Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Relock на bootloader!
#1

Здравейте,
Има ли някой тук, който е наясно с процедурите по заключване на бутлоадера и може да ми помогне. От няколко дни се лутам в XDA форумите и не мога да си помогна сам. Преди седмица реших да отключа бутлоадера чрез официалния сайт на моторола и го направих, сложих къстъм рекавъри и си качих Lineage os 16 , защото исках да имам андроид 9, но за съжаление не ми хареса и пробвах 15-та версия на същия ром с андроид8.1 , но и там нещо не се харесахме, Реших да се върна обратно към сток ром и следвах тази инструкция - https://forum.xda-developers.com/moto-z/...0-t3821817. Както и да е, чрез нея успях да върна стоков ром, но бутлоудера ми остана отключен и постоянно ми излиза шибаното съобщение в началото. През стоковия ром ъпдейтнах през ОТА секюрити ъпдейт до септември 2008, като мислех, че там автоматично ще го заключи, но пак остана отключен. А и до колкото си спомням преди да разбутам стария ром последния секюрити ъпдейт беше до Декември 2018 година, а сега ми идва само до септември. Да сега имам стоков, но гадното съобщение ми излиза за отключен бутлоадер и ме дразни много. Другото което забелязах, е че когато рестартирам в фастбуут и срещу тип устройство ми пише "Product / Option - Sheridan XT 1650-3 32GB P3B", а мисля, че преди пишеше Griffin. Телефона е купуван от теленор с европейски Reteu ROM.

Мерси предварително.

Оправих се ! Моля затворете тази тема!
Цитирай
Аксесоари




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)