Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Спиране на интернет освен FB
#1

Здравейте, ще пътувам до дестинация, която ще имам ограничени супер малко MB ,как мога да забрана интернета на всичко освен на FB. И има ли програма която да проследя потреблението ми от всякакъв източник, който ми дърпа MBти

SIMENS A70 -> Nokia N95 8GB - > SONY XPERIA VIVAZ -> Nokia N8 - > HTC Explorer -> HTC Wildfire S -> HTC One X -> Samsung Galaxy S3 -> LG G2 -> Sony Xperia Z1 Compact - > Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy A5 -> LG G3 -> HTC ONE A9 -> SAMSUNG GALAXY S6 -> Sony Xperia X Compact - > Samsung S8 - > Huawei P20 Lite -> Samsung S10 -> Samsung S22
Цитирай
Аксесоари
#2

Това което искаш не мисля, че е възможно някой ако знае да сподели. Иначе за следене Настройки->Връзки->Ползване на данни->Използване на мобилни данни (тук ти излиза всяко приложение какво е използвало).

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

[-] 1 потребител изказва благодарност на Pelikana за това мнение:
  • amadeus3
Цитирай
#3

Програмата си я имаш инсталира, тази за следене на кое приложение колко мб харчи. Просто задръж на иконата за мобилни данни, настой си цикъл от коя до коя дата да засича (отделно показва за данни в роуминг). А за такава, която да спира интернета на всичко освен на определени приложения колегите да кажат, аз не съм се ровил за такава.
П.П. сега разгледах, ако пуснеш data saver трябва приложенията да ползват интернет само когато ги отвориш.
Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
[-] 1 потребител изказва благодарност на dada_ за това мнение:
  • amadeus3
Цитирай
#4

Трябва ти приложението "Noroot firewall"
После трябва да маркираш всички приложения да станат с "червен хикс", а това, което искаш да работи със "зелено тикче". Когато си готов... натискаш бутин Старт и си джъткаш.
Изпробвано... пътувам в страни извън EU
П. п. За Китай си изтегли няколко vpn приложения, че не всяко тръгва, Но задължително ти трябва... иначе няма нет

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
[-] 1 потребител изказва благодарност на niksanvn за това мнение:
  • amadeus3
Цитирай
#5

Как така VPN приложения ?

SIMENS A70 -> Nokia N95 8GB - > SONY XPERIA VIVAZ -> Nokia N8 - > HTC Explorer -> HTC Wildfire S -> HTC One X -> Samsung Galaxy S3 -> LG G2 -> Sony Xperia Z1 Compact - > Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy A5 -> LG G3 -> HTC ONE A9 -> SAMSUNG GALAXY S6 -> Sony Xperia X Compact - > Samsung S8 - > Huawei P20 Lite -> Samsung S10 -> Samsung S22
Цитирай
#6

turbo vpn, super vpn, vpn master... и подобни. 
Приложенията са нужни за да може да се върже към интернет... или иначе казано, създаване на виртуална частна мрежа, за да може да ти тръгне google play, facebook, социалки... а без такова приложение ще си ровиш само из някой форум... Това за Китай... и понякога едно приложение на vpn работещо в едната част на Китай... не работи в друга част на Китай, за това си тегля няколко.
п. п. Пример... днес в Нинбо нямах проблем с turbo vpn, но 10 часа по-късно съм вече по на север от Шанхай... вече има проблем.... пробвам сс друго.

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#7

Има настройка не го лъжете, някъде в мрежи е да потърси, нямам самсунг отдавна.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#8

(2019-08-19, 20:06:28)toem84 написа:  Тоя Фейсбоклук побърка хората Big Grin каква е тая зависимост от тоя клюкарник се чудя.
Да се придържаме към темата, моля.

SIMENS A70 -> Nokia N95 8GB - > SONY XPERIA VIVAZ -> Nokia N8 - > HTC Explorer -> HTC Wildfire S -> HTC One X -> Samsung Galaxy S3 -> LG G2 -> Sony Xperia Z1 Compact - > Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy A5 -> LG G3 -> HTC ONE A9 -> SAMSUNG GALAXY S6 -> Sony Xperia X Compact - > Samsung S8 - > Huawei P20 Lite -> Samsung S10 -> Samsung S22
Цитирай
#9

Има си в Настройки Приложения на всяко може да му се забрани да ползва мобилни данни. Ама то ще трябва едно по едно - пипкава работа.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)