Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Note 8 не се актуализира до андроид 9!
#1

Здравейте!

 Телефона е Note 8! Ходи за смяна на стъклото в Citytel! При получаването обратно, установих че не се зарежда! Върнах го за рекламация! Стоя в сервиза 1 месец и ми го върнаха със сменена дънна платка! Съответно беше сменен и IMEI-а на телефона! Телефона работи но е с Андроид 8! При опит за актуализация от настройките ми изписва, че няма налична актуализация! На какво може да се дължи това?

   

   

Samsung Galaxy Note 3 Neo
Samsung Galaxy Note 4
Samsung Galaxy Note 8
Samsung Galaxy S9
Samsung Galaxy Note 9
Samsung Galaxy Note 20 Ultra
Цитирай
Аксесоари
#2

Според мен са ти дали фейк телефон или нещо здраво са оплели къде не им работа.
Цитирай
#3

Вероятно е от регион, за който няма обновление.

Каква пише на: Настройки > За телефона > Информация за софтуера > Вер. софт. на дост. усл.
третия ред, ако не е BGL/BGL/BGL го обнови с Odin
Ако пък нищо не ти говори или ти се струва сложно - помоли приятел или направо CityTel.

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай
#4

(2019-08-09, 17:30:47)SmasHinG написа:  Според мен са ти дали фейк телефон или нещо здраво са оплели къде не им работа.

 На гърба на телефона си стои оригиналния имей! При справка в интернет на новия имей си излиза всичко ОК! Само където е предназначен за Nordic countries!

(2019-08-09, 17:50:30)Чо написа:  Вероятно е от регион, за който няма обновление.

Каква пише на: Настройки > За телефона > Информация за софтуера > Вер. софт. на дост. усл.
третия ред, ако не е BGL/BGL/BGL го обнови с Odin
Ако пък нищо не ти говори или ти се струва сложно - помоли приятел или направо CityTel.

  CityTel не искам да ги чувам! Много ме въртяха!

     

Пропуснах да кажа, че има фабрично инсталирано приложение на А1!

Samsung Galaxy Note 3 Neo
Samsung Galaxy Note 4
Samsung Galaxy Note 8
Samsung Galaxy S9
Samsung Galaxy Note 9
Samsung Galaxy Note 20 Ultra
Цитирай
#5

След ръчно инсталиране с Frija, всичко е ОК!

Samsung Galaxy Note 3 Neo
Samsung Galaxy Note 4
Samsung Galaxy Note 8
Samsung Galaxy S9
Samsung Galaxy Note 9
Samsung Galaxy Note 20 Ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)