Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Note10 - аксесоари и глезотийки

15W е бързото зарядно в комплекта, индукционното не знам дали се води бързо?

Samsung Galaxy Note10+Aura Glow
Цитирай
Аксесоари

Грешиш.Бързото жично зарядно /pps charger при Самсунг е малко особено/е 11V  2.25А ,това е 24.75 тоест 25W.Прочети на адаптера.Първо зарежда на макс. После пада на 5v и 3A.

"By comparison, the 25W charger in the box utilizes 11V/2.25A charging for 24.75W."
https://www.androidauthority.com/samsung...g-1020143/

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
[-] 1 потребител изказва благодарност на venes за това мнение:
  • HardrockMan
Цитирай

Взех това безжично на добра сделка, реално 100 кинта надолу от оригиналните, а върши същата работа. Wink

https://dice.bg/griffin-powerblock-wirel...item41172/

Samsung Galaxy Note10+Aura Glow
Цитирай

Аз съм с това http://****/2KmtRAC супер е и е 22 лв
Цитирай

Здравейте,
Дайте някаква идея как да подкарам микрофонът от блутут слушалките да пише звук при снимане на видео...
Или идея за добър блутут микрофон с минимален размер - брошка, пеперуда или както там още се казват.
Цитирай

Здравейте!Купих си този кейс- https://dice.bg/urban-armor-gear-monarch...item41481/ и този протектор - https://dice.bg/eiger-3d-glass-case-frie...item41072/ , въпросът ми е дали ще мога сам да се справя с поставянето на протектора има ли някаква особеност при поставянето?Ако някой е поставял този протектор нека сподели?И дали след поставяне на протектора ще може добре са си пасне кейса който съм си купил?Благодаря предварително!
Цитирай

Това стъкло на eiger го изтърпях 10 часа и го махнах от телефона. След като го сложиш свободно с лек натиск може да го местиш накъдето си искаш из дисплея.
Но участъка за пръстов отпечатък изключително много загрозява  цялостната картинка. Отделно от това се нарушава чуствителвостта на дислея , защото накъдето и да го нагласях не пасна идеално , а пробвах доста варианти , имам предвид с по милиметър нагласяне наляво , надясно , нагоре надолу итн.  Накрая реших че без стъкло си е по добре и го хвърлих. Имам чувството че не са уцелили точните размери на извивките.  Дано при тебе не стане така и твоето да е от друга прозводствена партида на Eiger.
Цитирай

Аз взех този кейс, доволна съм:

[Изображение: divna-tech-samsung-galaxy-note-10-plus-e...615670.jpg]

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

(2019-11-25, 23:58:39)divna написа:  Аз взех този кейс, доволна съм:

[Изображение: divna-tech-samsung-galaxy-note-10-plus-e...615670.jpg]
При мен за един месец много се изцапа и стана грозен направо. Ако не си миеш ръцете преди ползване трудно ще го запазиш чист.

Sent from my Samsung Galaxy Note 10+ using Tapatalk

Sony Xperia Tipo HTS One S LG Optimus G Pro Samsung Galaxy Note 4 Samsung S8+ Samsung Galaxy Note 8  Samsung Galaxy Note 10+ (Aura Black) iPhone 12 Pro Max Samsung Galaxy Z Fold 3
Цитирай

Колеги някой поръчвал ли е на Spigen калъф скоро? Днес получих един за Note-а , но до колкото си спомням предишния ми Spigen имаше картонче за проверка дали е оригинален . Но това беше преди 2 години последно , когато съм поръчвал нещо на Spigen . А сега в комплекта го няма това картонче за проверка .
Цитирай

Вече нямат картончета за проверка, но ако постнеш снимка ще ти кажа дали е оригинален. Ментетата вървяха  в комплект и със стъклен протектор.
На единият ръб трябва да има логото на Спиген , а на другият надпис Spigen inc in Irvine California Made in South Korea.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Да и логото и надписа ги има , оригинален е . Замислих се , защото за първи път купувам на Spigen калъф от България . А и сайта не е много известен .
Цитирай

Последните два калъфа на Спиген, които си купувам си ги поръчах от Spigen online Store в алито и са напълно автентични и пристигнаха за две седмици и па този начин спестих по 25 лв на парче, които обикновено дарявах на нашите онлайн търговци.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Не знам да не се счита за реклама ,но от този сайт , от който го купих цените са една идея по-ниски сравнени с други бг сайтове . С алито разликата беше много малко Smile .
Цитирай

Както Ви казах по-горе, купих си този кейс - https://dice.bg/urban-armor-gear-monarch...item41481/, много е здрав ,готин е ,но някак си много загрозява този така иначе красив телефон!Прави го да изглежда брутално дебел!Та в този ред на мисли, какъв по стилен кейс бихте ми препоръчали , хем да е достатъчно защитен, хем да остане елегантният му вид?
Цитирай

Spigen neo hybrid.
Цитирай

Аз съм с SPIGEN LIQUID CRYSTAL , съвсем леко го прави по-обемен .
Цитирай

Spigen Ultra Hybrid.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

(2019-11-29, 12:31:38)vaskop_note10 написа:  Както Ви казах по-горе, купих си този кейс - https://dice.bg/urban-armor-gear-monarch...item41481/, много е здрав ,готин е ,но някак си много загрозява този така иначе красив телефон!Прави го да изглежда брутално дебел!Та в този ред на мисли, какъв по стилен кейс бихте ми препоръчали , хем да е достатъчно защитен, хем да остане елегантният му вид?
Вземаш на Самсунг и си свиркаш. Изключително елегантно и незабележимо.
Цитирай

Да, на марката са най-добри, толкова калъфи съм пробвал като пробвах на iPhone с Apple кейс, после на Samsung със Samsung кейс, разбрах, че по-добри няма.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

(2019-11-29, 19:55:58)N.N. написа:  Вземаш на Самсунг и си свиркаш. Изключително елегантно и незабележимо.
На Самсунг само коженият кейс ми хваща окото, не сигурен относно колко е качествен и дали пак няма да прави телефона обемен!
Цитирай

Телефонът изглежда и се усеща добре. Но само след месец кожата се обели и става грозно...

Sent from my Samsung Galaxy Note 10+ using Tapatalk

Sony Xperia Tipo HTS One S LG Optimus G Pro Samsung Galaxy Note 4 Samsung S8+ Samsung Galaxy Note 8  Samsung Galaxy Note 10+ (Aura Black) iPhone 12 Pro Max Samsung Galaxy Z Fold 3
Цитирай

При мен белият кейс все още е супер Wink Почиствам го с мокра кърпичка. Много исках червен и розов, но ги има само за малкия Sad

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

(2019-12-01, 10:37:13)vaskop_note10 написа:  На Самсунг само коженият кейс ми хваща окото, не сигурен относно колко е качествен и дали пак няма да прави телефона обемен!
Аз използвам силиконов-черен. Увеличава с около 1,5-2мм телефона. Самият кейс е около 1мм дебел и крачетата отпред също толкова. Изключително удобен и залепя за телефона все едно са едно цяло. Усещането е като на гол телефон, но с стабилен захват. Не е кейс, които би го защитил при сериозни падания, но и аз не съм търсил това. Има го в Технополис около 36лв. Ако не се лъжа.
За мен... Най-доброто...
Цитирай

А някой има ли и продават ли тук изобщо официалния гръб с лед диодчета?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)