Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung A70 или Huawei p30 lite
#1
Photo 

Здравейте,

Ще преподписвам договор и реших да взема нов телефона и се спрях на тези двата (Samsung A70 и Huawai p30 lite) тъй като ми се сториха като най добро съотношение цена/качество. Т на въпроса ако някой е ползвал един от двата телефона би ли изразил мнение какво не му е наред или какво е? Главно ме интересува батерия и работа на 4g и wifi тъй като четох, че и двата имали проблеми с мрежата.

Благодаря предварително!  Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

A70, просто е по добрия избор за 2 години ползване

Има МНОГО по - хубав и по - голям екран от P30 Lite
Има по - силен процесор от P30 Lite
Има по - хубава батерия от P30 Lite
Базовата версия му е със 2GB повече Ram от P30 Lite
4K Видео и Камерата поддържа HDR
Пръстовия е под екрана което незнам дали смяташ за по - добро или не, за мен лично е по - добре
A70 Целия е пластмаса освен отпред стъклото, докато при P30 Lite само рамката е пластмасова. Ако ще го носиш със кейс няма причина да се притесняваш за това. Дори и пластмасов да е Samsung а просто предлага доста по добри неща, опции и малко по дълга поддръжка на софтуера.

Едниственото място където Samsung - а губи е вероятно камера и сила на говорител. Защото на P30 Lite и със 10db ~ по силен но съм сигурен че A70 ще изкара по - чист звук

За по обстойно мнение - https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=97022

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
[-] 2 потребители изказват благодарност на BGDropche за това мнение:
  • andre197, andreti013
Цитирай
#3

Huawei P30 Lite попринцип се сравява със Samsung Galaxy A50. Попринцип Samsung Galaxy A70 само камерата може би и това, че е пласмасов са недостатъците му спрямо Huawei P30 Lite всичко друго е в полза на него.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#4

аз съм с а70 - фингърпринт-а работи доста зле
големината може да е плюс или минус, зависи от гледната точка. за мен е прекалено голям китук
батерията е голяма, но не виждам да е нещо специално. предполагам се дължи и на големия дисплей, който иска доста ток

Galaxy Nexus -> Sony Z1 Compact -> Meizu M1 Note->One Plus X -> Xiaomi mi6->Samsung a70->S21FE 
Цитирай
#5

Един от колега от работа смени A70 с P30 lite и е супер доволен . Няма го цикленето и забиването , няма го сканирането по 3-4 за да го отключи . Купи си п30 лите и е много доволен . От камерата също е доста доволен .

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#6

Скенера за пръстови отпечатъци при P30 Lite е по-бърз и изработката му е по-качествена. По всички други показатели А70 е по-добър (на хартия). Върху камерите нямам наблюдения.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)