Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mi note 3 или Nokia 7 plus
#1

Здравейте, трябва да избера между някой от тези 2 модела, за момиче. Телефона ще се купува втора употреба до 250 лв.
По-хубав за тези пари не намирам, ако вие забележите нещо по-хубаво тогава предложете.

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай
Аксесоари
#2

Моята приятелка има Нокията и мога да кажа, че е доста доста добър смартфон. За мен изпъкват камерата и батерията, както и бързината на обработване на задачите. Андройда до колкото знам е чистия такъв, но ако може и някой друг да си даде мнението цялостно за смартфона ще е добре, тъй като аз не съм експерт и мнението ми е повече от субективно.


Цитирай
#3

Да, моята приятелка ползваше преди чист андриид и й харесваше. Но дали Mi note 3 е много по-добър, за да пренебрегна Нокиата?

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай
#4

Ноута не можа да стане популярен модел за разлика от повечето модели на марката. Не изпъква с нищо освен рам-а. По-добър вариант е нокиата според мен. Щом и харесва и чистия андроид.....
Цитирай
#5

Значи нокиата е с по-голяма батерия, има слот за карта памет и предимството (или недостатъка) ѝ е чистия андроид.
Мi note 3 Вероятно ще е с 6гб рам, обаче, което не е кой знае какво предимство, много зависи как се ползва телефона.
В наши дни за Instagram, facebook, няколко чат клиента, снимки и браузване вероятно 4 е повече от достатъчно.

Ако дизайнът не ѝ е приоритет, това което може да наклони везните в полза на Note 3 e Oптичната стабилизация на изображението, което при Нокиата липсва, а е важно, за да няма много размазани кадри (особено на тъмно, където и двата телефона ще снимат зле на автоматични настройки Smile )
Нокиа отдавна е с андроид 9, а ноте 3 тепърва трябва да го получи в стабилните версии.

Друго важно нещо е: Държи ли на 3.5 мм жак - тогава нокиата.
Държи ли на инфраред - тогава Mi note 3.. и така по метода на изключването ще намерите подходящия модел.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)