Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Хардуерни проблеми на Samsung Galaxy Note 10/Note 10+
#26

Аз съм със Snapdragon, няма никакви проблеми , гледай и да с 5G, поле ще държи по голяма цена като го пуснат в БГ

Samsung Galaxy Note - Note 3 - Note 4 - Note 8 - Note 9 - Note 10+ - Note 20 Ultra 
[-] 1 потребител изказва благодарност на mavrut за това мнение:
  • hana
Цитирай
Аксесоари
#27

Има ли възможност телефона през cpu z да показва че е със ексинос процесор
а проверка през imei да информира че процесора е със снапдрагон? И кое е вярното?
Как мога да съм сигурен какво купувам?

Xiaomi MiMax 2
Xiaomi MiMax 3
Xiaomi Redmi Note 9S
Poco F2 Pro
Цитирай
#28

        И за какво се получава така ? И кое всъщност е вярното?

Samsung Galaxy Note - Note 3 - Note 4 - Note 8 - Note 9 - Note 10+ - Note 20 Ultra 
Цитирай
#29

Според мен първото


Прикачени файлове Миниатюри
   

Xiaomi MiMax 2
Xiaomi MiMax 3
Xiaomi Redmi Note 9S
Poco F2 Pro
Цитирай
#30

Не знам, много се обърках, в някой сайтове пише че наистина е със снапдрагон, в други че е с ексинос, но не ми пука кой знае колко, понеже разликата в процесорите не е толкова голяма като на S20

Samsung Galaxy Note - Note 3 - Note 4 - Note 8 - Note 9 - Note 10+ - Note 20 Ultra 
Цитирай
#31

не ми работи gps някой има ли идея дали е софт или хард?Има ли някой такъв проблем?
Цитирай
#32

Освен да върнеш заводски и да видиш. Ако тогава проработи значи някое приложение го спира. Ако пак не работи е нещо хардуерно.

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#33

Ако не работи с някое приложение, може да не си му дал нужното разрешение.

1916 
Цитирай
#34

Здравейте,

След провала S10+ взех Note10+, който може би ще се окаже същото разочарование. 
От известно време - не всеки път, но понякога при получаване на нотификация или обаждане звука на телефона става някак накъсан и пръщящ. Това пръщене се появява и изчезва след известно време. Дори след hard reset пак се появява. 

Телефонът не е мокрен или излаган на влажна среда. Няма някаква закономерност, просто понякога пука. В редки случаи това накъсване се чува и при гледане на youtube.  В eu community на Samsung се води дискусия по същя проблем, като там се споменава, че дори техниците на Samsung не могат да остановят проблема. 

Ето и линк към темата: https://eu.community.samsung.com/t5/gala...-p/1679302

Някой има ли подобен експириънс? 

Благодаря предварително!
Цитирай
#35

Dolby Atmos пуснато ли ти е?

Ако да - спри го
Ако не - пробвай пуснато

Също така имаш ли зададен режим за глухонями от настройките за достъпност(Accessibility)

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#36

Привет,
Dolby Atmos е пуснато. Не би ли трябвало Dolby да е подобрител на звука, а не предизвикващ проблем? Ще го изключа и ще изчакам няколко дни за тест.

Относно режима за глухонями никога не съм влизал в тази категория на настройките. Не мисля, че нещо е включено тъй като преди два дни нулирах телефона до заводските настройки.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#37

Здравейте. 

Ами и с изключен и с включен Dolby пак се получава понякога накъсан звук. Забелязах, че като гледам youtube и или онлайн видео съдържание и някой ми пусне съобщение от вайбър се получава накъсан звук на нотификацията.
Гледах по фпруми, доста хора имат този проблем. Няма нищо официално. Писах и на един от сервизите на Samsung, но предполагам ще искат да го взрмат и ше му сменят говорителите..... не ми се искаше да го отварят.

