Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Note 10/Note 10+ - Лични впечатления и коментари

(2020-01-28, 08:31:25)galaxyhopper написа:  Втората функция се нарича "директно повикване", намираща се в системните настройки на Samsung устройството.
По-точно може ли?

(2020-01-27, 23:59:30)martoo написа:   Колега първите две функции ги имаше още в S4.
Аз също написах, че някои от тези опции ги имаше в предни модели. Сега вече ги няма.
Цитирай
Аксесоари

За по-точно - ела да ти покажа на живо. Wink
Цитирай

(2020-01-28, 08:47:28)galaxyhopper написа:  За по-точно - ела да ти покажа на живо. Wink
Не, аз сериозно питам. Просто напиши менютата по реда и ще го намеря евентуално Smile
Цитирай

Имаш търсачка в настройките. Там напиши функцията.
Иначе е при движения и жестове.
Цитирай

(2020-01-28, 08:50:47)galaxyhopper написа:  Имаш търсачка в настройките. Там напиши функцията.
Иначе е при движения и жестове.
Явно моят е някакъв "окастрен" модел. Няма при него такива екстриSmile
Цитирай

Galaxyhopper, нямат ги вярно, аз ги имам и съм с новия Android, но при тях липсва, но трябваше с някой да се правим една страница на интересни, за да се разбере.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • N.N.
Цитирай

Като цяло дискусията по тази тема започна след зададени няколко въпроса от PanasonicMobile.
Колегата се интересуваше конкретно за модел Ноут10+...
И от там се започна. А защо? Защото колеги, които не разполагат с моделът започнаха да спорят с такива, които разполагат с него.
Изводът е, че не бива да се дават мнения и съвети за устройства, които не сте използвали или не използвате в момента.
Иначе самите екстри не са нещо феноменално. Моделът предлага други екстри, които са също толкова функционални и дори не бях забелязал отсъствието на конкретните функции преди тази дискусия.
Цитирай

Написа, че при ноут 8 някои функции може да ги има, но не си сигурен. Отговарям ти за него.

Отделно, не знааех, че в ноут 10+ няма. Дори и да имах модела, пак щях да напиша, че я има заради наличието й в предните модели и затова, че не съм я търсел за да я ползвам. Ползвал съм я само за проба и до там.
Цитирай

(2020-01-28, 09:04:08)hazART написа:  Galaxyhopper, нямат ги вярно, аз ги имам и съм с новия Android, но при тях липсва, но трябваше с някой да се правим една страница на интересни, за да се разбере.

А добър ден. Не СМЕ се правили на интересни, а ТИ. Наистина пишеш ей така от любов към спорта.

1916 
[-] 1 потребител изказва благодарност на milss за това мнение:
  • 4ere6a
Цитирай

Така го напиши, че го нямаш, аз откъде да знам, виж, че и другите, които искат да помогнат, не знаят, че липсва, но ти не можеше тогава да кажеш, че го няма, а почна да  слагаш емотикони. Кажи още на първия пост, че тази функция си я имал, а сега не я откриваш даже и в търсене. Аз се обърках, като казах грешни функции, но после се поправих, но както и да е. Няма нужда да пишем повече, като нищо не можем да направим.
@milss ти попринцип си интригант или поне такива са ти мненията, които са с цел заяждане и ти нямам вяра в това, което пишеш, докато не се убедя, но не пишех и на тебе, а трябваше да видя в интернет, че я няма тази функция, защото аз я имам и съм с Android, с който си и ти, но не знаех, че са я махнали, а както ти казах, много не ти вярвам.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Ами аз писах, че я няма въпросната функция и скрийншотове качих, а не емотикони. Малко усра темата и моите постове бяха изтрити заедно с твоите безмислици.
Както и да е. Друг път чети, гледай скрийншотовете и не се опитвай да налагаш сляпо своето мнение.

1916 
[-] 1 потребител изказва благодарност на milss за това мнение:
  • 4ere6a
Цитирай

има ли функция (не я намирам) или ап който да показва живота на батерията на НОУТ 10 ПЛЮС ?
преди имах айфон ХР и от време на време си я следях!
ползвам батерията на режим висока производителност!
[-] 1 потребител изказва благодарност на ttip за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

След 5 месеца ползване, без мокрене, падане и кейс, екрана се счупи незнайно как.
Целият стана в паяжини.
Аз с извити екрани привърших.
Да си знаете.
Лек ден колеги Smile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай

Не може да се случи ей така от нищо. Има някаква причина.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tonus за това мнение:
  • iordangenev
Цитирай

Сигурно, не знам.
Досега не ми се е случвало.
По 2 години съм бил с един и същ телефон (не Самсунг) и е падал ставал и нищо.
Преди 2 години имахме в семейството Ноут 8 и падна на килима и той стана на сол.
Не казвам, че грешката не е в мен, просто го имайте впредвид- това е.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай

