Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Здрсвейте колеги. Хвърлила съм око на това телефонче. Мина почти месец от премиерата и в бг дори не се споменава за него. Според Вас дали ще го пуснат бг операторите или ще трябва от алиекспрес да го поръчвам.
Ето и характеристиките на модела.
https://www.google.com/amp/s/m.gsmarena....p-9771.php
И като цяло, заслужава ли си телефончето?
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз си поръчах от Алиекспреса сега един HONOR 9X Pro.
Понеже съм доста доволен от по старият модел HONOR 7X и реших да го обновя. То тази Pro версия има доста предимства.

POCO X4 GT (256GB) > Android 13 > MIUI 14


Цитирай
#3

А имат ли Google Store тези телефони?
Цитирай
#4

Нямат

@the_brave честито Smile Няма как да се инсталира Play Store вече на Mate 30/Pro и Honor 9X/Pro

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#5

Не ти вярвам, защото всички 600 човека които са си го купили пишат че се инсталира без проблем.
Винаги чета отзивите на хората преди да си купя нещо. Така че няма как да ти вярвам ще разбера след 2 седмици. По скоро вярвам на тези дето са си го купили и го имат.

POCO X4 GT (256GB) > Android 13 > MIUI 14


Цитирай
#6

Пиши да знаем ,че и аз му имам мерак.
Цитирай
#7

От Google им patch-наха нещата, play store показва че няма мрежа или само върти на Mate 30

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#8

Вече е при мен Honor 9X Pro (Purple) и да Google Play store или Google Apps си работи и го има. Беше си инсталиран в Телефона и всичко си работи нормално.
Мога да кажа също че е страхотен цвят преливащ се от Син към Лилав, на Antutu теста изкарва почти 300 000 точки.
Камерата е страхотна на Sony (Sensor 48 Mpx Sony IMX582 Exmor RS), тоест има 3 камери де, 8GB Рам и 256GB бърза памет UFS2.1 + съм купил и 128GB микро SD карта.
Има си и нормален Audio Jack за слушалки.
Все пак телефона се води среден клас и е доста евтин моя го взех за 600 лева .
Ако имате някакви въпроси относно телефона питайте? Ако имате интерес има и много клипчета където можете да го разгледате.

POCO X4 GT (256GB) > Android 13 > MIUI 14


Цитирай
#9

На Antutu теста ето какво изкарват предните модели и вижте разликата. (като тук се тестват всички компоненти на телефона)

Honor 7X - 70 000 точки
Honor 8X - 140 000 точки
Honor 9X - 250 000 точки
Honor 9X Pro - 300 000 точки

Както виждате разликата от стария ми телефон Honor 7X, до новия ми Honor 9X Pro e 4 пъти по-добър и бърз телефон!

POCO X4 GT (256GB) > Android 13 > MIUI 14


Цитирай
#10

Камерата е много добра.Гледах едно рувю.Хувей знаят да напишат добър софт за нея. Пусни някякви снимки.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#11

С последната версия на Софтуера в момента 9.1.1.156 , като след 2 месеца ще има и андроид 10 за модела. Ето и една снимка.


Прикачени файлове Миниатюри
   

POCO X4 GT (256GB) > Android 13 > MIUI 14


[-] 1 потребител изказва благодарност на the_brave за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#12

Мерси! Много блага снимка! Започвам да се замислям. Наскоро си поиграх с камерата на Ноте 8 про. Яко прегаряше сцените. Твърде агресивна обработка.

В мобилревю има няколко  снимки в ревюто.
Перфе качество Smile

[Изображение: camera8.jpg]

[Изображение: camera2.jpg]

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











[-] 1 потребител изказва благодарност на airbus за това мнение:
  • the_brave
Цитирай
#13

Cъздaтeлитe нa бeнчмapĸa АnТuТu пyблиĸyвaxa пopeдния мeceчeн peйтинг нa пpoизвoдитeлнocттa нa cмapтфoнитe. Πpeдcтaвeнaтa днec ĸлacaция e зa изтeĸлия мeceц oĸтoмвpи. Toзи път ĸлacaциитe ca двe: зa тoп-мoдeлитe и зa cмapтфoнитe oт cpeднo нивo. Πъpвият peйтинг ce oглaвявa oт тeлeфoнa Vіvо NЕХ 3 5G,a втopият – oт Ноnоr 9Х Рrо.

Peйтингът нa нapoднитe мoдeли cмapтфoни oт cpeднo нивo ce oглaвявa oт Ноnоr 9Х Рrо cлeдвaн oт Ноnоr 9Х и Ноnоr 20Ѕ. Hямa ĸaĸ дa нe зaбeлeжим, чe тeзи мoбилни тeлeфoни изпoлзвaт ЅоС Кіrіn 810.


