Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефон около 400лв
#26

Погледни и Ми А3. Единственият му минус според мен е дисплея, че е 720п, което при нормална употреба и ако не знаеш че е така, надали ще откриеш разликата. Обаче идват други плюсове от това. Екрана ще хаби по-малко батерия и по малко ще натоварва гпу-то.
Цитирай
Аксесоари
#27

Утре ще е при мен Ноут 7 в крайна сметка излезе доста изгодно тъй като нямах намерение да давам много пари..Дано излезне читав, и да нв избухва като един друг Ноут 7
[-] 1 потребител изказва благодарност на Dsrkv за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#28

Това е правилният избор.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#29

(2019-08-26, 22:25:45)Dsrkv написа:  Утре ще е при мен Ноут 7 в крайна сметка излезе доста изгодно тъй като нямах намерение да давам много пари..Дано излезне читав, и да нв избухва като един друг Ноут 7

Честито! И безаварийно ползване! Този не избухва, по принцип. Big Grin

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#30

Здравейте! От 3 дни съм със Samsung Galaxy A40. Още от първият ден е бавен и забива. Някой има ли представа от какво може да е? Имам изтеглени около 10 приложения общо, който ползвам. Ще се радвам, ако някой може да ми помогне.
Цитирай
#31

https://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefo...2/#mnenija

явно не става

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#32

В тази страница половината коментари са негативни другата половина позитивни. Явно аз не правя нещо както трябва. Ще се радвам да намеря човек, който има този телефон.
Цитирай
#33

(2020-04-08, 21:44:07)Габриела написа:  В тази страница половината коментари са негативни другата половина позитивни. Явно аз не правя нещо както трябва. Ще се радвам да намеря човек, който има този телефон.
Погледни в тази тема: Samsung Galaxy A40?

 
Цитирай
#34

Основно правило за мен е като взема нов телефон,независимо от марката,първо му давам фабрични настройки и след това го ползвам.Даже и да е чисто нов.Има разлика в първоначлното стартиране,докато стигнеш до reset и последващото му стартиране.
Цитирай
#35

(2019-08-21, 19:05:45)hazART написа:  ...А такива магазини като Skyfon не са за препоръчване, защото ги взимат на евтина цена от сив внос, което значи, че са предназначени за други региони и няма да имаш актуализации...
Преди 2 години взех телефон оттам, не забелязах подобни особености.

 
Цитирай
#36

Моят го закупих от технополис. Благодаря за мненията. Ще му върна отново фабричните настройки. Дано да се оправи.
Цитирай
#37

Проблемът е хардуерен. Не знам какво толкова му тежи - дисплея ли, нещо друго ли, но и на мен ми споделят, че с изваждането от кутията, тези Samsung-чета работят бавно и лагват. Явно толкова си може процесора. Връщането на фабричните настройки ще помогне за известно време, но няма да реши проблема дългосрочно.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)