Здравейте,
моля за малко помощ, че нещо не се разбирам с този НОТ 10+. Как да отключвам екрана, без да използвам хардуерният бутон и/или пръстовият отпечатък? Бих искал с плъзгане или двойно почукване, но нещо не ми се получава. И другото досадно нещо е: При телефонно обаждане, започва едно прехвърляне на звука от слушалка към високоговорител и обратно, до моята намеса да изключа високоговорителя и ако случайно нещо много шавам е възможно да прехвърли звука отново към високоговорителя. Благодаря ви предварително.
Цитирай

Относно отключването, имаш двойно почукване за събуждане в настройките > Advanced features > Motions and gestures. 
За другият проблем нямам идея.

   
[-] 2 потребители изказват благодарност на yankoa за това мнение:
  • vladun, ПеТя
Цитирай

Здравейте. Мисля да взимам Note 10/10+. Виждам, че има доста хора, които го притежават от повечко време. Дайтет мнения заслужава ли си в момента?

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай

Не знам за теб но не бих си взел миналогодишен модел. Съвсем скоро излизат S20
Цитирай

Samsung Galaxy Note 10 е малък и с окастрени характеристики, ако искаш флагман си вземи Samsung Galaxy Note 10+. В момента почва да му спада цената, защото излязоха новите им модели. Също си заслужава ако ще ползваш и писалката, както и цената, като цяло телефона си заслужава и ще получиш всичко.
Ако искаш последни характеристики си вземи Samsung Galaxy S20 Ultra, но в момента е много скъп и е добре да изчакаш.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • ПеТя
Цитирай

@niki1999kir, Напълно си заслужава. И аз съм за най-новото, но S20/20+ с нищо не превъзхождат Note серията от миналата година. Само S20 Ultra го бие и то единствено със зума и по-високата цена.
Ти си решаваш дали ще е Ноут 10 или 10+. Не слушай глупости, че малкия Ноут бил "окастрен". Дали ще е с
6, 8 или 12 RAM е все тази. Виж двата модела на живо и прецени кой ти допада най-много като размер.

1916 
[-] 2 потребители изказват благодарност на milss за това мнение:
  • Bavarche, ПеТя
Цитирай

За мен Ноута е топа, Имам Ноут 10+ и съм супер доволен, взех си 11 Про макс преди 3 дена и не го издържах, пак се върнах на Ноута.
Това е смартфона, не виждам причина да го сменям в следващите 2 години.
Цената му и пада, а мисля, че си заслужава повече от S- серията.
S- серията винаги е нещо като проба на новата технология през март, и после вече се прави перфектното при Ноут серията през Август.
Ако Ноут 10+ ти е голям, ултрата е още по-голям, дебел и тежъкSmile
Мнението си е лично мое, не ме изяждайте сегаSmile

Едит: и още нещо, химикала не съм го и вадил 2-3 месеца и пак мисля, че Ноута е по-добър от S-сериите и повече си заслужава.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 4 потребители изказват благодарност на Victormihov за това мнение:
  • a5545ka, tonus, Ивайло69, ПеТя
Цитирай

Ноута си е перфектен от където и да го погледнеш дори и без химикал да е, само тия дръпнатите от Самсунг трябва да го преместят в началото на годината като топ устройство и ценово да позиционират след него останалите n на брой S-шитове. Във втората половина на годината да пускат лайт версиите на Ноут и S, с които да доизтръскат още пари от тези потребители които търсят нещо добро на по-разумна цена.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tonus за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай

(2020-02-26, 06:31:43)Victormihov написа:  За мен Ноута е топа, Имам Ноут 10+ и съм супер доволен, взех си 11 Про макс преди 3 дена и не го издържах, пак се върнах на Ноута.
Това е смартфона, не виждам причина да го сменям в следващите 2 години.
Цената му и пада, а мисля, че си заслужава повече от S- серията.
S- серията винаги е нещо като проба на новата технология през март, и после вече се прави перфектното при Ноут серията през Август.
Ако Ноут 10+ ти е голям, ултрата е още по-голям, дебел и тежъкSmile
Мнението си е лично мое, не ме изяждайте сегаSmile

Едит: и още нещо, химикала не съм го и вадил 2-3 месеца и пак мисля, че Ноута е по-добър от S-сериите и повече си заслужава.
@Victormihov нали по-горе пишеш, че дисплея на ноута ти е станал на сол. Сега пък си супер доволен. Нещо не ми е ясно.
Цитирай

“Фурнаджийска лопата” е меко казано за Викторчо , за една година си сменя мнението около 3000 пъти Smile .
[-] 1 потребител изказва благодарност на martoo за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)