Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

P30 Pro или S10+
#76

@milss , 'архичните' ? ще ти пратя пак Speed Test-a и ми кажи дали при Normal Usage ще усетиш разлика между 2.1 и 3.0 , пак ти казвам в повечето случай при отваряне на приложения P30-ката води !

Както много неща така и тук, на хартия е едно, а на практика излиза съвсем, съвсем друго.

https://www.youtube.com/watch?v=vpoXBoNPsik

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
Аксесоари
#77

Мислех да напиша нещо, ама няма смисъл.
Осъзнах, че хората просто не четат какво си пишем, а държат да пълнят темата с глупости Smile

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на bam за това мнение:
  • dodo_pv
Цитирай
#78

(2019-12-29, 18:14:50)Legend написа:  @milss , 'архичните' ? ще ти пратя пак Speed Test-a и ми кажи дали при Normal Usage ще усетиш разлика между 2.1 и 3.0 , пак ти казвам в повечето случай при отваряне на приложения P30-ката води !

Както много неща така и тук, на хартия е едно, а на практика излиза съвсем, съвсем друго.

https://www.youtube.com/watch?v=vpoXBoNPsik
Извинявам се, че се намесвам в прекрасния ви спор, но къде виждате на този клип П30 да е по бърз? На няколко приложения ясно се вижда, че единия телефон изчаква другия да зареди, защото ползват един рутер. И ка си представяте, че на тоя треперещите му пръсти натискат и двата екрана по едно и също време. Разбирам да кажеш, че единия е по-бърз от другия, но наистина да се вижда, че мисли повече от нормалното.
Иначе спора е "интересен", само дето ми свършиха солетите...
Цитирай
#79

Днес бях до Технополис и направих едно бързо сравнение на камерите. Всичко на Авто без да точковам фокус преди снимане.Важно да отбележа, че сайта разваля качеството. Ето ви един 25мб архив, където може да се видят реалните снимки.  Снимката на 40мп има шум, защото добри снимки на 40мп се правят само на слънчево и достатъчно светло помещение. Вие си направете заключение, коя снимка е по-добра. А моето мнение е, че снимките на Самсунзите са прекалено светли изострени и замазани. При Мейта са много по-естествени. Но като цяло всички снимки са добри. Забелязах и нещо друго При Двата Самсунга уж с уникални дисплеи. Като ги сравних с Мейта забелязах, че при Самсунзите картинате не е толкова ясно изострена. В смисъл иконите и надписите са все едно замъглени и не толкова ясно изразени. Дори и на Xiaomi redmi note 8 pro е по-добре. И двата Самсунга бяха на 2к резолюция. Първоначално помислих, че са на 1080р, но не. На 2к си бяха, а все едно са на по-малка. Брат ми също потвърди това което виждам аз. Просто картината на Мейта е по-ясна, икони, надписи и всичко. Както искате го разбирайте, ако не вярвате ходете и вижте сами.
https://gofile.io/?c=9ilHbA

Samsung galaxy note 10 plus 12mp
[Изображение: Galaxy-Note-10-plus.jpg]


Huawei mate 20 pro 40mp
[Изображение: Huawei-mate-20-pro-40mp.jpg]
Huawei mate 20 pro 10mp
[Изображение: Huawei-mate-20-pro-10mp.jpg]
Samsung Galaxy s10 plus 12mp

[Изображение: galaxy-s10-Plus.jpg]
[-] 1 потребител изказва благодарност на 1124 за това мнение:
  • galaxian
Цитирай
#80

А избор между S10 и p30 pro? Какво мислите?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#81

Малка батерия има. Няма и IR. To и S10+ няма де. Общо взето е до предпочитания и цена. Ако искаш по - хубав звук и 3.5мм жак, микро сд карта, по - добро видео, взимаш S10. Ако искаш по - добри снимки, IR и по - голяма батерия - P30 Pro. Нещо такова е положението.
Цитирай
#82

П30про гледам има слот за карта с памет, ама Нано пише че е.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#83

(2019-12-29, 18:14:50)Legend написа:  @milss , 'архичните' ? ще ти пратя пак Speed Test-a и ми кажи дали при Normal Usage ще усетиш разлика между 2.1 и 3.0 , пак ти казвам в повечето случай при отваряне на приложения P30-ката води !

