Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Цена на дисплей мейт 20
#1

Добра вечер колеги, преди малко мейта ми излетя от джоба, докато на бегом пресичах улицата и както и предполагате падна на дисплея въпреки, че имах протектор, резултата е това
[Изображение: db2aaf564d7d792925c7df7e9442dfe9.jpg]
Във hicare забелязах, че има кампания за смяна на дисплеи, но за съжаление замо за про версията. Някой има ли идея колко ще ми струва смяната в оторизиран сервиз

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
Аксесоари
#2

В hicare има връзка със сервизния център най-добре попитай тях .

Sent from my Huawei Mate 20 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на hitman за това мнение:
  • koprio
Цитирай
#3

Мда, обадих се и цената е 385 лв с ддс, чудя се само защо само той не участва в техните кампании за поддръжка

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
#4

Мисля, че и за твоя пускат промоции, но по законът на Мърфи - когато ти трябва няма такава.
И на други места сменят дисплеи и може да ти излезе по-евтино, но въпросът е дали ще е качествено и дали ще си заслужава.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
[-] 1 потребител изказва благодарност на Mondiso за това мнение:
  • koprio
Цитирай
#5

Моля те, остави някакво инфо къде си го правил, как се е получило, за какви пари и т.н. И моят се счупи въпреки че бях с протектор и калъф. Ако си в София, чух че в някакво магазинче на Графа сменяли с неоригинални (ест. пада ти гаранцията), а някои твърдят, че и стават по-малко чувствителни. Едно е ясно. Няма да дам 400 лв за дисплей на телефон, който съм взел за 800 лв.
Цитирай
#6

Здравей, още не съм го получил, за да мога да споделя впечатление, но телефона го оставих в А1 и те го пращат май към булграм, въпреки, че ми звъняха от софийски номер на сервиза на Леге цената е 389 лв

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
#7

(2019-08-21, 08:46:41)koprio написа:  Мда, обадих се и цената е 385 лв с ддс, чудя се само защо само той не участва в техните кампании за поддръжка
Провери и тук - цък

 
Цитирай
#8

здравейте колеги,вчера си взех телефона и крайната цена е почти 400 лв,като е сменен целия корпус и съм с нова батерия Smile

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
[-] 1 потребител изказва благодарност на koprio за това мнение:
  • groti
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)