Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Note 10/Note 10+ - Лични впечатления и коментари

Аз съм с 10+, жената е с 20Фе... ми половин сантиметър по-тесен е само... познай кой избирам...

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Някой може ли да препоръча стъклени протектори за екрана и гърба, които да са на добри цени?

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай

Никой ли не ползва?

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай

За първи път чета че се продават и стъклени протектори за гърба!

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





[-] 1 потребител изказва благодарност на Compare за това мнение:
  • sapiora
Цитирай

Днес видях на живо за първи път s21 ultra.... няма такъв голям и грозен телефон. Не мога да разбера защо толкова се акцентира върху тия камери, да снимат прилично ок, но защо са тия котлони и 20 камери.. когато видях за първи път note 10plus- Еми няма такъв красив апарат... дано ако има друг note не го съсипят.
Цитирай

Види ми се, че батерията се държи по-добре след като актуализирах до версия 12.
Цитирай

(2022-01-18, 20:00:38)sapiora написа:  Види ми се, че батерията се държи по-добре след като актуализирах до версия 12.

До колкото съм забелязал така е след всеки ъпдейт и като мине максимум седмица две и всичко си е както по старому.
Smile Но това си е лично мое мнение не искам никой да въвличам.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

(2022-01-18, 20:00:38)sapiora написа:  Види ми се, че батерията се държи по-добре след като актуализирах до версия 12.

И при мен е по-добре.
Сутрин около 8 го махам от зарядното и вечер към 6 имам около 50%.
Преди със същото ползване падах на около 25-30%

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

[-] 1 потребител изказва благодарност на niki1999kir за това мнение:
  • sapiora
Цитирай

Здравейте, на какво мнение сте Note 10 plus или note 20 ultra? Чувам, че при ултрата имало доста проблеми...
Цитирай

Според мен не си взимай нито един от двата понеже и двата са вече стари. Note 10 e от 2019та, а Note 20 от 2020. 10ката няма да се поддържа повече освен ъпдейтите за сигурност, 20ката и остава един голям ъпдейт и след това ще има същата съдба.
Изчакай да излезе S22 и вземи него или ако искаш нещо по-евтино си вземи S21, след като излезе 22ката.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай

Какво значение има, че са стари ако потребителя не се интересува от актуализации. Като се замислиш и сравниш начина на ползване, какво повече мислиш, че ще има в една актуализация, което да осмисля покупката? Ако парите не са проблем, винаги предпочитам да си взема най-новата техника, но 2000+лв за най-новия S22 срещу 800 лв за Note 10 Plus ...
[-] 1 потребител изказва благодарност на sapiora за това мнение:
  • Mikk
Цитирай

(2021-03-22, 22:57:49)niki1999kir написа:  Някой може ли да препоръча стъклени протектори за екрана и гърба, които да са на добри цени?

Здравейте и от мен.От известно време и аз преминах в отбора на 10-ката.
Апарата е прекрасен,с база за сравнение от Note9.
Има 2-3 неща,които ми липсват-лед индикатора-крачка назад в това отношение.
Липсва ми и сензора за пръстов отпечатък на гърба и по-специално функционалността му за сваляне на нотификационната лента по всяко време.Сега това е възможно само в начален екран...
Стар потребител съм на ЛГ и двойното почукване е голямо удобство...
Както и да е,телефона супер...
Та по темата:
Дайте съвет за скрийн-протектор(фабричният е свален),с работещ сензор за отпечатък.
Търсих из българските сайтове-изчерпани са(чуждестранни не ползвам).
В официален магазин/сервиз на Самсунг могат ли да ми сложат?
Благодаря предварително на всички отзовали се.

SM-N9000 > SM-N960F/DS > SM-N975F/DS > SM-N986B > SM-N975U1>SM-S918B/DS
Цитирай

https://www.ultra.bg/catalogsearch/resul...893&q=note Ето.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Здравейте,как е батерията?
Питам че още не съм получил ОТА ъпдейта Sad

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Аз лично оплаквания нямам. Чувството ми е, че държи малко повече от преди.
[-] 1 потребител изказва благодарност на sapiora за това мнение:
  • Compare
Цитирай

Здравейте,след ъпдейт при използването на приложения като камера ,или си отключвам телефона по някой път се активира в горен десен ъгъл зелени камерка с микрофо ,както е и на видеото което съм дал.На какво се дължи това явление Rolleyes?

И на вашите телефони ли е така?

[Изображение: 0f72a0feb303.jpg]

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

На моя също го прави. Показва, че камерата е активна, когато ти разпознава лицето за да се отключи. Ако дръпнеш падащото меню 2 пъти надолу, можеш да стигнеш до двете опции (камера и микрофон) и да ги изключиш или със задържане върху бутона да отвориш менюто им.
[-] 1 потребител изказва благодарност на sapiora за това мнение:
  • Compare
Цитирай

Това е от Андроид 12. Показва какви ресурси използва телефона ти в реално време - микрофон, камера. Тоест дали нещо те "подслушва".

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

[-] 1 потребител изказва благодарност на niki1999kir за това мнение:
  • Compare
Цитирай

Влизам в ретро клуба с чисто нов Note10 импортнат от Америка,държах да е снапдрагон, а и в Европа нови няма (не че щях да взема с ексинос - няма шанс!).
За сега съм много доволен за парите които дадох апарата е повече от перфектен.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
[-] 2 потребители изказват благодарност на Legend за това мнение:
  • Compare, sapiora
Цитирай

(2022-08-06, 17:11:02)Legend написа:  Влизам в ретро клуба с чисто нов Note10 импортнат от Америка,държах да е снапдрагон, а и в Европа нови няма (не че щях да взема с ексинос - няма шанс!).
За сега съм много доволен за парите които дадох апарата е повече от перфектен.

Дай да взема и аз един от Америка?
Е ако е наистина на някаква приемлива цена!
С вградено фм радио ли е?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

910 лв с доставката и таксите дойде, апарата беше 760лв (ebay), таксите с доставката са 150.
Използвах GGBG за доставка, чаках много, около месец и половина.

След като поръчах видях,че има и други фирми който доставят по бързо до България, ама нали си използвам GGBG за пратки от Англия и Гемрания (идват за по седмица) и изобщо не проучих колко е бавно от USA, не знам дали ще повторя с GGBG, но бих си купил пак Samsung от Америка със сигурност.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
[-] 1 потребител изказва благодарност на Legend за това мнение:
  • Compare
Цитирай

С вградено фм радио ли е?

(2022-08-06, 17:15:17)Legend написа:  910 лв с доставката и таксите дойде, апарата беше 760лв (ebay), таксите с доставката са 150.
Използвах GGBG за доставка, чаках много, около месец и половина.

След като поръчах видях,че има и други фирми който доставят по бързо до България, ама нали си използвам GGBG за пратки от Англия и Гемрания (идват за по седмица) и изобщо не проучих колко е бавно от USA, не знам дали ще повторя с GGBG, но бих си купил пак Samsung от Америка със сигурност.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

как да видя, видях само,че е с SD Процесор, не съм се интересувал от радиото ако кажеш как да проверя ще ти кажа Big Grin

Модела е SM-N970U

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
[-] 1 потребител изказва благодарност на Legend за това мнение:
  • Compare
Цитирай

Хихи ,нямам си и на идея!
Освен да провериш с търсачката там където са програмите,там да потърсиш c FM,Radio ?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

В settings търсачката нищо не излиза като търся fm или радио, в apps на fm също нищо не излиза, на radio излиза този сървис

   

Иначе в gsmarena на FM Radio пише Yes.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)