Някои потребители споменават да се направи хард ресет, но май ще се наложи сервиз. Там вече сигурно съм им омръзнал. Преди няколко дни ми подмениха galaxy fit,  миналата година s10.... страшен късмет.
Цитирай
#38

На слушалки прави ли го?

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#39

Не съм обърнал внимание за слушалките. Телефонът е в сервиз и чакам становището им.
Цитирай
#40

(2020-07-26, 22:59:03)ruslan4oo написа:  Здравейте. 

Ами и с изключен и с включен Dolby пак се получава понякога накъсан звук. Забелязах, че като гледам youtube и или онлайн видео съдържание и някой ми пусне съобщение от вайбър се получава накъсан звук на нотификацията.
Гледах по фпруми, доста хора имат този проблем. Няма нищо официално. Писах и на един от сервизите на Samsung, но предполагам ще искат да го взрмат и ше му сменят говорителите..... не ми се искаше да го отварят.

Някои потребители споменават да се направи хард ресет, но май ще се наложи сервиз. Там вече сигурно съм им омръзнал. Преди няколко дни ми подмениха galaxy fit,  миналата година s10.... страшен късмет.

Напълно те разбирам. На друга марка съм но имам същия късмет като твоя.
Цитирай
#41

Здравейте,
Подмениха основната платка и говорител. Били дефектирали.

Искам да изкажа благодарност на service4you в Дървеница. Номер 1 са.
Цитирай
#42

Голямо мачкане на тоя телефон докато му намеря хардварните бутони ,до сега съм ползвал само телефони на който бутоните за усилване и намаляне на звука са в дясно а на тоая телефон са в ляво ,малко неприятно но ... живее се и с това !

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#43

Те едно оправят, друго развалят, сега писалката на новия е отляво, а бутоните са отдясно.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#44

(2020-08-13, 12:13:07)hazART написа:  Те едно оправят, друго развалят, сега писалката на новия е отляво, а бутоните са отдясно.

Да ,малко кофти се получава първите няколко дни ,докато свикне човек с размяната на местата им. Бях свикнал с 10+ и ми идваше удобно,но сега с новия,пак ще са нужни няколко дни докато свикна с бутоните и със смяната на местото на стилуса,което сега е от лявата страна.
Цитирай
#45

Привет.
Вчера взех най-после една micro sd Samsung evo+ 512ГБ. Открих проблем при свалянето на торенти директно на картата. Скоростта пада почти до 0КБ. Ако свалям на вградената памет си праскам 10-12 МБ/с. Проблем имам само с торентите. Като свалям албуми в Spotify си тегли с пълната скорост на домашния нет.
Тука пича пише за същия проблем.
https://www.reddit.com/r/torrents/commen...wnloading/
Цитирай
#46

Аз имам същата но 256 гигабайта и нямам този проблем.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#47

Шифрована ли ти е?
Иначе тва решение на проблема ми върши работа:
"my solution was to setup and enable "move after downloading" option in flud settings"
Цитирай
#48

Дал ли си разрешение програмата да чете, записва, и трие от картата ?

Galaxy S24 Ultra
Galaxy Watch6 Classic, 46 мм

Цитирай
#49

Ми то не ми е искало нови разрешения за картата. Иначе си е чекнато. В началото викам менте карта да не е, ама щом от spotify си свалям с нормална скорост, значи не е.
.jpg Screenshot_20201107-154516_Permission controller.jpg Размер: 9.9 KB  Сваляния: 155
Цитирай
#50

Здравейте приятели,от няколко дни имам проблем с слушалките.Оригиналните от комплекта,при включване телефона ги разпознава като външно устройство за зареждане или за прехвърляне на файлове.Пробвах ги на друг телефон(LG)същата работа.Някой със мнение по въпроса?Нямам други под ръка за проба,под карантина съм в друга държава.

Преди-samsung galaxy s3 titanium gray, SAMSUNG GALAXY NOTE 3 N9005 BLACK, HUAWEI MATE 10 PRO сега NOTE 10+ & Samsung Galaxy Watch 3 45mm black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)