Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Note10 - аксесоари и глезотийки

А някой пробвал ли е с алтернативите на WhiteStone Doom Glas от Алиекспрес да сподели.

ex Note 4 : ex Note 10 +: S 23 Ultra
Цитирай
Аксесоари

От известно време алтернативите се продават и у нас за 30 лева.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Писах в горната тема и после видях, че има и за аксесоари! (не мога да си изтрия мнението)
Та,
Здравейте, с НОУТ 10 Плюс, взех си и Samsung Protective Standing Cover EF-RN975CB страхотен е!
но,
искам да си взема и фолио за дисплея, в момента има фабрично, но искам да си взема 2-3 резервни!
Проблемът е, че никъде в ПД или в нета не намирам, има само защитни стъкла и течни с ув лампа, а аз искам фолио!
Къде продават фолио?
[-] 1 потребител изказва благодарност на ttip за това мнение:
  • tonus
Цитирай

За Note серите май няма, и каква причината - не мога да кажа. Има за S серите, и аз съм купувала и сменяла на S модел (оригиналното фолио). Сега, заради УЗ сензор за пръстови отпечатъци, не може и да се слага "каво да е". При мен заводското фолио за сега няма нужда от смяна, но ако се наложи, може би ще се опитам да пригодя такова за S модел.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

(2020-02-12, 12:02:43)ttip написа:  Писах в горната тема и после видях, че има и за аксесоари! (не мога да си изтрия мнението)
Та,
Здравейте, с НОУТ 10 Плюс, взех си и Samsung Protective Standing Cover EF-RN975CB страхотен е!
но,
искам да си взема и фолио за дисплея, в момента има фабрично, но искам да си взема 2-3 резервни!
Проблемът е, че никъде в ПД или в нета не намирам, има само защитни стъкла и течни с ув лампа, а аз искам фолио!
Къде продават фолио?

Аз ги взех от amazon.de и съм супер доволен.Ползвам ги от м.септември.Когато се лепи фолиото остават мехурчета,които изчезват след 24ч.Това го пише и в упътването.Още съм с първото фолио от комплекта и не е мръднало 6 месеца.Скенера за пръстови отпечатъци работи нормално.

П.П.сега видях,че вече ги няма.Добре,че имам още два.Заслужават си парите.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай

(2020-02-15, 16:50:08)divna написа:  За Note серите май няма, и каква причината - не мога да кажа. Има за S серите, и аз съм купувала и сменяла на S модел (оригиналното фолио). Сега, заради УЗ сензор за пръстови отпечатъци, не може и да се слага "каво да е". При мен заводското фолио за сега няма нужда от смяна, но ако се наложи, може би ще се опитам да пригодя такова за S модел.
Сега питах в магазина на Самсунг в The mall. За S9, 10, Note 10 имат машина и поставят фолио. Лепят го с UV лепило. Ставало като с оригиналното. 30 левки е цената.
[-] 3 потребители изказват благодарност на Bobby34 за това мнение:
  • a5545ka, divna, NaniG
Цитирай

Страхотно! Благодаря за информацията Smile Радвам се, че има решение Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Здравейте. Някой да се е оборудвал с новите Buds+?
Имам ги от няколко дни и лявата слушалка често губи връзка.
Предполагам с бъдещ ъпдейт ще се оправят нещата, но е неприятно и мисля да ги върна.
Някой имал ли е подобен проблем?

Now: Note 10 Plus, Ex: Samsung Galaxy S10 Plus, Huawei P30 Pro, Hiawei Mate 20 Pro, Iphone XS Max, Note 9, Huawei P20 Pro, Huawei P10 Plus, Mate 10 Pro, Samsung Note 8/S8/S7/S7 Edge/S6/S5/S4/S3/S2 and 100 more
Цитирай

Една от причините може да е неподходящ размер на силиконовата тапичка за тази слушалка. Преди да ги върнеш, не пречи да пробваш и с другите два размера - конкретно за лявата, щом тя е проблемна.

Самите слушалки вероятно си ги ресетвал, но можеш да изистиш кеш и дани на bluetooth (приложение > точките > системни ...).

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Как така тапичката ще оказва влияние на Bluetooth връзката? Как е звукът иначе?
Цитирай

И аз бях учудена, но логиката им беше, че при неподходящ размер, "ухото ги избутва", и все едно си извадил слушалката, съответно прекъсва. Смяната на тапичката реши проблема. Разбира се, не всеки случай е такъв, но не пречи да се пробва.

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 3 потребители изказват благодарност на divna за това мнение:
  • Bobby34, NaniG, tanatos
Цитирай

(2020-02-16, 18:53:07)Bobby34 написа:  Сега питах в магазина на Самсунг в The mall. За S9, 10, Note 10 имат машина и поставят фолио. Лепят го с UV лепило. Ставало като с оригиналното. 30 левки е цената.

