Анкета: Кое от тези 3 неща най-мразите когато Ви се случи? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да нямам WiFi сигнал на телефона или да е слаб
3.57%
1
3.57%
Да ми зарежда много дълго неща, които трябва да се отворят за секунди
42.86%
12
42.86%
Да нямам батерия когато ми трябва
53.57%
15
53.57%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кое от тези 3 неща най-мразите когато Ви се случи?
#1

[Изображение: 0c55eb0f783138af7582c0828009f3d9.jpg]

Кое от тези 3 неща най-мразите когато Ви се случи?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако нямам батерия, то първите 2 не биха се случили!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#3

1. Затова имам интернет пакет с достатъчно количество за моето потребление, че даже доста отгоре и затова не разчитам на Wi-Fi в никое заведение. Обикновено изразходвам около 5 - 6GB на месец, а по план имам 22 000 MB, че и сега всеки уикенд Vivacom в продължение на 10 седмици раздава по 2000 MB (от петък 24 часа до понеделник 0 часа).

2. Това обиквено се случва на места с по-лошо покритие, но хубавото е, че такива места вече са рядкост.

3. Имам външна батерия 18 000 mAh, която я вземам за такива случаи да се "застраховам" да не остана без батерия, но като я взема със себе си обиквено само да я нося без да я ползвам  Big Grin

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#4

От година със Smart U и неограничения трафик не съм пускал WiFi, на новия ми P20 Lite няма нито една запомнена мрежа, защото не е и ползван. WiFi го ползвам обратно - телефона е рутер.

По-скоро ситуацията с батерията, но в такива случаи не изпадам, защото вкъщи телефона е hotspot и следователно е в контакт и се зарежда, след което където и да изляза имам батерия. Нямам зарядно в колата , нямам външна батерия - и на P10 Lite, и на сегашния P20 Lite батериите им държат достатъчно, а този сега ми е и чисто нов. Издържа си и на навигация (в случаите, когато ми е необходимо), и на streaming от spotify и на всичко останало.

А за зареждането - не помня от както ползвам Huawei нещо да ми е зареждало с минути, когато е трябвало да зарежда за секунди. В някакви места с лош обхват някой клип от Youtube да зарежда повече освен, но това си има причина.

Иначе със по-стари телефони съм имал тези ситуации - когато интернета беше стотина MB трафик и си търсихме WiFi по кафенета, бензиностанции, лошия сигнал и бавната скорост бавеха самия теб и хабяха батерия. Но отминаха тези времена! Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на alisali1234 за това мнение:
  • Cheres
Цитирай
#5

Нито едно от трите. Най-много обаче ме дразни когато нямам добро 4G покритие, защото обикновенно е там, където няма и WIFI. Без батерия не съм оставал никога, защото когато може да се наложи, си взимам и резервната, а ако трябва и външна батерия и зарядно нося. Отдавна отминаха времената когато всичко се отваряше супер бавно и дразнещо. Сега +/- 1-2 сек. не са ми от голямо значение.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)