Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Относно Volte
#1

Нещо интересно което забелязах и може да ви е от полза. Аз съм с Хуауей Мейт 10 про от седмица.
Забелязах, че с пуснато Volte по време на разговор батерията харчи около 4 процента за 24 мин разговор и телефона загрява около слушалката. Изключих Volte и батерията стана супер добра по време на разговр и нямаше загряване около слушалката. Както и се увеличи времето на използване на телефона и вече спокойно прави над 4 часа екран до 50 процента батерия,заедно с над час разговори. Тоест спокойно ще издържи около 9 часа екран и около 3 часа разговори поне.
Попитах виваком за мнение и ми отговориха,че volte e виновно за бързото падане на проценти батерия при разговор и загряването.
Аз реших да включвам тази функция само,ако ще говоря с човек за който съм сигурен,че има volte.
Споделете при вас има ли подобрение?

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
Аксесоари
#2

Демек ако човека отсреща има волте телефона няма да загрява по време на разговор и батерията няма да пада толкова много или греша?
Цитирай
#3

Аз съм спрял volte защото в момента живея на място където 4Г мрежата не е добра навсякъде и като говоря имам проблеми. Като съм в София и в градовете съм с постоянно включен volte. Нямам наблюдения да ми загрява повече телефона. Батерията не ме интересува особено. Ако падне много зареждам с джобната.
Цитирай
#4

(2019-08-11, 08:21:17)esil2 написа:  Демек ако човека отсреща има волте телефона няма да загрява по време на разговор и батерията няма да пада толкова много или греша?
Не,просто ще се чуваме по-готино.

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)