Прикачени файлове Миниатюри
   

POCO X4 GT (256GB) > Android 13 > MIUI 14


Цитирай
#14

Скритото меню на телефона се извежда като се въведе тази комбинация *#*#2846579#*#*
Има и още 1 комбинация показва други неща ето я *#*#1357946#*#*
И още 1 - *#06#
И още 1 - *#*#0000#*#*

Новата версия на Софтуера в момента е 9.1.1.160 с подобрения в камерата.

POCO X4 GT (256GB) > Android 13 > MIUI 14


Цитирай
#15

Honor 9X ще се продава в България. Само се чудя защо не се предлага и ПРО версията
https://mobilebulgaria.com/news/honor-9x...-balgariya
Цитирай
#16

Аз отдавна имам Honor 9X Pro (8GB RAM, 256GB) купен за 600 лева от Алиекспрес. Мога да кажа че е страхотно телефонче много бързо.
Сега края на Декември месец или началото на 2020г. очаквам да се обнови до Android 10 с Magic UI 3.0
Андроид 10

POCO X4 GT (256GB) > Android 13 > MIUI 14


Цитирай
#17

колеги с honor 9x съм от около седмица преди това бях с honor 8 като цяло съм доволен но откривам много липси в хардуера и софтуера,липсват много от функциите с жестове ,няма го гласовото набиране ,няма инфра ред който често ползвах ,няма лазерния авто фокус.... Не трябва ли следващите нови модели да са по добри от старите...?

NOKIA with Фенерче Dance :bow:
Цитирай
#18

Ами то екстрите си ги пише, и това е среден клас телефон, като предния модел Honor 8X също ги няма тези неща. Много нови телефони нямат вече инфра ред.
То също така липсват NFC чип и други работи ама нали е среден клас телефон нормално е евтин е. Твоя телефон чисто нов е само 500 лева.

POCO X4 GT (256GB) > Android 13 > MIUI 14


Цитирай
#19

Леле сега разбрах че който си купи HONOR 9X от България ще бъде яко прецакан, защото в България се продава със стария процесор 12nm Kirin 710F чипсет ,
а не с новия 810 който е страхотен. Така че купувайте си ги като мене от Китай. От единия процесор до другия си има доста разлика.
Дори и гърба на телефона е различен, пръстовият отпечатък не е там , а е вграден в Бутона за включване дето е отстрани.
Я някой да напише колко точки изкарва на Antutu със стария процесор 710 - май е към 150 000 точки което е 2-пъти по слаб процесор и стар процесор, стара технология.
То и като работа с телефона и като представяне пак ще е 2 пъти по бавен телефон.
В Китай всичките са само с новия процесор 810 и това е още от много отдавна, аз отдавна следя нещата.
По-добре не си купувайте от България, цената е една и съща от Китай и от България.

POCO X4 GT (256GB) > Android 13 > MIUI 14


Цитирай
#20

Колега твоя май е honor 9X pro затова е така

NOKIA with Фенерче Dance :bow:
Цитирай
#21

В Китай всички са с новия процесор няма значение дали е Pro версия или не. Ето виж, незнам дали ще се отвори линка. От тази страница и този продавач съм си купил моя. (до момента е продал 2285 телефона от този модел само този продавач, а има и много други)
Линк Алиекспрес

POCO X4 GT (256GB) > Android 13 > MIUI 14


Цитирай
#22

С коя версия сте на андроид и емиу аз съм 9.1.0.232 (C431E1R1P2)  Undecided


Прикачени файлове Миниатюри
   

NOKIA with Фенерче Dance :bow:
Цитирай
#23

Моята версия на софтуера е доста различна от твоята незнам защо така моята е 9.1.1.160.
Но по важното е че след 1 месец идва Андроид 10.(Вече са започнали бета тестове на версия 10)
А също така и тествах камерата на тъмно в дискотека снима перфектно, прави страхотни снимки на тъмно, докато другите телефони на приятелите ми снимаха ужасно.

POCO X4 GT (256GB) > Android 13 > MIUI 14


Цитирай
#24

(2019-12-12, 21:09:57)the_brave написа:  Моята версия на софтуера е доста различна от твоята незнам защо така моята е 9.1.1.160.
Но по важното е че след 1 месец идва Андроид 10.(Вече са започнали бета тестове на версия 10)
А също така и тествах камерата на тъмно в дискотека снима перфектно, прави страхотни снимки на тъмно, докато другите телефони на приятелите ми снимаха ужасно.
  



В кладата тази сутрин четох, че от HUAWEI официално са пуснали android 10 за HUAWEI и honor устройства. Ще чакаме....

NOKIA with Фенерче Dance :bow:
Цитирай
#25

Китайските версии са по-добри от Европейската версия заради по-добрия процесор и други работи, но най-добър си остава Pro версията.
.jpg 18406267.jpg Размер: 28.06 KB  Сваляния: 229

POCO X4 GT (256GB) > Android 13 > MIUI 14


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)