Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Note10 - аксесоари и глезотийки

(2020-02-28, 13:19:32)Tuscany написа:  Оправи ли се този проблем?

Да, рестартирах слушалките и всичко е 6.

Now: Note 10 Plus, Ex: Samsung Galaxy S10 Plus, Huawei P30 Pro, Hiawei Mate 20 Pro, Iphone XS Max, Note 9, Huawei P20 Pro, Huawei P10 Plus, Mate 10 Pro, Samsung Note 8/S8/S7/S7 Edge/S6/S5/S4/S3/S2 and 100 more
Цитирай
Аксесоари

Моята глава явно е голяма ...
Като си сложа и двете на ушите, лявата започва да накъсва и се дискънектва. В момента, в който извадя дясната и я доближа, се кънектва пак и проблема изчезва ... явно ще ги нося да ги сменят.
Цитирай

(2020-01-23, 09:51:36)vesko_iotov написа:  А някой пробвал ли е с алтернативите на WhiteStone Doom Glas от Алиекспрес да сподели.
така да споделя ,най накрая се престраших да сложа един стъклен протектор от алиекспрес , за да не правя директна реклама ще напиша само името на магазина -Lamorniea Official Store.Изгледах клипчета  как се слага и го поставих и се получи повече от добре .Най важното пръстовия отпечатък работи ,може би една идея по бавно но на моменти само,като трябва да се сканира наново след поставянето.На фона на цената на WhiteStone Doom Glas този е без пари около 3 $.

ex Note 4 : ex Note 10 +: S 23 Ultra
Цитирай

Постни и някоя друга снимка, ако можеш да видим как изглежда и ако можеш да споделиш след 2-3 месеца ползване в какво състояние ще бъде.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

След 2 седмици ако не се е отлепил ще е добре.
Цитирай

Изглежда добре залепен, ще споделя след време как е.Ако има някой със скъпия протектор да пусне снимчица да видим как стои.


Прикачени файлове Миниатюри
                   

ex Note 4 : ex Note 10 +: S 23 Ultra
Цитирай

Напред в темата в пост 100 бях качил снимка на Whitestone-a и вече пет месеца не е мръднал.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

То за тая цена остава и да мръдне. Все пак това е е едно СТЪКЛО.
Цитирай

(2020-03-10, 23:20:51)Bobby34 написа:  То за тая цена остава и да мръдне. Все пак това е е едно СТЪКЛО.
По интересно ще е ако и това от 3 $ не мръдне ,и тогава ще се запитаме защо е такава цената на скъпото.То идва по скъпо сигурно и от горила глас 6 което е поставила самсунг на дисплея.На стария ми ноте 4 едно такова от 3 $ изкара 4 години даже нямаше и драскотини,нито се беше и отлепило по краищата.

ex Note 4 : ex Note 10 +: S 23 Ultra
Цитирай

Да ама на Ноут 4 екрана не е извит , и там много по-трудно ще се отлепи протектора .
Цитирай

(2020-03-11, 10:12:35)martoo написа:  Да ама на Ноут 4 екрана не е извит , и там много по-трудно ще се отлепи протектора .
Имаше и той извивки нали се водеше 2.5 Д ,и тогава още нямаше извити протектори които да покриват целия екран и да се лепят и пекат с УВ.
Стъклата които се слагаха бяха доста по малки от дисплея и често съм виждал да стоят отлепени по краищата.

ex Note 4 : ex Note 10 +: S 23 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на vesko_iotov за това мнение:
  • ivanov_km
Цитирай

И при Note 4 лепенето на качествен протектор си беше "мисия невъзможна" Аз след 3 опита се отказах и от тогава не слагам никакви протектори по телефоните си, с изключение на фабрично залепените фолиа.
Цитирай

(2020-03-10, 18:46:48)vesko_iotov написа:  Изглежда добре залепен, ще споделя след време как е.Ако има някой със скъпия протектор да пусне снимчица да видим как стои.

Колега, може ли все пак да дадеш директен линк към протектора - надали ще е реклама, все пак това е китаеца :Р
И също така - може ли да пратиш линк към видеото за поставяне?
Цитирай

(2020-03-11, 10:06:35)vesko_iotov написа:  По интересно ще е ако и това от 3 $ не мръдне ,и тогава ще се запитаме защо е такава цената на скъпото.То идва по скъпо сигурно и от горила глас 6 което е поставила самсунг на дисплея.На стария ми ноте 4 едно такова от 3 $ изкара 4 години даже нямаше и драскотини,нито се беше и отлепило по краищата.
Не мърдат. Аз ползвах на моя S8+ няколко месеца, където екранът е по-извит от вашите. 
Разкарах го заради острите ръбове и заради извивките, които почти изчезнаха.
Цитирай

