Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Note 10/Note 10+ - Лични впечатления и коментари

Note 10+ ми е петият по ред флагман на фирмата от S7e та до днес. Всички до един съм ги експлоатирал на макс. Басейни, реки, язовири, душ, море... Всякакъв вид вода и течности...
Нито един не се е издънил до този момент. Три от апаратите все още са живи и работят като нови. Все още не пропускат вода. А единият е вече на 3 години. Но всички преди този в чиято тема пишем имаха една особеност! Поне един час след къпането бяха почти не използваеми за разговори (докато изсъхнат говорителите).
При Note 10 + това не е така. Реално пет минути след банята телефона е напълно използваем. Сметнах, че това е важно и похвално за фирмата. Затова и писах впечатлението си...
[-] 6 потребители изказват благодарност на N.N. за това мнение:
  • a5545ka, arrogant, martoo, NaniG, scorceni, venes
Цитирай
Аксесоари

Здравейте,
Забелязах, че при S10+ в раздела за крайната светкавица има възможност да се осветява областта около камерите при получени уведомления.
Имали приложение, което да прави същото ис нашите камери?
Цитирай

Има.
https://play.google.com/store/apps/detai...play&hl=ru

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


[-] 1 потребител изказва благодарност на Ивайло69 за това мнение:
  • N.N.
Цитирай

Ето виж тук.
https://forum.xda-developers.com/galaxy-...?nocache=1

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
[-] 1 потребител изказва благодарност на venes за това мнение:
  • N.N.
Цитирай

Тъй като се чудя между няколко модела, може би тук е мястото да питам. Колко по-добър е Note 10, спрямо Note 9 и оправдава ли си разликата в цената?
Цитирай

Има по-малка батерия, няма micro sd карта, по-малък е, камерата би трябвало да е по-добра, няма рамки, няма и жак за слушалки , но като цяло Samsung Galaxy Note 9 се сравнява със Samsung Galaxy Note 10+.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Само заради дизайна Ноут 10+.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай

(2019-11-06, 21:59:23)donscot написа:  Тъй като се чудя между няколко модела, може би тук е мястото да питам. Колко по-добър е Note 10, спрямо Note 9 и оправдава ли си разликата в цената?
Ако Вие нужно устройство, което да върши работа без никакви проблеми то деветката си е все още отличен избор.
Ако искате допълнителни глезотии десет плюс е по-добрият избор. А десятката има едно огромно предимство пред тях - компактност, но за сметка на това и липсват функции, който ги има в другите два...

Всъщност не бях сравнявал досега деветката и десет плюс. Но след зададеният въпрос реших да ги сравня. Интересното е, че в работата си като смарт устройства имат много малки разлики. Дори екраните им не се различават силно. Десетката е по-бърз почти във всичко, но разликата е пренебрежително малка. Няма и секунда. А в тубата, за огромна моя изненада деветката се справя или наравно с десетката или с една идея по-бързо.
В ръката деветката се усеща малко по-груба от десетката  някакси...
Във всичко разликите са минимални. Освен в дизайна. Там е огромна разликата, но все още немога да реша за себе си кои ми допада повече.
Най вероятно ако бях изчакал и взел деветката с голяма памет щях да прескоча десетката. Най-вероятно, но не е сигурно... Мания .?

Съвсем кратко и любителско, но дава някаква представа...
https://youtu.be/K4WeMvjPf3Q
Цитирай

Колеги, оправиха ли това дето при зареждане непрекъснато свети? И ако не с кой ап се спираше always on, че си продадох тела и ще скачам тези дни.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Цитирай

CCSWE App Manager

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


[-] 1 потребител изказва благодарност на Ивайло69 за това мнение:
  • arrogant
Цитирай

(2019-11-10, 17:49:51)arrogant написа:  Колеги,  оправиха ли това дето при зареждане непрекъснато свети? И ако не с кой ап се спираше always on, че си продадох тела и ще скачам тези дни.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Взимай го. Добре е. Единствено от батерията очаквах малко повече, но не е страшно...
Цитирай

Здравейте,
Някой можели да ми подскаже къде се активираше функцията за приемане на обаждане при поднасяне на телефона към ухото?
Цитирай

