Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпрос относно приложението Контакти
#1

Здравейте,

Въпросът ми е следния. При предишните ми телефони, когато получавам обаждане и съм въвел информация за контакта (месторабота и подобни) ми се появяваха при звъненето. Имам доста хора, с които се чувам рядко и само по име не се сещам кой кой е.
В момента когато някой ми звънне изписва само имената, без допълнителната информация. Има ли някаква настройка за това? Ако няма, предложете някое приложение.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

(2019-08-19, 23:12:10)GodPetar написа:  Здравейте,

Въпросът ми е следния. При предишните ми телефони, когато получавам обаждане и съм въвел информация за контакта (месторабота и подобни) ми се появяваха при звъненето. Имам доста хора, с които се чувам рядко и само по име не се сещам кой кой е.
В момента когато някой ми звънне изписва само имената, без допълнителната информация. Има ли някаква настройка за това? Ако няма, предложете някое приложение.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
За жалост няма такава възможност със стоковите приложения. Може да опитате с някое от Google Play магазин и евентуално да си го закупите защото повечето имат досадни реклами.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk

Nokia | ZEISS
Цитирай
#3

Или просто да добавиш нформацията в полето за името. Примерно- Ивайло фирма дограми.

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)