Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какви ще са недостатъците от смяна на Huawei 20 Pro с Xiaomi Mi 9t?
#26

Да, с разликата, че като го вземеш от OLX на тия пари, няма да плащах голям план, а при оператор, това е невъзможно, защото цената на свободно е много скъпа.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#27

Смених Mate 10 Pro за Redmi K20 Pro, и за миг не съжалявам. Даже Huawei-я много време го издържах. Ако исках да ме ограничават щях да си взема iPhone.

Вечния бетатестер!
[-] 2 потребители изказват благодарност на Marcus за това мнение:
  • emjione, vaskojj
Цитирай
#28

Сподели моля какви са предимствата на ксиаомито, че и аз обмислям същото. Пърформанса е ясен.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#29

(2019-08-26, 17:38:41)stenlius написа:  Сподели моля какви са предимствата на ксиаомито, че и аз обмислям същото. Пърформанса е ясен.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Чисто софтуерно, колкото и да си приличат EMUI и MIUI, Xiaomi са много по-напред.
Политиката на Huawei със заключените буутлоудъри гони девелоперите, а аз обичам да си ровя телефона.
Жалко че Мейта не е при мене в момента да сравня камерите, но мисля че няма особена разлика.

Вечния бетатестер!
Цитирай
#30

Ти си частен случай и не смятам, че мнението ти има особена тежест. Не всеки обича да човърка до червата телефона си. 90% от хората просто го вадят от кутията си и почват дс го ползват.

А и в темата става дума за 9t, не за про версията.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на gurcayy за това мнение:
  • alexbg67
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)