Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(2020-12-12, 12:04:51)trabucco написа:  Колко ви кара батерията.Мен повече от 10 дни не може въпреки че какъвто и да е мониторинг е изключен.

За 6 дни е на 71%. Мери пулса пред 30мин.
Цитирай
Аксесоари

Вчера жена ми си взе такава за 10лв от един outlet... Гривната е супер и тя е много доволна въпреки, че си обича Amazfit Pace-a и не смята да го заменя за постоянно. И при нея обаче гривната не използва BLE. И при мен беше така докато бях под MIUI, но като минах на къстъм ром превключи на режим BLE и когато излезе от обхват се прехвърля към стандартния Bluetooth. Което поне при мен добави повече живот както на гривната (Mi band 3) така и на телефона, макар че за телефона предполагам главния плюс идва от новия ром.
Въпросът ми е някой друг има ли подобни наблюдения и успял ли е да подкара гривната да работи и в двата режима под MIUI, както и да получава известия без да светва екрана на телефона. При мен и при жената под MIUI екрана винаги светва. Сега съм lineage 19 и Андроид 12 и екрана на телефона не светва, когато съм свързан с гривната. Настройките на Mi fit са еднакви. Тя е с Redmi note 8 pro и мисля че също е с Андроид 12. Така че проблемите определено идват от MIUI, което е странно една марка устройства да не се разбират по между си.

SE WT19i, SGS II, SGS IV, XPERIA SP, LG G2, Xiaomi Redmi note 4x
Цитирай

Някой знае ли защо не работи надморската височина? И на гривната и в телефона пише elevation - gain и тн... Но реално показва само първоначалната надморска височина при пускане на режима и после не отчита нищо. Вчера при преход с близо 800 положителна денивелация стойността си остана на 0. Изобщо защо са го добавили да се изписва, ако не се поддържа?

SE WT19i, SGS II, SGS IV, XPERIA SP, LG G2, Xiaomi Redmi note 4x
Цитирай

Не си му дал права най-вероятно до местоположение и GPS...

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

или просто заради липсата на GPS в гривната ползва базови функции от GPS на телефона.
Цитирай

Мисля че съм дал всички възможни права. В крайна сметка имам трак на въпросната разходка и маршрута е правилно изобразен на картата. Имам и първоначалната надморска височина при пускане на спортния режим, просто не се променят стойностите.
Ако не го пишеше и на гривната сигурно нямаше да ми направи впечатление, но щом го има и на нея и в Mi fit предполагам би трябвало да работи.

SE WT19i, SGS II, SGS IV, XPERIA SP, LG G2, Xiaomi Redmi note 4x
Цитирай

Вариант е да пробваш с друга програма да синхронизираш.
Ако и там ги няма данните, а са ти важни може да помислиш за нещо с GPS
Дори да е Amazfit bip (или която модификация има нужните ти спортове)
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)