Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Note 10/Note 10+ - Лични впечатления и коментари
#26

Аз от 73% изкарах над 4 часа екран. За истинският живот на батерията ще може да се говори след 10-на дни.
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivanov_km за това мнение:
  • BGDropche
Цитирай
Аксесоари
#27

Някой ако може да му пусне един антуту бенчмарк.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#28

Очаквах да сте по активни в темите, но явно го няма чак ефекта "Уоу" и според мен, част от това се дължи на факта, че Ноте 10 трябваше да излезе с Андроид 9.1 или 10, за да се различава все пак от предходните модели с 9 Pie.

                                                                    
[-] 1 потребител изказва благодарност на georgi4a за това мнение:
  • BGDropche
Цитирай
#29

720p Резолюция

[Изображение: PDnOSlZ.jpg]

1440p Резолюция

[Изображение: vqho8v0.jpg]

Има и актуализация

[Изображение: CEGFU4P.jpg]

Няма хайп защото няма нищо ново и иновативно сравнение старите 2 ноута. Същата работа е с различен дизайн и нови камери.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
[-] 1 потребител изказва благодарност на BGDropche за това мнение:
  • tonus
Цитирай
#30

Не знам дали използвате поляризирани очила и дали сте установили, че когато ги носите телефона става почти неизползваем. Не зная това на какво се дължи, предполагам е на фабрично залепеният протектор. Със старият Нот8 не съм имал подобни проблеми, ако разбира се това го наречем "проблем"
Цитирай
#31

(2019-08-25, 18:04:13)georgi4a написа:  Очаквах да сте по активни в темите, но явно го няма чак ефекта "Уоу" и според мен, част от това се дължи на факта, че Ноте 10 трябваше да излезе с Андроид 9.1 или 10, за да се различава все пак от предходните модели с 9 Pie.
Не е само версията на андроида. Хардуерно е мръднал съвсем минимално спрямо С10+ и все пак е повече спрямо прехода между С9+ ~ Ноут9. Външно много ме изкефи Ноут 10+ с това че е по-ръбат и изглежда по-мъжкарски спрямо С10+ ми. Добре че в офиса на Теленор имаше само демо апарат, че като нищо щях да го взема с подновяване на договора за 1600 и нещо лева въпреки че съм се зарекъл да дочакам излизането на новите ябълки и да продължа да имам апарати и от двата лагера. Ама зависи какъв акъл ще ми дойде в следващите дни и нищо чудно да продам С10+-а ми и да си чакам ябълките с Ноут в ръка, че кеф цена няма.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#32

Кога са ви произведени телефоните? Моят на 02.08.2019г. 5 дни преди премиерата.
Цитирай
#33

Същата дата и при мен

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
[-] 1 потребител изказва благодарност на BGDropche за това мнение:
  • ivanov_km
Цитирай
#34

Моя е по-стар от вашите  Lol .


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#35

Ето ви клипче с тест за водата.


Направо онемях

[Изображение: 5qGYbFA.jpg]

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#36

Взе си телефон за над две хиляди, за да го размяташ в купа с вода и да направиш клипче? 
Kapitulation
Цитирай
#37

Ъммм, направих тест за водоустойчивостта? Според мен трябва да се знае дали не е дефектна бройка, това е първото нещо което правя с IP67/8 тел. Ако виждаш проблем ще го махна.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
[-] 1 потребител изказва благодарност на BGDropche за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай
#38

..и да пропусне сега, пак се разделяш с гаранцията.

                                                                    
Цитирай
#39

Да и да се повреди телефона следствие на проникнала вода в него от сервиза ще откажат гаранцията защото такива са условията на гаранцията. Тъпо е но е факт, тази водоустойчивост е приемам като бонус, а не разчитам на нея. Полезна е ако телефона се полее на масата с нещо отиваш и го измиваш внимателна с вода, което почти на 100% няма да се отрази на телефона. Не мисля, че това са телефони, който трябва да се разчита на тях за подводни снимки в басейни, реки и т.н. В крайна сметка всеки си прави сметката как да си експлоатира телефона.
Цитирай
#40

Да това ми е ясно, със S9 тката снимах в реки дето водата беше 2-3° и се изпотяваше камерата от студ.

А да, забравих да спомена че Vodafone ми дадоха 8£ insurance за Damage и Theft такаче имам гаранция за водата.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#41

Хубаво е да се казват тези неща за допълнителната застраховка, че и тука ще почне едно топене и снимане под вода...и някой може да "изреве на умряло".

                                                                    
Цитирай
#42

Като гледам цените на подводните екшън камери не си заслужава телефон за 2000 лв. да се рискува за някаква си снимка, която едва ли е от значение за някой.
Цитирай
#43

https://mobilebulgaria.com/news/vizhte-k...note-10-5g Ето как се справя телефона в тест за издръжливост, драска се лесно, но пък е издръжлив.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#44

Новата горила силна колкото старата. Майче само стъклото е по хубаво.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#45

@BGDropche
За по-ниският резултат на 2к ти играе роля проведеният преди това антуту тест. Топлината оказва сериозно влияние. Едно просто пъхане на апарата в хладилника (екзотичен пример) ще ти вдигне резултата. Трябвало е да изчакаш малко да се нормализира телефонът след първия тест (съдейки по часа на скрийншотовете) за да покаже правилен резултат.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай
#46

Samsung Galaxy Note10+ - Пълен обзор

 
Цитирай
#47

(2019-08-26, 00:41:20)BGDropche написа:  Ето ви клипче с тест за водата.



Вземи да направиш едно тестче с микровълновата. Ще е интересно за всички.
Цитирай
#48

Кой знае какво лошо направил като си потопил телефона : D
Най-нормално нещо. Моите (нямам ноут) периодично минават под чешмата - я пясък от плажа в буксите , я микроби или мръсотия по телефона.. : ) В крайна сметка устройството ми се допира на ухото и бузата.
Цитирай
#49

@milss ето едно ревю най-вече за тебе на Samsung Galaxy Note 10. https://www.youtube.com/watch?v=pyldH6sefTQ

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#50

Ревютата за малкия Note са малко.
На мен специално не ми харесва белия цвят който показва дисплея при настройки по дефолт на баланса на бялото. Стои сиво-зелен. Върнах плъзгача на зеленото до минимум и бялото си стана наистина бяло, като при стария ми Note 8 който показваше идеален бял цвят.
Някой с Aura Glow да му се е получил подобен ефект при снимане?


Прикачени файлове
.jpeg EC5m5xpWwAAGsRY.jpeg Размер: 45.29 KB  Сваляния: 312
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)