Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

Снощи пристигна андроид 10 при мен.


Прикачени файлове Миниатюри
   

NOKIA with Фенерче Dance :bow:
Цитирай
Аксесоари
#27

Да и на мен ми дойде новият Андроид 10 версия 10.0.1.120 EMUI 10.0.1
Трябва да се отиде във HiCare или на български Поддръжка това е приложение не е от Setings (Настройки) и после Актуализация и там вече се показва и излиза. Това е за който все още нее получил 10-ката.

POCO X4 GT (256GB) > Android 13 > MIUI 14


Цитирай
#28

Здравейте колеги!!
Майната и на 10-ката,когато дойде при мен, но, ако някой ми каже как да махна Гугъл пакетите ще съм му много благодарен.. Хубав и успешен ден Smile

Изпратено от моят STK-LX1 с помощта на Tapatalk
[Изображение: c489b8713d466baf32c72a7edd85180c.jpg]
Цитирай
#29

Няма начин, освен ако не само намериш начин за рут, но намериш и международен сготвен ром без GMS ( практически според мен липсва ) , а не китайски !
[-] 1 потребител изказва благодарност на Boby13 за това мнение:
  • AloneCrew
Цитирай
#30

(2020-04-10, 06:41:11)Boby13 написа:  Няма начин, освен ако не само намериш начин за рут, но намериш и международен сготвен ром без GMS ( практически според мен липсва ) , а не китайски !
Не съм пробвал да го руутвам, ама и не искам, шот повечето от служебните ми апликации, онлайн банкиране и тнт не работят на вкоренени устройства...
Благодаря все пак, да се надяваме от Хуауей да се стегнат и скоро да ни отърват от това гладно за рам и процесорисмазващо чудо, наречено Гугъл...
Хубав ден Smile

Изпратено от моят STK-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#31

Знаеш, че в новите модели, поради Бай Дончо, липсват GMS Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на Boby13 за това мнение:
  • AloneCrew
Цитирай
#32

Да ти кажа, работил съм с p30 pro с GMS и със същия без...
Разликата е космическа, няма айфони, няма рог фони, фърка, фърка...
Но, майната им, да се спасявят...
Таааа, некст куесчън:
Някой да се е пробвал с fast charger-и, и ако да, споделете мнение, шот с оригиналното няа се разберем...
Тенкс а лот!

Изпратено от моят STK-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#33

HONOR 9X Pro последна актуализация на софтуера днес 10.1.0.107. А през 2021г. пише че ще дойде и новата им операционна система Fuchsia, но май е по добре да си останем с Андроид 10.1 за всеки случай че е по сигурно.

POCO X4 GT (256GB) > Android 13 > MIUI 14


Цитирай
#34

Интересното е че телефона има вградено радио но няма иконка апликация за стартирането му. Затова аз намирах в интернет апликацията за файла и я инсталирах и Радиото работи със слушалки с Кабел и потвърждавам че работи, и това нее е Интернет радио а нормално. Незнам защо тия от Huawei не са му сложили иконка.
И в момента най-новия Софтуер за модела е 10.1.0.110

POCO X4 GT (256GB) > Android 13 > MIUI 14


Цитирай
#35

Мисля да закупя Huawei honor 9X PRO от emag, но на места пише, че няма google play. Последно има или няма?
Цитирай
#36

Аз имам Honor 9X Pro, от 2 години вече и си има и винаги си е имал Google Play.
Супер доволен съм от телефона досега и немисля да го сменявам.
Като към средата на тази година ще има и ъпдейт към Андроид 11.0
То това е стар модел телефон от 2019г. Сега има и по нови модели.

POCO X4 GT (256GB) > Android 13 > MIUI 14


Цитирай
#37

Нали Huawei имат забрана да ползват услугите на Google и търся стар модел, който все още има Google.
Цитирай
#38

Има Google Play, новите нямат.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#39

Днес дойде като ъпдейт новата Операционна Система на Huawei, Harmony OS 2.0.195
Но незнам дали да я инсталирам това е съвсем нова операционна система гледах клипчета в YouTube как изглежда на другите телефони.
Някой ако има някакви впечатления от Новата операционна система да каже как е ?
Май засега няма да я инсталирам защото освен липсата на Google Play и Maps липсват и други важни приложения в техния магазин сега проверих.
Като отворих Huawei App Galery което е техния магазин липсва Мобилното ми банкиране което е HSBC UK, и други приложения, така че засега нестава за пълноценна работа.

POCO X4 GT (256GB) > Android 13 > MIUI 14


Цитирай
#40

@the_brave Има едно мнение за Хармони,за nova 5 pro https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1683564

Huawei P30
Цитирай
#41

Телефона се актуализира сам през ноща без да му разрешавам до Harmony OS и вече го тествам от седмица и имам много добри впечатления, всичко си работи както преди и всички приложения, има си и Google Play магазина, впрочем много съм доволен от новата операционна система, а бях малко скептично настроен към нея. По добре да ме следят Китайците отколкото Google и всички други агенции.

POCO X4 GT (256GB) > Android 13 > MIUI 14


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)