само за техните сервизи, във всеки един сервиз ти казват да предадеш телефона гол-голеничък и никой не се съобразява със скрийн протекторите. Това си е консуматив. Даже не знам как изобщо не са му го махнали направо, а са го върнали само надран. Всеки един телефон се отваря с вакуум през дисплея и скрийн протектора пречи за тази операция.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай
#82

Телефона идва оригинално с протектор.
След такава манипулация всеки иска да си го вземе както го е дал.
Извън гаранционно е друг въпрос.
След такава неприятност с гаранционно обслужване нека да направят така че да го връщат както трябва.
Цитирай
#83

Колега,
В сервиз "Сервиз за теб" ми взеха стария Samsung с протектор и калъфче и така ми го върнаха. Извънгаранционен с подмяна на говорител и някаква платка за зареждане.
Върнаха телефона с перфектен протектор. Този сервиз е оторизиран на Samsung.

Няма значение. Борбата е за подмяната с нов телефон. Относно протектора ще уведомя Samsung и за двата случая и те да преценяват.
Както аз ще преценя дали следващия телефон ще е iphone Smile
Цитирай
#84

Постоянно повтаряш за iPhone и аз като човек, използвал почти всичките им модели до миналата година да ти кажа само, че там не подменят дефектирал телефон с нов, а с рециклиран. Два такива са ми сменявали. Да, функционално са нови, но не са. Това са отремонтирани телефони, сложени в нова обвивка.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#85

А от къде ги взимат отремонтирани.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#86

От кораба майка, как от къде. От някое представителство на Apple от чужбина.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#87

Повтарям, потретям и каквото искам.
Щом в Германия и Англия сменят с нови, ще сменят и тук.
Аз не съм по-малко човек от краварите. Smile
Не знам как разбираш, че е рециклиран, най-малкото жестът към клиентите им е показателен.
Но за това плащащ 2 бона + , макар и този Samsung да е 2 бона +, отношението е леко подигравателно.
След тази случка как да искам да си купя техен продукт за 2 бона +?
В САЩ в магазините сменят употребени стоки без касови бележки, в техните магазините българите сменяме стоки закупени от други магазини, защо тук да не е така. Защото има бедни душици, които казват нали ти е ремонтиран, нали не знам си какво. Не няма такова нещо, искам подмяна и толкова. Ще тормозя и ще ръчкам и ще го сменят. Време имам Smile
Цитирай
#88

То си пише в документа, не е нужно да разбираш.
Е откъде да знам, то човек може да си помисли, че като оставят някой в сервиза и после като ти го оправят ти го дават на тебе.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#89

От направеното от мен проучване за Iphone замяната, само на 1 човек от 13 му се е развалял телефона и са му го заменили с чисто ново. Не знам какво е рециклирано.
А относно сервиза, не бих се учудил да са взели тая платка от друго дефектирало устройство и да я менкат и какво ли не. Все пак живеем в милата ни родина.

Не разбира защо трябва да се дава акъл от сорта на "няма да ти сменят телефона, какво искаш" и т.н..
Нервите, борбата и желанието са изцяло моя инвестиция. Дали ще стане или не аз ще напиша в края на сагата.
Единствения дивидент е, че статията ми стъана хит хаха
Цитирай
#90

Доста е строг контрола от страна на Самсунг към оторизираните сервизи и няма такава опасност там при тях да имат един кашон дефектни телефони, които да се използват за донори. Похвално е желанието да си гоните до дупка интересите, поне според мен. А за телефоните на Епъл от 13 бр. и един с дефект не говори много добре, да знам, че вашето проучване не е представително. За това Самсунг или Епъл спора е дълъг като 100 годишната война. За мен там човек най-важният въпрос, на който трябва да отговори е коя ОС иска да ползва. Аз харесвам Андроид и това е. Иначе и двата бранда правят хубави и качествени телефони като цяло.
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivanov_km за това мнение:
  • ! Алекс
Цитирай
#91

(2019-08-19, 19:42:16)ruslan4oo написа:  ........