Дали малко не прекалих?
Неее Smile
   

Now: Note 10 Plus, Ex: Samsung Galaxy S10 Plus, Huawei P30 Pro, Hiawei Mate 20 Pro, Iphone XS Max, Note 9, Huawei P20 Pro, Huawei P10 Plus, Mate 10 Pro, Samsung Note 8/S8/S7/S7 Edge/S6/S5/S4/S3/S2 and 100 more
[-] 2 потребители изказват благодарност на tanatos за това мнение:
  • NaniG, Victormihov
Цитирай

(2020-03-12, 18:09:19)Tuscany написа:  Колега, може ли все пак да дадеш директен линк към протектора - надали ще е реклама, все пак това е китаеца :Р
И също така - може ли да пратиш линк към видеото за поставяне?
https://www.aliexpress.com/item/4000018507249.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.74db4c4dOzfPFk
https://www.youtube.com/watch?v=Z_0A5m4xmKU

ex Note 4 : ex Note 10 +: S 23 Ultra
Цитирай

tanatos ти все едно ще го ползваш цял живот, честито.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

(2020-03-13, 16:52:41)hazART написа:  tanatos ти все едно ще го ползваш цял живот, честито.
Интересно го каза, с този вирус може и цял живот да го ползвам Big Grin Шегувам се, в интерес на истината това е първият ми телефон който не ми дава причина да се оглеждам към новите модели ...

Now: Note 10 Plus, Ex: Samsung Galaxy S10 Plus, Huawei P30 Pro, Hiawei Mate 20 Pro, Iphone XS Max, Note 9, Huawei P20 Pro, Huawei P10 Plus, Mate 10 Pro, Samsung Note 8/S8/S7/S7 Edge/S6/S5/S4/S3/S2 and 100 more
[-] 1 потребител изказва благодарност на tanatos за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай

Новите модели бледнеят пред този.
Note 10+ ще го сменя само с Note 20+
Цитирай

Та, нали имам счупен екран малко в края.
И така или иначе, не ми се сменя модела, екрана да се сменя струва целият телефон, а нов се скръндзя защото след няколко месеца идва Ноут 20, та викам дай да го скрия със този DOME protector.
Купих го от Амазон за 70 долара 2 стъкла, не е труден за лепене, дори хич, легна идеално, но стъклото си е леко дебело, И НЕ скри пукнатините, всмисъл скри ги, но не така както очаквах.
Стъклото е гладко и приятно на допир, но не струва 70 долара...мисля, че е малко прехвалено.
Поръчах няколко стъкла от Алито за 5долара и изглеждат много добре, само дето лампичката малко е афиф, ама няма значение, лепилото си съхне без проблем.

Та на някой, ако му е пукнато стъклото не се изхвърляйте като мен, не запълва пукнатинитеSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай

(2020-04-03, 09:22:46)Victormihov написа:  Та, нали имам счупен екран малко в края.
И така или иначе, не ми се сменя модела, екрана да се сменя струва целият телефон, а нов се скръндзя защото след няколко месеца идва Ноут 20,  та викам дай да го скрия със този DOME protector.
Купих го от Амазон за 70 долара 2 стъкла, не е труден за лепене, дори хич, легна идеално, но стъклото си е леко дебело, И НЕ скри пукнатините, всмисъл скри ги, но не така както очаквах.
Стъклото е гладко и приятно на допир, но не струва 70 долара...мисля, че е малко прехвалено.
Поръчах няколко стъкла от Алито за 5долара и изглеждат много добре, само дето лампичката малко е афиф, ама няма значение, лепилото си съхне без проблем.

Та на някой, ако му е пукнато стъклото не се изхвърляйте като мен, не запълва пукнатинитеSmile
Как очакваш стъкло да ти запълни пукнатините на екрана. При теб въпроса по-скоро беше дали ще ги покрие пукнатините и по този начин да ограничи разпространението  им на по-голяма площ по екрана. Да, стъклото е скъпо но си върши идеално работата когато е поставено преди да има поражения по екрана. Знам че е тежко като се оръсите 2 бона и кусур за телефон веднага след това да дадете още 150 лева за стъкло но това спестява много ядове и пари впоследствие.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

О спокойно, и 5500лв да се "оръся",няма да си купя отново протектор за 150лв.
Познай, и за 15лв няма.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • Bobby34
Цитирай

Щом не те дразни напукания екран ползвай си го гол и докъдето изкара.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tonus за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай

Аз не бих дал 150 лева не заради друго, а защото знам, че няма стъкълце 6 инча, което да струва толкова.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Bobby34 за това мнение:
  • eksoldier
Цитирай

150лв за стъкълце <600лв за смяна на счупен екран. Покажи ми по-евтина алтернатива на стъклото, която едновременно да пази екрана и работата с него по нищо да не се различава от работа с гол екран.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tonus за това мнение:
  • NaniG
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)