Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Търся телефон до 800лв
#1

Здравейте, търся си телефон с бюджет 700-800лв, като приоритет са производителността и батерията. Като цяло съм се спрял на Xiaomi Mi 9T, но ако някой знае за нещо по-добро, нека ме светне! Телефона ще се ползва за игри и гледане на клипове, за това е хубаво да е с поне 6 инча дисплей. Благодаря предварително Smile

Samsung Galaxy S6 edge - LG V10 - Samsung Galaxy S7 edge
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравей след 1 месец и половина ползване на Mi 9t телефончето съм много доволен от него бърз е батерията е много добра при мен изкарва по 2 дни близо. Пръстовия отпечатък бързо действа, нямам никакви забавяния по него докато го цъкам, камерата е  супер,дисплея също ми е ок,като цяло нямам забележки и на мен ми допада като телефон  [Изображение: smile.png].Всеки си преценява най добре просто мнения.
Цитирай
#3

За тия пари направо нормалния mi9 може да се вземе.

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай
#4

Ами, да. Че ако се порови може и за по-малко да го намери.
https://www.technopolis.bg/bg/Mobilni-te...9/p/579412
Цитирай
#5

Мейт 20

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

Аз също съм на тази дилема, предложиха ми mi9t за 500 лв, но някакси ме отказва с тази изкачаща камера, а и не съм голям привърженик на Xiaomi , а и като цяло съм свикнал на huawei...
Цитирай
#7

Обикновената 9-ка има мега процесор, да. Но тея 64гб без слот за карта ме притесняват, само спотифая ми е 20гб и в момента ми е на сд картата и пак имам 7гб свободни от вътрешната, която пак е 64гб. И батерията е значително по-малка 700мач не са малко. Разгледах и галакси А70, той е със съвсем умрял процесор, но огромните дисплей и батерия блазнят доста :/ труден избор е, но като цяло шайомито повече ме радва. Мен пък ме кефи попъп камерата, дисплея няма никви ночове и рамки, гъзарийско изглежда.

Samsung Galaxy S6 edge - LG V10 - Samsung Galaxy S7 edge
Цитирай
#8

Ето мнението на един от модераторите за камерата, за която може би се страхувате, че ще се счупи ако се изпусне телефона. Аз също бих се страхувал  Big Grin

https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1573043


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)