Не разбира защо трябва да се дава акъл от сорта на "няма да ти сменят телефона, какво искаш" и т.н..
Нервите, борбата и желанието са изцяло моя инвестиция. Дали ще стане или не аз ще напиша в края на сагата.
Единствения дивидент е, че статията ми стъана хит хаха
Никой не ти дава акъл, а ти казват, че нямаш законово основание да ти сменят телефона с нов. Неприятно е да ти отворят телефона месец-два след покупката му, но това е положението. Иначе и аз като потребител искам да ми сменят телефона или телевизора с нов при най малкия проблем, но уви в гаранциите пише друго, а с покупката на телефона ти автоматично се съгласяваш с нея.
[-] 3 потребители изказват благодарност на milss за това мнение:
  • ! Алекс, Bavarche, ivanov_km
Цитирай
#92

Никъде не пише, че 100% няма да ми подменят телефона. А те ще го подменят бъди сигурен.
Ти може да искаш много неща, но ти не си аз Wink
Момчета, нямате ли жени/мъже да ощастливявате?
Цитирай
#93

(2019-08-13, 18:26:19)BGDropche написа:  В UK съм от няколко дена и ония ден ходих да гледам note10+ при EE обаче го нямаха. Както и да е, докато гледах другите телефони ми направи впечатление тея дето бяха на касата кво си говориха. Човека връщаше S10 или S10+ не чух добре но не беше "е" версията и му го замениха с нов защото този не се включвал. Даже не се занивамаха да го отварят. Сложиха го на зарядното и видяха че не включва и му казаха да изчакат и аз от любопитство се въртях още малко в магазина 10 - 15 мин и излезнаха отзад и му дадоха нов телефон с един лист който вероятно е гаранцията и това че е заменен.
В цяла Европа (и в БГ) има закон, според който до 14 дни от покупката можеш да върнеш стоката. Като причина може и да посочиш - Не ми харесва цвета на тъмно...например. В БГ номера минава в големите вериги с много кандардисвсне. В Германия съм върнал така няколко телефона и фотоапарати. Имах конфликт с един Айфон, щото политиката на Апфел била да не се вземат обратно разпечатани продукти. Ама аз купувам от Медиамаркт и имам всички права на европейски купувач, кво искат и не искат Апфел си е техен проблем. Няма как една фирма да е над закона.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#94

А къде пише, че трябва да ти го сменят когато е отремонтиран?
Ти май искаш ябълка и затова ревеш за смяна.
Имам жена и две деца. Много съжалявам, че не посветих тези няколко минути на тях, а на твоя неоснователен рев.
@Bavarche - "Няма как една фирма да е над закона."
Съгласен съм с теб, но и @ruslan4oo няма как да е над закона.
[-] 1 потребител изказва благодарност на milss за това мнение:
  • ! Алекс
Цитирай
#95

(2019-08-19, 17:55:22)ivan_vylka написа:  Не е само за техните сервизи, във всеки един сервиз ти казват да предадеш телефона гол-голеничък и никой не се съобразява със скрийн протекторите. Това си е консуматив. Даже не знам как изобщо не са му го махнали направо, а са го върнали само надран. Всеки един телефон се отваря с вакуум през дисплея и скрийн протектора пречи за тази операция.

Точно това имах предвид. И се учудвам, че са го приели с калъф...

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай
#96

Petio_venkov

С протектор го приеха в "Сръчко" не с калъф.......
И както казах в "Сервиз за теб" вземат с калъф и протектор без проблеми.
Цитирай
#97

(2019-08-19, 20:23:51)milss написа:  А къде пише, че трябва да ти го сменят когато е отремонтиран?
Ти май искаш ябълка и затова ревеш за смяна.
Имам жена и две деца. Много съжалявам, че не посветих тези няколко минути на тях, а на твоя неоснователен рев.
@Bavarche - "Няма как една фирма да е над закона."
Съгласен съм с теб, но и @ruslan4oo няма как да е над закона.
Хах колега, много си прав. Той автора на темата май се слага доста над нещата. И аз имам жена и деца и туй онуй в хладилника. На Русланчо не можем да му помогнем, той съвет не търси ами нещо друго, слава или...той си знае.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#98

Телефонът е заменен (от оператора).
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)