Няма такава опция в менюто, до колкото си спомням такава имаше LG. Самсунг предлага когато си даден контакт поднасяйки телефона до ухото да извърши повикване но не и приемане на такова.
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivanov_km за това мнение:
  • N.N.
Цитирай

Ясно,
Видимо с друга марка бъркам.
Цитирай

Пробвай това.
https://m.apkshub.com/app/com.longdaica....answercall

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай

(2019-11-12, 09:21:52)ivanov_km написа:  Няма такава опция в менюто, до колкото си спомням такава имаше LG. Самсунг предлага когато си даден контакт поднасяйки телефона до ухото да извърши повикване но не и приемане на такова.
Тази функция не мога да я намеря на S10 Plus. Често я използвах на S6, но сега не се получава. Явно е премахната или съм забравила от къде се активира.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай

То и аз не съм е търсил при Нот10+ дали е налична защото никога не ми е допадала. Нот 8 съм почти сигурен, че е предлага, а за Нот4 гарантирам Smile
Цитирай

здравейте, с какво НОУТ 10 плюс е по-добър от ЕС 10 плюс, понеже разлика при оператора е 370лв при преподписване!? (1000 срещу 1370)
Държа най-вече на фотографията, където и да пътувам или на събития и тн снимам с телефон и искам да ми останат качествени снимки за архива - трупам ги на външен хард. Единствено се откроява note 256gb, а s10 128gb, но ползвам външен хард, разликата в големината на дисплея е малка!
Имах уауей п10, счупи се от ползване, сега карам временно със старата ЕС 5ца
Цитирай

За мен единствената разлика е един S Pen Smile . Ползвам и двата телефона вече няколко месеца. Бих те посъветвал да изчакаш S11 ,ще бъде на същата цена на Ноута в момента .
Цитирай

Ще излезе S11 и след 6 месеца ще пуснат Note 11, та с две думи това с чакането все ще е вариант. Ако ще скачате сега на телефон си вземете Note 10+, защото:
С повече оперативна и сторидж памет е, дисплея е по-добър и по-добре калибриран, процесора е по нов, звука мисля, че е по-добър и има разбира се писалка.
Цитирай

Аз ще изчакам до края на месеца , надявайки се да има черен петък в Мтел, иначе ЕС11 го показват в Барселона на 12-13февруари, до като го пуснат в продажда и дойде тук - април, така че не ми се чака за няколко глезотийки повече!
А камерите между ЕС и НОУТ, и по-точно качеството как е? Знам, че Ноут е с 2пиксела повече в основната камера, но това не е критерии, а и все пак май серията ЕС е насочена към фотографията!?
В момента ЕС10плюс е намален, ако намалят и Ноут10плюс ще е добре, защото сега разликата е близо 400лв, но ако падне на 200лв е друго. Иначе все още се колебая, и не парите ме спират при избора!
Цитирай

Ако искаш виж тук.
https://www.phonearena.com/reviews/Samsu...S10_id4671

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай

Задава се умопомрачителен ... Samsung Galaxy Note 10 Plus Star Wars Special Edition. Писах в новините, но и тук е добре да се сподели Smile Ако някой все още обмисля покупка. Аз определено го искам  Heart

[Изображение: 2Qu94z5]

Както виждате - телефонът ще е черен с червени акценти, а стилусът червен. В сета са добaвени черни Galaxy Buds, с кейс, който черен отвън и червен отвътре, черен кожен кейс с макската на Kylo Ren, и лимитиран метален бадж с логото на филма и Кайло отново.

В телефона ще са заредени моменти от филма, реализирани в тапети, анимации, звуци и т.н. Цената, вероятно ще е умопомрачителна, но ще разберем през декември, когато ще бъде в продажба. Още =>

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 2 потребители изказват благодарност на divna за това мнение:
  • krasimiretov, NaniG
Цитирай

Здравеите някой случано да знае откаде се пускаше настроиката като ти е в джоба на не свети дисплеия и aod ?

Samsung Galaxy Note 4 -> Samsung Galaxy  S6 White ->S6 Edge ->S6 Edge Plus 64 gb Silver Titanium 
Цитирай

Дисплей => Защита срещу случайно докосване.
И провери да не е зададено AoD да е винаги включен.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)