Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Samsung Galaxy Note 10/Note 10+

Aз последния път флашнах последния ъпдейт (OXM_N975FOXM3BTB9), но в Один за CSC сложих CSC_OMC_OLE_N975FOLE2BTB3 от индонезийския ром и тела си работи перфектно. Батерията също се държи много добре.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
Аксесоари

Очаква се и One Ui 2.1: https://www.sammobile.com/news/samsung-o...10-series/

 
Цитирай

Да, с андроид 11 може и да го получим.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

Galaxy Note S10 се очаква да получи One UI 2.1 до края на април: https://www.sammobile.com/news/one-ui-2-...ext-month/

 
Цитирай

За Германия вече има априлски ъпдейт:
Model SM-N975F
Model name Galaxy Note 10+
Country Germany(DBT)
Version Android 10
Changelist 18246528
Build date Fri, 20 Mar 2020 12:15:29 +0000
Security Patch Level 2020-04-01
Product code DBT
PDA N975FXXU3CTC9
CSC N975FOXM3CTC7

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tonus за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай

Има доста неща в този ъпдейт по това, което виждам в 4PDA.
ONE UI 2.1

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

    Това е новия ъпдейт,което сутринта свалих.
Цитирай

Аз го сложих, наляво като плъзнеш вече не е биксби.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

One UI 2.1 включен ли е в крайна сметка?
Цитирай

Включен е.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


[-] 2 потребители изказват благодарност на Ивайло69 за това мнение:
  • AsenDimitrov, Victormihov
Цитирай

Някой в България получил ли го е?

Милан
Цитирай

(2020-03-28, 12:55:04)Petreto1980 написа:  Някой в България получил ли го е?
Не. Има само за DBT и AUT. Предполагам вторник/ сряда.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай

Дали жестовете вече бачкат за други ланчъри.
Цитирай

На нова работят, но го махнах, защото все още не показва коректно колко непрочетени имаш.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


[-] 1 потребител изказва благодарност на Ивайло69 за това мнение:
  • Bobby34
Цитирай

Да и аз получих този ъпдейт със секюрити пач за април. DBT е телефона. Същия ъпдейт дойде и за S10e. Имам и P30 pro който седи на януарския сек. ъпдейт. До скоро се чудих Хуавей или Самсунг , но то решението се налага от само себе си. Huawei май окончателно искат да изгубят европейския си пазар.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
[-] 2 потребители изказват благодарност на Bavarche за това мнение:
  • PanasonicMobile, Victormihov
Цитирай

(2020-03-29, 10:26:50)Bavarche написа:  Да и аз получих този ъпдейт със секюрити пач за април. DBT е телефона. Същия ъпдейт дойде и за S10e. Имам и P30 pro който седи на януарския сек. ъпдейт.  До скоро се чудих Хуавей или Самсунг , но то решението се налага от само себе си. Huawei май окончателно искат да изгубят европейския си пазар.
Вчера собствениците на P30/P30 Prо получихме (някои все още чакат) B190 който е секюрити пач за март месец , но и аз мисля , че Самсунг започнаха да се съвземат и пускат ъпдейтите по-бързо от някои други брандове ! Smile
Цитирай

(2020-03-31, 01:22:27)powerzzz написа:  но и аз мисля , че Самсунг започнаха да се съвземат и пускат ъпдейтите по-бързо от някои други брандове ! Smile
Така и трябва, след като се превръщат в отхапаната ябълка при андроид телефоните по цена не може да си заебават софтуерната подръжка. Даже ако искат повече клиентска маса е добре да се замислят за удължаването на ъпдейтите на андроида над 2 години.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
[-] 2 потребители изказват благодарност на tonus за това мнение:
  • milss, powerzzz
Цитирай

С тази световна криза нещата ще се променят във всякакъв аспект. Продажбите на всички паднаха, а на флагманите драстично. Това ще доведе до по дълга подръжка и по ниски цени. Щат не щат, като няма кой да им ги купува или ще пускат кепенците или ще се съобразят със ситуацията.

Samsung Galaxy Note10+Aura Glow
[-] 3 потребители изказват благодарност на HardrockMan за това мнение:
  • Bavarche, ivanov_km, NaniG
Цитирай

Че и сега на жената s8 получава всеки месец security update.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

Да, но, няма да получи Андоид 10.
Имаме в семействто S8+, вече трета година не е мръднал, абсолютно актуален флагман, нито батерия, нито екран.
Спокойно можеха да му дадат и Андроид 10.

Иначе по темата:
Чакам вече да дойде UI 2.1.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай

Веднъж сменихме дисплей с батерия гаранционно, още работи добре наистина.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

(2020-03-31, 12:30:35)Victormihov. написа:  Иначе по темата:
Чакам вече да дойде UI 2.1.
Сложи с odin CTC9.В този ъпдейт  ui е 2 .1


Прикачени файлове Миниатюри
   

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
[-] 1 потребител изказва благодарност на venes за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай

Ако s9 и s8 получават софт. ъпдейти редовно, то почти няма причина да си купуваш нов модел. На практика като хардуер получаваш многоо минимален ъпгрейд ама цената се удвоява. Затова никога няма да потдържат адекватно аутлет моделите. Ако има удължена потдръжка ,тя ще е порядъчно забавена във времето. Това е бизнес. Отдаван вече не е важно да си предоволен от една покупка. Важното е да се зарибиш за марката, и периодично да снасяш, та да си на гребена на вълната с най новото.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
[-] 2 потребители изказват благодарност на Bavarche за това мнение:
  • ivanov_km, Victormihov
Цитирай

Не се стърпях и вчера метнах новия през Odin.Като първи впечатления след оптимизация на батерията (има нова функция за винаги спящи приложения) ползва по малко рам памет и батерията държи малко повече.
Единственото нещо което ме изненада е че,когато ми звъни телефона ми звъни и таблета ( Galaxy tab s6) в който няма поставена сим карта.
Цитирай

(2020-04-04, 17:34:37)Shamoto написа:  Единственото нещо което ме изненада е че,когато ми звъни телефона ми звъни и таблета ( Galaxy tab s6) в който няма поставена сим карта.

За да не ти звъни и таблета, спри тази опция от настройките на таблета в Advanced features > Call & text on other devices,  въпреки че според мен е доста удобна.

   
[-] 4 потребители изказват благодарност на yankoa за това мнение:
  • NaniG, Shamoto, vankogotinoto, Victormihov
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)