Както много неща така и тук, на хартия е едно, а на практика излиза съвсем, съвсем друго.

https://www.youtube.com/watch?v=vpoXBoNPsik
Я не се излагай. Ти правиш ли разлика между RAM и UFS? Я прочети как става стартирането на приложения. В пост #61 пишеш "Личи си,че изобщо не разбираш от софтуерна разработка" , а сега ти, големия разбирач се излагаш  Lol

1916 
Цитирай
#84

(2019-12-29, 20:23:55)Nikito82 написа:  П30про гледам има слот за карта с памет, ама Нано пише че е.

Да, нано е. Общо взето е неизползваема в друго освен в телефон на хуавей.

@milss стига толкова и ти, отнася се за всички - няма смисъл да се нападате лично както се получава щом се намесят хуавей и самсунг. Вижда се че нещата отиват към по - лошо, така че казвам за последен път да се спре с такива мнения.
[-] 1 потребител изказва благодарност на degman за това мнение:
  • NaniG
Цитирай
#85

Тая тема е по-злобна от андроид срещу иос, чак не мога да повярвам!

времето е като парите - никога не стига
[-] 4 потребители изказват благодарност на pepy1 за това мнение:
  • dodo_pv, karas, Monroe, Victormihov
Цитирай
#86

Интересна тема,понеже някъде някой беше споменал за бонусите от Хуавей и за това,че навсякъде се опитват да го "пробутват" ще кажа,че не е така. На жена ми точно по този начин и "пробутаха" Самсунга Тя е със С9 плюс,а аз мейт 20 ,мога да кажа,че хуавея бие самсунга почти навсякъде,бързина,батерия,плавност,менюта,камера. Повече самсунг няма да си взема

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
[-] 1 потребител изказва благодарност на koprio за това мнение:
  • bitmad
Цитирай
#87

За твое съжаление самсунга е по - добрия телефон, пък ти си знаеш Wink Продължавате да твърдите разни неща които не са вярни и на всичко отгоре се сърдите като ви кажат че не сте прави.

Sent from my LM-G710
[-] 4 потребители изказват благодарност на degman за това мнение:
  • bitmad, falio, fifth_root, Victormihov
Цитирай
#88

Не съм специалист,нито профан,просто от ежедневна употреба не виждам с какво с9+ е нещо по-добро,може би амоледа,но аз харесвам ips, мнението ми е базирано от употребата на двата апарата

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
[-] 1 потребител изказва благодарност на koprio за това мнение:
  • master89q
Цитирай
#89

Аз искам да попитам на p30pro има ли ги гугъл приложенията и ще продължи ли да ги има и за напред на тозо телефон?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#90

Да, той не е засегнат от санкциите.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#91

(2019-12-30, 01:30:06)degman написа:  За твое съжаление самсунга е по - добрия телефон, пък ти си знаеш Wink Продължавате да твърдите разни неща които не са вярни и на всичко отгоре се сърдите като ви кажат че не сте прави.

Sent from my LM-G710
И аз съм на това мнение, след като минах през с10+ и сега съм с п30 про.
Добра камера има п30 про, но ако гледаш снимката на екрана на хуавея, ти се струва много кофти снимка.
Снимките на с10+ през деня са много по-добре, с10+ много по-бързо фокусира от п30 про. Самсунга има брутален стерео звук, също така и видео записа е много добър.

Общо взето п30 про има малко по-добра батерия, малко-по добри снимки нощем и е една идея по-бърз от самсунга.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на falio за това мнение:
  • fifth_root, UBE
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)