Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какво ползвате против реклами
#1

Здравейте 
Винаги до сега съм ползвал AddAway но то е само за руутнати телефони
Какво да използвам на новият си P30 Pro кристал нещо си което да блокира рекламите и да не седи в систем трей?

Мерси
Цитирай
Аксесоари
#2

Ползвай опцията за Private DNS в натройките на телефона сложи dns.adguard.com и готови всички реклами ще ти бъдат блокирани и на мобилни данни и на Wi-Fi. Аз лично преди им ползвах самото приложение(работи като локален vpn) и бях много доволен, сега съм им сложил DNS директно в домашния рутер и като Private DNS в телефона.


Sent from my iPad using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
[-] 1 потребител изказва благодарност на icaka2001 за това мнение:
  • rovelist
Цитирай
#3

Брех ти да видиш... получи се
Благодаря
Цитирай
#4

С DNC проблема с рекламите се решава частично, през браузъра на някои сайтове на тяхно място пък празно си остава, което е дразнещо.

 
Цитирай
#5

Ползвам Samsung Browser още от времето, когато ползвах Самсунг S сериите. С вградените си блокери не съм видял дори и една реклама от години.

Private DNS adguard com също върши работа.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#6

Blokada Smile

Zenfone 9 | GTR Mini
Цитирай
#7

За кои реклами говорите, колеги? Не ми стана ясно. Само за тези на браузерите ли? Защото аз за YouTube си търся блокер.
Цитирай
#8

(2019-08-24, 19:26:43)donscot написа:  За кои реклами говорите, колеги? Не ми стана ясно. Само за тези на браузерите ли? Защото аз за YouTube си търся блокер.
YouTube, Spotify, Facebook няма как да се блокират така, защото сами си пускат рекламите. Ако искаш YouTube без реклами си свали YouTube Vanced (не е от play store), в него няма реклами и можеш примерно да затвориш приложението и то да продължи да работи и да слушаш музика така.

Sent from my Huawei Mate 20 Pro using Tapatalk Pro

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай
#9

Явно не правя нещо както трябва с dns.adguard.com в хрома

HUAWEI P30 / samsung s22 ultra
Цитирай
#10

(2019-08-25, 00:12:21)Krash4yy написа:  Явно не правя нещо както трябва с dns.adguard.com в хрома
Какво се опитваш да направиш?

Sent from my Huawei Mate 20 Pro using Tapatalk Pro

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай
#11

https://adguard.com/en/adguard-dns/overview.html
Втория вариант пробвах и на частен DSN да въведа dsn.adguard.com в замунда  си излизат всичките реклами... Ка ете вие как го правите стъпка по стъпка

HUAWEI P30 / samsung s22 ultra
Цитирай
#12

блокада!
за година с НОТЕ 9 имам над милион БЛОКИАРНИ!
или по 30 на минута.

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
Цитирай
#13

(2019-08-25, 07:49:36)Krash4yy написа:  https://adguard.com/en/adguard-dns/overview.html
Втория вариант пробвах и на частен DSN да въведа dsn.adguard.com в замунда  си излизат всичките реклами... Ка ете вие как го правите стъпка по стъпка


Във втория пост пише как да го подкараш като Private DNS. А до рекламите в Замунда няма как да ги блокираш те са като банери и се слагат от администратора, а не са авто генерирани като по другите сайтове, затова никой ад блокър не може да ги махне или поне аз не съм попаднал на такъв който да ги маха.

Edit: Ако ползвате AdGuard като VPN блокира и рекламите в Замунда, горната инфо е остаряло.

Sent from my iPad using Tapatalk

(2019-08-25, 09:02:57)desielenkova написа:  блокада!
за година с НОТЕ 9 имам над милион БЛОКИАРНИ!
или по 30 на минута.


И аз ползвах повече от година AdGuard като VPN, но това малко или много точи от батерията, докато ако е като dns не.


Sent from my iPad using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай
#14

icaka2001



Във втория пост пише как да го подкараш като Private DNS. А до рекламите в Замунда няма как да ги блокираш те са като банери и се слагат от администратора, а не са авто генерирани като по другите сайтове, затова никой ад блокър не може да ги махне или поне аз не съм попаднал на такъв който да ги маха.





Sent from my iPad using Tapatalk


AdGuard блокира всички реклами в замундата, както при уиндоус така и при андроид.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#15

(2019-08-25, 10:34:03)Ивайло69 написа:  icaka2001



Във втория пост пише как да го подкараш като Private DNS. А до рекламите в Замунда няма как да ги блокираш те са като банери и се слагат от администратора, а не са авто генерирани като по другите сайтове, затова никой ад блокър не може да ги махне или поне аз не съм попаднал на такъв който да ги маха.





Sent from my iPad using Tapatalk

AdGuard блокира всички реклами в замундата, както при уиндоус така и при андроид.
Явно са барнали нещо, щото преди около година когато го ползвах не като DNS, а като VPN не успяваше.

Edit: Сега го пробвах пак като VPN и наистина успява.
Sent from my Huawei Mate 20 Pro using Tapatalk Pro

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай
#16

Не бих използвал чужди впн-и, защото лесно могат да ви снифнат, затова използвам това https://m.habr.com/ru/post/264001/ и си блокирам рекламите в рутерите в къщи, на работа и при много приятели, от там вече си ползвам собствени ДНС и ВПН, когато не съм в позната ви-фи или на 3/4г. Не използвам никакви други адблокери.

[Изображение: 9d91fac907574943029d71622ed6074d.jpg]
Цитирай
#17

Извинявай, но дай малко повече инфо!


Sent from Tapat iPhone XS MAX using Tapatalk Pro
Цитирай
#18

При мен е така през Samsung browser и активиран adblock plus и adguard от вградените блокери.    

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#19

Аз използвам Blokada, много добре работи, но от време на време ми изпищява телефона, че програмата точи батерия. Освен това за да работи, в статус лентата се показват цели 2 икони - ключ и на Блокада.
Рекох да пробвам и dsn.adguard.com, но в няколко български новинарски сайта се появяват реклами. Та явно пълно щастие няма.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай
#20

На Samsung браузър съм активирал Аdblock plus от вградените блокери и няма никакви реклами в Замунда или където и да влезна.
Отделно съм вкл. частния DNS ( dns.adguard.com ) не знам колко е правилно да работи едновременно с адблокера но във външни приложения като Bul Player например няма реклами.
Иначе само с DNS адреса (dns.adguard.com) не става изпуска реклами почти навсякъде.
Цитирай
#21

(2019-08-26, 15:03:01)rikob написа:  На Samsung браузър съм активирал Аdblock plus от вградените блокери и няма никакви реклами в Замунда или където и да влезна.
Отделно съм вкл. частния DNS ( dns.adguard.com ) не знам колко е правилно да работи едновременно с адблокера но във външни приложения като Bul Player например няма реклами.
Иначе само с DNS адреса (dns.adguard.com)  не става изпуска реклами почти навсякъде.
Благодаря!

И аз направих това и всичко е ОК - няма реклами.

SM-A205UZKATMB, SM-J730F
[-] 1 потребител изказва благодарност на rovelist за това мнение:
  • rikob
Цитирай
#22

(2019-08-24, 13:24:02)icaka2001 написа:  Ползвай опцията за Private DNS в натройките на телефона сложи dns.adguard.com и готови всички реклами ще ти бъдат блокирани


Sent from my iPad using Tapatalk

Върнах фабрични настройки и сега не ми разрешава да  да въведа  DNS сървъра
някакви идеи какво да напиша в адрес бара?
Цитирай
#23

dns.comss.one

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • demon777
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)