Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни проблеми и въпроси на Samsung Galaxy Note 10/ Note 10+
#26

Здравейте,от къде се включва функцията за активен капак.Прегледах всички настройки няколко пъти и не я открих.

Преди-samsung galaxy s3 titanium gray, SAMSUNG GALAXY NOTE 3 N9005 BLACK, HUAWEI MATE 10 PRO сега NOTE 10+ & Samsung Galaxy Watch 3 45mm black
Цитирай
Аксесоари
#27

Ако кейса не е оригинален мисля, че не е възможно да се активира тази функция. С оригиналния си става автоматично.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#28

Може да се променят иконите чрез приложение на този калъф, но трябва да е оригинален.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#29

Благодаря за бързите отговори.Кейса не е оригинален.

Преди-samsung galaxy s3 titanium gray, SAMSUNG GALAXY NOTE 3 N9005 BLACK, HUAWEI MATE 10 PRO сега NOTE 10+ & Samsung Galaxy Watch 3 45mm black
Цитирай
#30

Някакви светлинки за известията, за зареждане няма ли и жеста с ръка над екран и да светва липсва или той е само при С сериите
Цитирай
#31

(2019-09-21, 19:31:10)cLeArr написа:  Някакви светлинки за известията, за зареждане няма ли и жеста с ръка над екран и да светва липсва или той е само при С сериите
Всички тези неща са налични и в Note 10, а "светлинка" може би имаш в предвид това - https://play.google.com/store/apps/detai...sondisplay

Sony Xperia Tipo HTS One S LG Optimus G Pro Samsung Galaxy Note 4 Samsung S8+ Samsung Galaxy Note 8  Samsung Galaxy Note 10+ (Aura Black) iPhone 12 Pro Max Samsung Galaxy Z Fold 3
Цитирай
#32

Къде?, аз ги нямам активирани и липсват в момента като функции
Имам предвид за тези - червената светеща точка при зареждане и зелена при зареден, мигащи светлинки точка при известия за разговор / съобщение
Цитирай
#33

(2019-09-21, 20:46:05)cLeArr написа:  Къде?, аз ги нямам активирани и липсват в момента като функции
Имам предвид за тези  - червената светеща точка при зареждане и зелена при зареден, мигащи светлинки точка при известия за разговор / съобщение
Няма. От s10 ги махнаха.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
[-] 1 потребител изказва благодарност на gogon за това мнение:
  • cLeArr
Цитирай
#34

А това не помага ли. https://mobilebulgaria.com/news/otvorat-...inen-efekt

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • cLeArr
Цитирай
#35

Някой променя ли си ръчно DPI от Developer settings > Minimum width? Аз имам навика на всеки телефон, който ползвам да го увеличавам, за да се намалят допълнително интерфейса и иконите (повече от стандартните опции за текст и зуум в настройките на дисплея). И единствено при ноута, ако е стойност различна от дефолтната, дисплея примигва странно понякога. Когато върна дефолтната настройка, проблема изчезва. Много странно.

И още нещо - въпреки че не ползвам жестовете на s-pen, а го ползвам само по стандартния начин, батерията на пена си пада. В интерес на истината освен малко ръкомахане в началото, не ползвам жестовете особено.
Цитирай
#36

Bluetooth-a хаби ток. Сякаш че имаше някъде из настройките да се изключат всичките екстри свързани с батерията на химикала, ама нещо не ги намирам тоя път.


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#37

Всичко с жестовете е спряно. Но явно писалката трябва да се зарежда, въпреки че не се ползват жестовете с bluetooth функционалността, а само за стандартно писане, рисуване и чертане.

   
Цитирай
#38

(2019-09-21, 20:30:26)iNfRaSoNiC написа:  Всички тези неща са налични и в Note 10, а "светлинка" може би имаш в предвид това - https://play.google.com/store/apps/detai...sondisplay
Здрасти, aodNotify можели да се настрой да известява  при зареждане, viber.
П.П. как да премахна това


Прикачени файлове Миниатюри
   

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай
#39

(2019-09-25, 19:36:38)losh1 написа:  ....
П.П. как да премахна това

Като отвориш нотификациите, плъзни още веднъж надолу, докато се появят трите точки за допълнителното меню и от него избери "Скрий мултимедия и устройства"

   
[-] 1 потребител изказва благодарност на yankoa за това мнение:
  • losh1
Цитирай
#40

Здравейте може ли да ми помогнете Smile бдо снощи телефона беше супер ...лягам си на обяд ставам влизам в Facebook изображенията не са на 100% както си бяха някак си по-размазани некачествени същото в Instagram все едно няма качество така е и в браузъра .... едно приложение wallcraft от което си задаван тапет също всяка снимка беше с уникални качество сега като влезна за да я задам ....нищо общо допреди

