Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Помощ при избор на телефон
#1

Здравейте приятели, много се колебая между избор на телефон, а те са много с различни спецификации не е както едно време  Big Grin Big Grin . До сега съм ползвал само Самсунг имал съм с5 мини и до 2 седмици имах галакси с8 телефона беше много хубав, но за жалост изгубен... По принцип търся нещо с андроид и да е стабилна машина с хубава батерия, нещо с повече Рам, и да не отстъпва на с8цата, място за 2 сим карти + сд карта защото както знаете паметта в днешно време никога не стига. Разгедах Р20 про самсунг с10 и с10е по принцип не търся МНОГО голям телефон, а практичен да може да се борави добре с него, edge screen го намерих за красиво и готино но не знам дали има смисъл да се взима пак такъв (до сега друг вид не съм ползвал), но намирам за красиво  като ти дойде известие да свети отстрани,   edge side бар е много удобно отстрани да си отваряш приложенията календар, аларми и т.н . разгледах следните телефони и си направих извод и извадих плюсове и минуси . Не знам дали има смисъл от повечето екстри и кои са наложасти да ги има. 
Самсунг с70- прочетох, че има проблеми с Wi fi и се изключва, притесняваме това, че е много голям.. и не пишат  много хубави мнения за него
самсунг с10 и с10е- готини, но цената е много с10е ми хареса пръстовия отпечатък, че е отстрани и е много бърз Мисля, че ще е удобен( не съм сигурен)... при с10 ме се струва, че е много бавен и не виждам смисъл.. 
huiwei п30 п20 и т.н - не ми хареса, че всички икони са на работния плот, и не знам какво ще стане със конфликта от Америка и гоогле)
или отново да си взема с8  Big Grin Big Grin
Сега ползвам хиоми..... слаба работа 
Благодаря
Цитирай
Аксесоари
#2

Виж G7 ако ти допадне. Или S9+ който е оптимален вариант.

Sent from my LM-G710
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)