Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

Xiaomi Mi Band 5 бе представен днес. Продажбите на гривната в Китай започват на 18 юни, като версията без NFC ще е на цена $27, а с NFC ще струва $32.
[Изображение: 0cbf407edbb0b9256b90f3129ff54a15-full.jpg]

Източник:>>>>>>

 
Цитирай
Аксесоари
#27

Питах в темата за Банд 4, но никой не ми отговори. Има ли гривна в момента на пазара, която да отчита EКГ?

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#28

(2020-06-11, 10:12:10)gurcayy написа:  Питах в темата за Банд 4, но никой не ми отговори. Има ли гривна в момента на пазара, която да отчита EКГ?

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Има, разбира се. Разгледайте този бюджетен Lemfo SG2. Имат склад в Испания Smile https://www.aliexpress.com/item/4000780397403.html
Поръчах го от Китай на 39$. За тези пари май няма по-добро.
[Изображение: H28d4dd7ba68c453bbdfd12d9f2d370ddI.jpg]

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











[-] 1 потребител изказва благодарност на airbus за това мнение:
  • gurcayy
Цитирай
#29

Може да хвърлиш едно око и на Biidi V07 0.87.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • gurcayy
Цитирай
#30

Но преди това виж, колко от големите производители(сещам се само за епъл) имат такава функция и се замисли, колко ще са достоверни китайчетата.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • gurcayy
Цитирай
#31

С ЕКГ функционалност има много гривни, но са все от световно неизвестни производители. Аз исках преди около година да си купя такава, но все бяха пръчки и се отказах. Подозирам че всички са базирани на един и същи чип. Общото е че трябва да натискаш с другата ръка докато трае измерването, тоест 3тия електрод. Другите 2 са отдолу на ръката.

Междодругото навремето слуховете бяха че ми банд 3 ще е с екг, дори показаха прототип, но накрая се оказа, че ъпдейта е цветни екранчета и подобни гикимс.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай
#32

Благодаря за мненията. Часовнил не искам, иначе бих си взел епълския. Явно за reliable гривна ще се чака.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#33

Аз от скоро почнах да си позлвам активно старата mi band 2. Проблема обаче е с дисплея. Пуснах го и почти нищо не се вижда след няколко месеца стоене. Видях в нета, че има много теми за това от сорта на "dim screen mi band 2". Така и не разбрах от какво се е случило, не виждам нови ъпдейти които да го оправят...и май вместо да се занимавам ще скоча на тази 5-чка. Ще се радвам да шернете надеждни линкове от Алито като почне да се предлага официално. Smile Това което ме кефеше въпреки проблема който имам е батерията...много време изкарваше. Сега например майка ми има едно леново от сходен клас и го зарежда през два дена, а я ползва само за будилник....
Отворен съм и за други по-бюджетни предложения, просто досега не съм ползвал други марки гривни Smile

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#34

Сравнение между Mi Band 5 и Mi Band 4 - Ревю.

За съжаление Mi Band 5 няма да предлага пулсоксиметър. За повече инфо - Тук

 
Цитирай
#35

Готино изглежда гривната, цветен дисплей, функции, хубава цена, липсава SpO2, но за съжаление и NFC пак само с AliPay (за Китай) (а се говореше и за Google Pay, но всъшност още не са обявили в сайта си international варианта, така че има някаква малка надежда).

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай
#36

Само да вметна, че реална представа за работата (от страна на електрофизиология) на сърцето може да даде само истинско 12-канално ЕКГ. Нелепо е да се разчита на смарт гривна/часовник да измести утвърдения стандарт. Да не говорим, че тук в България масово личните лекари са с ръцете в... *сещайте се къде*.
Имате задължителни профилактични прегледи и в тях влиза 1 ЕКГ на година - изисквайте да го направят!
Вече при продължителни оплаквания, можете да бъдете насочени към кардиолог и евентуално холтер-ЕКГ.
[-] 4 потребители изказват благодарност на chocH за това мнение:
  • aladin, degman, suffer, Wild bear
Цитирай
#37

(2020-06-12, 08:23:09)Чо написа:  Готино изглежда гривната, цветен дисплей, функции, хубава цена, липсава SpO2, но за съжаление и NFC пак само с AliPay (за Китай) (а се говореше и за Google Pay, но всъшност още не са обявили в сайта си international варианта, така че има някаква малка надежда).
Реално един Galaxy S7 мери 10 пъти по-точно  от която и да е гривна. Нищо, че ти стои в джоба, а не на ръката.
[-] 1 потребител изказва благодарност на aladin за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#38

Mi Smart Band 5 - така ще се казва глобалната версия на устройството, което се очаква да се появи на пазара другия месец.
[Изображение: 4b9e1c3696c179450463a24e1f58ec8a-full.jpg]
Източник: >>>>>>

 
Цитирай
#39

Тайно се надявах да се насочат повече към дизайна на Hey Plus 1S, но уви явно ще ги карат "тумбести" Undecided
Явно ще чакам шестицата.

Zenfone 9 | GTR Mini
Цитирай
#40

Ако бандовете наричаш тумбести явно не си носил смарт часовник Big Grin

Sent from my LM-G710
Цитирай
#41

Аз поръчах една за дъщеря ми, пък да видим. $30.5 от али.
Цитирай
#42

(2020-06-13, 00:10:55)degman написа:  Ако бандовете наричаш тумбести явно не си носил смарт часовник Big Grin

Sent from my LM-G710


Вчера пристигна Sg2. Смарт часовник ли, смарт гривна ли е, височината е колкото на Ми банд. Изработката, Амоледа и безжичното зарядно са къртач за 40$.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#43

След MI 5 следват Xiaomi Mi Band 5 Pro и Xiaomi Mi Band 5 Lite. За повече инфо - Тук

 
Цитирай
#44

(2020-06-12, 08:23:09)Чо написа:  Готино изглежда гривната, цветен дисплей, функции, хубава цена, липсава SpO2, но за съжаление и NFC пак само с AliPay (за Китай) (а се говореше и за Google Pay, но всъшност още не са обявили в сайта си international варианта, така че има някаква малка надежда).
Очаква се в глобалната версия на Mi Band 5 да има сензор с поддръжка на SpO2 под името York. За повече инфо - Тук

 
Цитирай
#45

Някой поръча ли вече?
Цитирай
#46

Поръчах. Бавно се придвижва. 10 дни чакаше куриер.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











[-] 1 потребител изказва благодарност на airbus за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#47

Моята ще се качва на самолет, или поне така каза тракинга.
[-] 1 потребител изказва благодарност на marincho за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#48

Моята лети също


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#49

Цената на Mi 5 в Европа ще е 40 евро: https://twitter.com/Sudhanshu1414/status...8220040199

 
Цитирай
#50

Само аз ли чакам версия с NFC?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)