Дисплеят ли е заминал софтуерно ли се е бъгнал .... върнах фабричните но нищо ....
Цитирай
#41

Дай да видим една снимка.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#42

Снимка направена с телефона или екраннонзаснемане на някакво изображение
Цитирай
#43

screenshot, нали казваш, че проблема е в дисплея.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#44

Сегажвидях че и видеоклиповете не са изчистени дори на 1080 качеството в YouTube
Цитирай
#45

Здравейте, как разкарам този часовник във screen saver режим, screen saver-а е спрян, но пак се появява.
Първо трябва да отключа часовника и после самият телефон.
Дразнещо е.
[Изображение: Screenshot-20191115-191930-One-UI-Home.jpg]

upload image

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#46

Здравейте... както си стои телефона през 15 20 мин не съм засичал с точност се чува звук еднократен за уведомление... все едно получавам смс или емейл или вайбър а дефакто нищо нямам... на какво би могло да се дължи... телефона е купен от виваком но го свалих от витрината в един мол и грешка че не му върнах заводските настройки... а сега няма как защото ще си изгубя информацията... ако може ми дайте идея как да кача всичко на лаптопа и след това да върна в телефона 1 към 1 ако се налага да върна заводски настройки... Благодаря...

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi 11
Цитирай
#47

Същото е и при мен, но на Huawei Mate 10 pro.
Свързан е със самсунг часовник и съм забелязал, че като направи безпричинно уведомление за няма и секунда ми излиза иконка в статус бара(изчезва мигновенно) , че прехвърля данни към часовника. Явно е нещо самсунгско Smile

Pixel 7 Pro Hazel 
[-] 1 потребител изказва благодарност на nanobanano за това мнение:
  • luxlux
Цитирай
#48

(2019-11-17, 21:17:57)luxlux написа:  Здравейте... както си стои телефона през 15 20 мин не съм засичал с точност се чува звук еднократен за уведомление... все едно получавам смс или емейл или вайбър а дефакто нищо нямам... на какво би могло да се дължи... телефона е купен от виваком но го свалих от витрината в един мол и грешка че не му върнах заводските настройки... а сега няма как защото ще си изгубя информацията... ако може ми дайте идея как да кача всичко на лаптопа и след това да върна в телефона 1 към 1 ако се налага да върна заводски настройки... Благодаря...

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk

На предходния си телефон (S8+) ползвах Smart Switch. Сега не ми се е налагало все още, но не вярвам да не работи https://www.samsung.com/bg/apps/smart-switch/ Свали програмата на лаптопа и телефона, и ползвай оригналния кабел. Интерфейсът е лек, и ще те води. Когато приключи прехвърлянето от телефона към лаптопа - увери се, че имаш зелен тик - и всичко е ОК, случвало ми се е (не веднъж) да не е, а рядко се вглеждам. Ако не е - направи го отново.

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 1 потребител изказва благодарност на divna за това мнение:
  • luxlux
Цитирай
#49

(2019-11-17, 21:17:57)luxlux написа:  Здравейте... както си стои телефона през 15 20 мин не съм засичал с точност се чува звук еднократен за уведомление... все едно получавам смс или емейл или вайбър а дефакто нищо нямам... на какво би могло да се дължи... телефона е купен от виваком но го свалих от витрината в един мол и грешка че не му върнах заводските настройки... а сега няма как защото ще си изгубя информацията... ако може ми дайте идея как да кача всичко на лаптопа и след това да върна в телефона 1 към 1 ако се налага да върна заводски настройки... Благодаря...

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk

Може да пробваш с приложението на Самсунг - Nice Catch. То е нещо като лог на различните нотификации, които будят телефона, без да успееш да ги видиш. Така всяка активност ще се запише кога и от кое приложение е излезнала.

Цитат:Nice Catch е направен да ви уведоми кое приложение стартира вибрациите и ви дразни.

И също така отчита:
  - режими на звънене
  - режими на повикване
  - тост нотификации
  - рекламни екрани
  - внезапно събуждане на телефона


Свали го от галакси стора тук - https://galaxystore.samsung.com/detail/c...1a09ccb984
(То е част от Good Lock пакетите, така че ако го имаш инсталирано, виж във вторият таб Family)
[-] 1 потребител изказва благодарност на yankoa за това мнение:
  • luxlux
Цитирай
#50

Здравейте, някой пробвал ли е дали може да работи note 10+ със DeX station от предните модели (ноте 8 и 9)?

Siemens C35i--> Samsung X100--> SE K750i--> SE P1i--> Nokia N82--> Alcatel X'pop--> Alcatel Idol 2 mini--> Huawei P8 Lite--> Samsung Note 8--> Samsung Z Fold 2 5G --> Samsung Note 9 US Heart
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)