Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Note 10/Note 10+ - Лични впечатления и коментари

Ще ми се да е програмка на Samsung.. пробвах с vpn ,fake gps и махната сим карта,но пак не успявам да го излъжа,а пишат,че така ставало.
Цитирай
Аксесоари

(2020-11-29, 11:57:53)marrio написа:  Ще ми се да е програмка на Samsung.. пробвах с vpn ,fake gps и махната сим карта,но пак не успявам да го излъжа,а пишат,че така ставало.
https://play.google.com/store/apps/detai....nicelock3


Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Най-накрая успях да го излъжа и инсталирах Good lock,не си заслужава,присветва само при получаване и после нищо.Нямаме си диод за напомняне и това е.Трябва явно да се свикне,но пък на такъв скъп телефон да не сложат такава елементарна функция..Няма да споменавам нищо за липсата на 3.5мм жак за слушалки.
Цитирай

Здрасти,  виж и тази.
Има настройка за колко време да ти напомня с присветване и звук, и още много други.


Прикачени файлове Миниатюри
   

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай

Ще ги видя,мерси,а дали има настройка която позволява АОД да гасне след като телефона се постави на повърхност с дисплея на долу,след обръщане отново да се появи, на galaxy s8  го имаше.
Цитирай

То автоматично го прави, не е нужно да има настройка, индикатора за близост мисля, че се изключва и гасне.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Да,би трябвало да е така,но при мен не се го прави note10 plus 256gb,за това питам..дали не пропускам нещо,при разговор гасне дисплея,тоест сензора работи.
Цитирай

Програмата която е посочил колегата е най-доброто в момента aodnotify. Ползвам платената версия.
Иначе fine lock си бачка без проблем.
Екрана не гасне в джоба. Намаля му се яркостта само!
   
Цитирай

Чак сега забелязвам че Samsung Galaxy Note 10+ не измерва и PULS Sad както Samsung Galaxy Note 8-,както и 9-ката може би!
Все ги орязват тия Note-та Sad

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

За какво ти е, то никой не го използваше, а за тази цел създадоха Смарт часовниците.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Още в Note 4 имаше puls и IR който ми беше по полезен
Цитирай

(2021-01-08, 12:23:23)hazART написа:  За какво ти е, то никой не го използваше, а за тази цел създадоха Смарт часовниците.
Е как за какво ми е, нали си мерех пулса от време на време .
То по тая логика и кръвни апарати има !Дай и него да разнасям!
А да смарт часовника е много нужен през 2дена да го зареждам и него.
(2021-01-08, 12:26:19)ylok написа:  Още в Note 4 имаше puls и IR който ми беше по полезен

Орязана работа, радио няма,не че го ползвах много, но от време на време си го пусках!Само махат благинки!
Tooth

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Явно не се е полвало много, за да го махнат. А и да разчиташ много на телефон да ти мери пулса.  Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Съгласен съм,не съм си мерил пулса често, но го правех ,в интерес на истината мереше вярно.

Не разбирам чак ме е яд какво им пречи да оставят повече благинки като радио ,инфрарот ,мерене на пулса ,.....

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Е тя тази е ясна... за да се купуват останалите wearable gadgets.
Премахвайки някаква функционалност изкуствено ти създават нужда за ново устройство.
Премахнаха жака -> предложиха ни безжичните слушалки.
Премахнаха сензора за измерване на пулс -> предложиха ни смарт часовници/гривни
Сега предстои (по слухове) да се премахне портът за зареждане -> ще използваме само безжично зарядно.
Не че преди това тези неща ги е нямало, но в последствие те карат на сила да ги използваш и съответно си повишават профит-а.
Телефона така или иначе ще го купиш без значение има ли или не жак/сензор за пулс/usb вход.
Това са моите 2 стотинки по темата.

Samsung Galaxy S20 Plus

[-] 2 потребители изказват благодарност на kiriku за това мнение:
  • Compare, NaniG
Цитирай

Колеги моля за помощ , малко заради цената , малко и заради размера съм се спрял на ноте 10 , а не на ноте 10 плюс. Моля да ми кажете дали сте доволни от модела ,  дали батерията е добра и дали си струва парите , 450 паунда?
Благодаря предварително  Smile
Цитирай

Аз съм с Note 10 и това е телефона с който съм се задържал най-много последните 7 години.
Батерията ми е добре. Минимум 5 ч. и 30 мин. SOT на мобилни данни.

1916 
Цитирай

На пръв поглед 3400mAh изглеждат малко за такъв габарит телефон, но все пак мерси колега.
Цитирай

Въпреки, че е от семейството на Note, телефона изобщо не е голям. 90% от другите марки и модели са по-големи. Изключително удобен е и затова не мога да избера друг и да го сменя.

1916 
Цитирай

(2021-02-07, 23:48:11)intermilan написа:  На пръв поглед 3400mAh изглеждат малко за такъв габарит телефон, но все пак мерси колега.

Вярно е,но все пак не е някакъв критерии !2.300 mAh на A3 2016,нищо че е малък телефона и батерията му е малка ,държи повече от Note 10 +, за съжаление !
Не знам @milss ли беше писал,но някъде някой пак бе писано че батерията на телефона Ноте 10 била пак много добра .Това е че има и съфорумници който хвалят батерията на Note 10 + но на практика моя от около 7 сутринта не издържа и до 16часа като се правят снимки.Образно казано,като цяло не съм от най доволните от телефона.Мисълта ме е ако може вземи го с 14дневен срок при проблем да го върнеш на продавача дори и да струва някой паунд повече ще си останеш доволен .Така ще можеш да го тестваш и ще си направиш равносметка дали ще ти върши оптимална работа за през годините.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Сега като чета това пак се замислям за галакси с20фе. Може дисплея да е по-слаб , но батерията е 4500mAh. Сега ползвам А71 с 4500aMh и направо съм шокиран от издръжливостта.
Благодаря приятели за мненията, пред дилема съм ноте 10 плюс е 560 паунда и твърде голям, с20фе дисплея му е среден клас, а ноте 10 с малка батерия, иначе последните два са със същи цени от 450 паунда и сега наистина не знам с кой да рискувам.
Вие ако сте с20фе ще изберете или ноте 10 ?
Цитирай

NOTE 10 PLUS с две ръце и два крака...но всичко зависи от това на теб какво ти е нужно от един телефон...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай

(2021-02-08, 10:17:24)intermilan написа:  Сега като чета това пак се замислям за галакси с20фе.  Може дисплея да е по-слаб , но батерията е 4500mAh. Сега ползвам А71 с 4500aMh и направо съм шокиран от издръжливостта.
Благодаря приятели за мненията,  пред дилема съм ноте 10 плюс е 560 паунда и твърде голям,  .
....

Издръжливостта на батерията е строго индивидуална при всеки. 
Казваш, че ползваш А71, a  Note 10+ ти е "твърде голям". Ами тези двата модела са с еднакви физически размери. 
А71- 163.6 x 76 x 7.7 mm
Note 10+ - 162.3 x 77.2 x 7.9 mm
Ако сегашния ти А71 и ти е удобен по добре си вземи Note 10+, ако ти идва голям, тогава се замисли за малкия Note.

1916 
Цитирай

S20 fe много дефекти се изписаха... Вземай плюса. Няма съжаляваш!
Цитирай

Мерси приятели. В Gumtree намерих едни (ноте10+,256гб) за по 480 паунда, описват ги като нови с гаранция от Самсунг, но ми е интересно защо там са 480 , а в ибея под 570 няма.
Не може да ни угоди човек , хем искаме по-евтитно, а като е по-евтитно ни е страх Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)