Благодаря за информацията!
Лошото е, че при 30 лева цена нещата по малко отиват към Whitestone Dome Glass. Защото, все пак е фолио - не предпазва от удари и все пак може да падне (не, че второто не може, де).
Цитирай

С второто до сега съм нямал случай да ми падне, а дори и да падне може да се почисти и залепи повторно с втората тубичка лепило от комплекта.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Whitestone е 65 евро от немския амазон. Което си е сума. Да, две са, но пак бройката излиза 70 лева. И на куп трябва да дадеш над 130 лева вместо 30.
Както и да е, по-скоро там ме спират противоречивите мнения. Оценка 3.6 за подобна цена не ми се вижда приемлива.
Цитирай

Аз лично си взех от един магазин за аксесоари стъклен протектор за S10, който при слагане сложиха течност (предполагам лепило) и с UV лампа за 5 мин. го минаха и нямам проблеми вече 6 месеца. Единствено при ъглите има миниатюрни балончета заради извития екран, но не се усеща защото след това е залепено. Пръстовия отпечатък си работи добре (с мокър пръст не работи) и всичко това за 25 лв. с поставянето. Според мен е излишно 130 лв. за един протектор, но това си е моето мнение. ?

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

Тук обсъждаме Galaxy Note 10, не S10 серията. Има си тема за нея където си споделяйте проблемите.

Galaxy S24 Ultra & Galaxy Watch 6 Classic 47mm
Цитирай

(2020-02-18, 15:22:01)Bobby34 написа:  Whitestone е 65 евро от немския амазон. Което си е сума. Да, две са, но пак бройката излиза 70 лева. И на куп трябва да дадеш над 130 лева вместо 30.
Както и да е, по-скоро там ме спират противоречивите мнения. Оценка 3.6 за подобна цена не ми се вижда приемлива.
Оценка поставена от некадърници участвали в кръжока “Ръцете ми пречат”. Стъклото е перфектната защита за екрана и вече шести месец не е мръднало. Да действително е много скъпо . На мен комплекта с 2 броя ми излязоха 153 лева с доставка(65€+10€ доставка), но ако бях се занимавал да слагам стъкла за по 30-40-50 лева и те да падат след 1-2 седмици до сега щях да съм надхвърлил тази сума.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tonus за това мнение:
  • NaniG
Цитирай

Кой говори за S10, че нещо не се сещам?
Цитирай

Ами логично е да има същите протектори на същата цена и за Note 10... Не е трудно за досещане...

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

Естествено, както казах и оригинални слагат и на S10 и на Ноута. Нищо, някои хора така обичат да пишат колкото да са написали нещо.
Иначе преди бях взел за S9 два евтини стъклени, разлепиха се за 2 седмици. Но сигурно има и по-добри евтини.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Bobby34 за това мнение:
  • martoo
Цитирай

Здравейте, този протектор glass dome за Note 10+ ще покрие ли малко напукан екран от страни?
Харесвам телефона и си го ползвам.
Смяната на екран не си струва, въпроса е дали с това лепило малко се се запълнят пукнатините.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай

Според мен да, но не знам колко до края на екрана стига стъклото. Колегите да кажат.
Цитирай

(2020-02-23, 08:46:10)Victormihov написа:  Здравейте, този протектор glass dome за Note 10+ ще покрие ли малко напукан екран от страни?
Харесвам телефона и си го ползвам.
Смяната на екран не си струва, въпроса е дали с това лепило малко се се запълнят пукнатините.
Ще покрие пукнатото, което се намира в светещата(активната) част на екрана, ако има пукнато още по-наляво на черната извита ( неактивна ) част на екрана там няма да покрие. Стъклото е изрязано точно по светещата част на екрана за да не влиза в конфликт с кейсове и евентуално да не бъде надигнато от тях, макар че си трябва усилие за да бъде разлепено.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
[-] 2 потребители изказват благодарност на tonus за това мнение:
  • NaniG, Victormihov
Цитирай

(2020-02-17, 16:23:23)tanatos написа:  Здравейте. Някой да се е оборудвал с новите Buds+?
Имам ги от няколко дни и лявата слушалка често губи връзка.
Предполагам с бъдещ ъпдейт ще се оправят нещата, но е неприятно и мисля да ги върна.
Някой имал ли е подобен проблем?

Оправи ли се този проблем?
Цитирай

(2020-02-17, 16:23:23)tanatos написа:  Здравейте. Някой да се е оборудвал с новите Buds+?
Имам ги от няколко дни и лявата слушалка често губи връзка.
Предполагам с бъдещ ъпдейт ще се оправят нещата, но е неприятно и мисля да ги върна.
Някой имал ли е подобен проблем?
Galaxy Buds+ за Samsung Galaxy S20/S20+/Ultra

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)